797 Shares 4982 views

pralka Samsung Eco Bubble: opis, dane techniczne, instrukcje i informacje zwrotne

Współczesny świat może być trudno sobie wyobrazić bez pralki i automatyczne. Tak, półautomatyczna ma prawo do istnienia, ale najczęściej jest to pralka staje się niezastąpionym asystentem. To jest niemożliwe do opisania liczbę istniejących marek, produkcję pralek że zamochat się, umyć, opłukać, zostaną przezwyciężone, a wtedy wysuszyć pranie. Ogromny wybór możliwych komplety, rozmiarów i kolorów nie pozostawi obojętnym nawet najbardziej wymagającego klienta. Ale nie wszystko jest ograniczona do wyglądu, dlatego nie możemy zapominać o jakości i zastosowanej technologii.


Jednym z flagowych produkcji pralkę w średnim segmencie cenowym i premium, firma Samsung. Wspaniała innowacja na rynku od dawna pralka Samsung Eco Bubble, które wykorzystywane stosunkowo nową ekskluzywną technologię. Chodzi o tych maszynach w tym artykule zostaną omówione.

Wady pralki

Do niedawna pralka miał kilka negatywnych aspektów, które odpychają się od ich zakupu. Woolens „siad”, cienkie tkaniny były podarte i pościel, nawet z najbardziej wytrzymałego materiału z otworem pojawiające wkrótce. Kolejnym negatywnym czynnikiem było zużycie energii, więc musieliśmy uruchomić urządzenie tylko w najbardziej odpowiednich momentach. Ale w miarę upływu czasu, technologia nie zatrzymał się i szybko stało się jasne, że nie była pralka była przyczyną problemów z pralni. Wszystko dzieje się w gorącej wodzie, w której sądzono, proszek skutecznie i całkowicie rozpuszcza się i usuwa wszystkie ślady na tkaninie. Naukowcy od lat pracowali nad poprawą istniejących systemów. Postęp nie stoi w miejscu, roztwór w końcu znalazłem.

Eco Bubble jako panaceum

Samsung opracował technologię, która pozwala na ominięcie problemów z ciepłą wodą. pralka Samsung Eco Bubble, których cena nie różni się zbytnio od innych maszyn szybko stała się popularna i stały się nieodzownym narzędziem dla domu prania. Faktem jest, że za pomocą tej technologii pozwala pralka do prania w zimnej wodzie tak skutecznie, jak każdy inny gorący.

Pranie pozostanie w tym samym kolorze i rozmiarze, a ilość zużywanej energii elektrycznej zmniejsza się w czasie, t. Aby. Nie trzeba wydawać je na gorącej wody i niewielkiej ilości rzeczami. Po tym wszystkim, oprócz wszystkich powyższych innowacji pralki Samsung są wyposażone w specjalny mechanizm ważenia. Ale o tym w dalszej części tego artykułu.

Zasada działania

A chodzi o to, że podejście do prania radykalnie zmieniło. pralka Samsung Eco Bubble wysyła proszku w specjalnej wytwornicy piany przed zastosowaniem go bezpośrednio do zbiornika z praniem. Proszek generatora pianka przechodzi procesy rozpuszczania, aktywacji i miesza z wodą i powietrzem, dzięki czemu staje się pianki, która z kolei składa się z pęcherzyków.

Jest to otrzymuje się mieszaninę w ciągu kilku sekund po początku wybranego trybu i pozostaje bez zmian w całym cyklu. Dodatkowo, inteligentna automatyczny sposób urządzenie umożliwia rozdzielenie cały proszek w równych ilościach na całym cyklu. W rezultacie rzeczy pozostają piękny wygląd i nie zmieniają wielkości.

silnik

Ale oprócz jakości prania, można zauważyć kilka rzeczy o niezawodności i trwałości pralki Samsung Eco Bubble. Opinie o tych modelach, można usłyszeć szeroki, ale z technicznego punktu widzenia, można powiedzieć, że bezpieczeństwo tutaj na najwyższym poziomie.

A wszystko dlatego, że silniki te maszyny nie są już używane szczotki, które zwiększają ryzyko pęknięcia z powodu silnych elementów ciernych. Nowe same Przetwornice są wyposażone w magnesy, które nie tylko sprawia im niemal milczy, ale także zapewnić niezawodne ze względu na dziesięcioletnią gwarancją, deklarowanej przez producenta. Plus osoba będzie zmniejszyć ilość wibracji, który pozwala korzystać z pralki, nawet w chwilach odpoczynku i snu.

bęben

Specjalny system z zespołu bębna: Diamond Drum – jeden z najważniejszych samochodów plus Samsung Eco Bubble. 6 kg prania w idealnym stanie po praniu? Proszę! 7 kg? Bułka z masłem!

Sekret bębna znajduje się w prawidłowej lokalizacji otworów, przez które przebija piankę z bąbelkami. Ponadto jest stosowanie systemów pęcherzowe Eco pozostawiono do minimalnej średnicy otworu, co ma pozytywny wpływ na pranie. Pralnia znajduje się w bębnie, nie ma praktycznie żadnych szans, aby dostać się do tych otworów, a nawet bardziej zepsuty.

inne innowacje

Oprócz nowego typu silnika pralki Samsung Eco Bubble odnowił elementu grzejnego. Chodzi o to, że stosuje się opatentowany powłoki ceramicznej. Powłokę tę stosuje się do zmniejszania poziomu szlamu, który tworzy się podczas operacji bezpośrednio z PETN. Fakt ten daje nam pewność, że maszyna będzie trwał dłużej niż pralki z konwencjonalnym elementem grzejnym.

Kolejną zaletą jest system Volt Control, który jest wyposażony albo pralka Samsung Eco Bubble. Dzięki maszynach danych Volt kontroli nie trzeba się obawiać przepięciami i skokami napięcia w mocy, ponieważ system zatrzymuje cykl zmywania w czasie tych zmian i dalej do punktu, w którym został zatrzymany mycie bezpośrednio po stabilizacji.

Warto zauważyć, że wszystkie nowe modele są wyposażone w automatyczne ważenie prania w bębnie. Ta funkcja umożliwia zmniejszenie kosztów czasu i energii, jak ciężar różnicy prania nie jest uważany za stara pralka i trzeba czekać taką samą ilość czasu w praniu i 1 kg i 6 kg.

Samsung Eco Bubble: Instrukcja obsługi

Jak w przypadku każdego pralki Samsung wymaga starannego działania. Więc nie pozwalają niedopatrzenia, co może prowadzić do uszkodzenia. Po pierwsze, należy upewnić się, że mokry waga prania nie jest zbyt duża podczas pobierania bieliznę. Po ciężkich ładunków na bębnie może spowodować silnik i układ napędowy pracujący pod kątem zużycia. Dlatego też, jeżeli maksymalne dopuszczalne obciążenie – 6 kg, suchy len lepiej załadować do 4,5-5 kg. Naprawa pralek Samsung – to nie jest tanie, to warto pamiętać, że.

Po drugie, pomiędzy poszczególnymi cyklami mycia konieczne do wydania urządzeniu „reszta”. Jak każdy ruch z dużą liczbą ruchomych elementów, to nagrzewa się i „zmęczony” pod względem technicznym. Zgodnie z tym, krótka przerwa przed kolejnym myciu na pewno nie zaszkodzi.

Jeśli pralka jest uszkodzony

Jak wspomniano powyżej, naprawa pralek Samsung – nie jest najbardziej prosty i tani, więc w razie jakichkolwiek usterek to lepiej nie próbować naprawiać urządzenia. Jeśli urządzenie przestanie działać z jakiegokolwiek powodu, pierwsze kroki należy przeprowadzić diagnostykę. Nawiasem mówiąc, pralki Samsung są wyposażone w nowej generacji „inteligentnych» Sprawdź inteligentnego skanowania. Wszystko, co należy zrobić dla rozpoznania – jest, aby ustawić odpowiedni program na smartphone. Dzięki niemu można uzyskać dobre porady na temat rozwiązywania problemów na poziomie podstawowym. Jeśli problem jest o wiele bardziej poważne, należy skontaktować się z autoryzowanym centrum serwisowym. Konieczne jest, aby przypomnieć po raz kolejny, że nie jest tak proste urządzenie – pralka Samsung Eco Bubble. Błędy popełniane podczas samodzielnych napraw mogą być kosztowne.

W ogóle można powiedzieć, że pralki maszyny Samsung zawsze był jednym z najlepszych rozwiązań na zakup i użytku domowego i zastosowania nowych technologii, stają się praktycznie niezastąpiony asystent w domu. Człowiek zawsze stara się wybrać bardziej praktyczne rozwiązanie, które będzie trwać długo i jakościowo. I powinien mieć pewność, że naprawdę dobry wybór – to Samsung Eco Bubble. Cena nawet dla samochodów premii jest całkiem do przyjęcia (od 20 tys. Rubli), w najbliższej przyszłości jest mało prawdopodobne, aby pojawić się godnego konkurenta, który może sprzeciwić się coś lepszego.