894 Shares 2674 views

Adam Johnson: A Biography of piłkarz

Adam Johnson – Anglia piłkarz, grający na pozycji skrzydłowego. Woli grać na lewym skrzydle, ale może wyjść i po prawej stronie. Wiadomo dobry drybling i umiejętność gry rzut rożny. Dzisiaj, Adam Johnson w więzieniu za molestowanie dzieci , został skazany na 6 lat więzienia. Ostatni zespół był „Sunderland”, który po wyroku anulował kontrakt z nim.

biografia

Urodził się 14 lipca 1987 w Sunderland. Pomimo miejsce urodzenia, jest absolwentem „Middlesbrough”. Pierwsze kroki w futbolu Adam Johnson wykonane w drużynie młodzieżowej, „Newcastle United”, gdzie spędził dwa lata (1995-1997). Od dzieciństwa, chłopiec zwrócił uwagę skautów, a więc przyszedł do akademii „Middlesbrough”. umiejętności gry zapewnione miejsce u podstawy, która najwyraźniej nie zamierzał dać nikomu. W zespole młodzieżowym, Adam spędził 7 lat, aw 2004 roku był w stanie dostać się do pierwszej drużyny. W sezonie 2003/04 w FA Youth Cup wygrywając go „Middlesbrough”, co znacznie pomogło i Adam Johnson.

Piłkarz zadebiutował luzem w marcu 2005 roku w meczu Pucharu UEFA przeciwko lizbońskiej „Sporting”. Powołanie, nawiasem mówiąc, „Middlesbrough” stracił z minimalnym wynikiem. Trzymać pierwszy mecz na graczy League zarządzanego zaledwie sześć miesięcy. Na kontuzji ręki grał Stewart Downing, którego zastąpił. W tym czasie „Smoggi” wygrał (2: 1), a nie ktoś inny, ale groźny „Arsenał”.

Wynajęcia „Leeds United” i „Watford”

Na jesieni 2006 roku w miesiącu gracz udał się do „Leeds” na pożyczkę. Już sukces w pomocnika debiutancki mecz: do powrotu do pola roku otrzymał nagrodę „Match”. W sumie „pawie” Adams pięć razy na boisku i nigdy nie strzelił gola. „Leeds” nadal walczyć o dostęp do prestiżowego Wydziału, a piłka nożna jest z powrotem w gospodarzy.

W tym sezonie Adam popełnił wielki wkład w zwycięstwo nad „Bristol City”. Mecz został rozegrany w FA Cup, a „Middlesbrough” musieli wygrać, aby przejść dalej. Johnson zdobył asystę, aw rzutach karnych rzutu karnego zrealizowane.

Solidnym przyczółkiem w kompozycji w środku pola nie działa. We wrześniu 2007 roku „Watford” wziął odtwarzacz długoterminowego wynajmu na okres 3 miesięcy. Tutaj, Adam był w stanie strzelać. W 12 meczach piłkarz zdobył 5 razy. Wskaźniki wrażeniem z kierownictwem „Smoggi”, a ona wróciła wcześnie z Adamem pożyczki.

"Middlesbrough"

Wracając do zespołu, Adam Johnson mógł liczyć na miejsce w podstawie, ale musiałam spróbować. W tym samym sezonie zawodnik zdobył w meczu przeciwko „Manchester City”, która doznała porażki z wynikiem 8: 1. piłkarz wszedł z ławki i kilka minut później strzelił piękną bramkę z dystansu.

W sezonie 2008/09, aż do wyjścia line-up został zablokowany przez Stewart Downing, który był kluczowym graczem na pozycji. Jednak Downing szkody w drugiej połowie sezonu dozwolone Adam często chodzą od pierwszych minut. Na koniec odbędzie się w początku był w stanie przenieść po Stewart w „Aston Villa”. Pomocnik natychmiast pokazał swoje zdolności i umiejętności, strzelając trzy gole w trzech pierwszych meczach nowego sezonu.

Rok był bardzo udany dla Adama. udało mu się udowodnić sobie silnego gracza w polu środkowym, a od wielu klubów w Anglii było zainteresowanie jego osobą. „Middlesbrough” chciał rozstać się z Johnsonem, ale piłkarz nie przedłużył kontrakt z klubem.

"Manchester City"

Okno zima w 2010 roku został oznaczony przez nowe pogłoski o przejściu Adam Johnson w innym klubie. W usługach, pomocnik zainteresował się przywództwo, „Manchester City”. Przy zamknięciu okna transferowego podpisał kontrakt na 4,5 roku. Wkrótce zadebiutował w nowej drużynie, zastępując Irlandia w meczu o mistrzostwo Anglii. Po kilku dniach futbolu lewo w dziedzinie od pierwszej minuty i został wybrany najlepszym piłkarzem meczu przeciwko „Bolton”. Pierwszy cel udało mu się zdobyć, „Sunderland”.

"Sunderland"

W lecie 2012 roku znowu były pogłoski o skrzydłowego przejściowego. Tym razem był zainteresowany w „Spurs” i „Liverpool”. Jednak on zawarł umowę z „Sunderland”. Liczne źródła wskazują, że gracz został wyceniony na dziesięć i pół miliona euro. Umowa została zawarta na okres czterech lat. W ramach „Black Cat” Adam był aż do roku 2016, w którym to czasie pojawił się 122 razy na boisku i zdobył 19 bramek.

skandal

Na początku 2016 roku piłkarz został aresztowany pod zarzutem pedofilii. Wkrótce przyznał, że całował się 15-letnią dziewczynkę. Ja jednak nie odrzucają oskarżenia o relacjach seksualnych. Była fanem „Sunderland” i utrzymać graczy. Adam Johnson został uznany za winnego i skazany na 6 lat pozbawienia wolności. W lutym tego roku, „Czarne Koty” rozwiązał kontrakt z pomocnikiem.