581 Shares 1159 views

Masza Rasputina: biografia i życie osobiste wokalisty (foto)

Jest mało prawdopodobne, że w naszym kraju nie jest osobą, która nie słyszał nazwę tego piosenkarza pop. Ktoś kocha swoją pracę, ktoś jest irytujące, ale bądź co bądź, Masza Rasputina, którego biografia jest nierozerwalnie związana z radzieckiego i rosyjskiego show-biznesu – jasny i oryginalna osobowość. Dziś wprowadzenie do życia i pracy.


dzieciństwo

To po prostu tak się złożyło, że o swoim dzieciństwie Masza Rasputina (Alla Ageev) nie lubi rozmawiać. Czyni to tylko pod presją bardzo trwałych dziennikarzy.

Urodził się we wsi starlet Uropi Kemerowo regionie. Dobry uczeń w szkole. Kiedy osiemnaście lat, przeniosła się do Kemerowo, aby otrzymać wyższe wykształcenie. Próbowała swoich sił w wielu zawodach, a sześć miesięcy później złożył dokumentów o przyjęcie na Uniwersytet Kultury i Sztuki.

Na egzaminach wstępnych , ona przypadkowo spotkał się z trenerem wokalnym, który pracował w szkole muzycznej Twerze. Zaprosił ją, aby przejść do jego uczelni. Mary absolwentem dyrygentury chóralnej i wydziału szkoły muzycznej w 1988 roku.

początek kariery

Singer Masza Rasputina, biografia, którą nierozerwalnie związany z Estradą, w poszukiwaniu płatnych miejsc pracy od razu przeniósł się do Moskwy. Ze względu na niezwykle towarzyski charakter, była w stanie nawiązać kontakty w kręgach muzycznych stolicy, a także nagrać debiutancki hit „Play, muzykiem.” Przed piosenki Masza Rasputina pierwszy usłyszał w telewizji, piosenkarka zmieniła swoją nazwę aliasu.

W dziewiętnaście dziewięćdziesiąt lat Masza Rasputina, biografii, która jest przedmiotem dyskusji w wielu popularnych publikacjach, rozpoczął współpracę z wielkiego poety Leonid Derbeneva. Stał się dla piosenkarki nie tylko ulubione utwory autora, ale także wielkim przyjacielem.

pierwszy album

Pracując w tej kolekcji trwała około roku, a w 1991 roku zbiór „szalonego miasta” pojawił się na półkach sklepów muzycznych. W tej pracy, Maria pokazał jej wokal zakres i głębokość prezentowane utwory, które niewiele można oczekiwać od młodego piosenkarza. Ale szczególnie wyróżnia muzyka Masha specjalny ironia osadzone w pliku wykonywalnego jej piosenki. miłość narodowy i ogromna popularność przyniósł utwór „Circling Music” i „Himalaya”. Głównie z powodu tych dwóch piosenek z albumu sprzedawanych w dużych ilościach w Rosji i byłych republikach radzieckich.

rosnąca popularność

Masza Rasputina, biografia, która jest nie do pomyślenia bez sceny, cały rok spędził na drodze. W 1992 roku przyszedł jej drugi album – „Urodziłem się na Syberii.” Wiersze dla piosenek nadal pisze Derbenyov i muzyka są dwa bardzo utalentowany kompozytor – Alexander Lukyanov i Igor Matete.

Dom Derbeneva piosenkarka spotkała się z gwiazdą muzyki Radziecki F. Kirkorov. To spotkanie było bardzo owocne. Masza Rasputina i Kirkorov zaprzyjaźnili, często działają w połączeniu koncertów, a nawet (co jest bardzo rzadkie w branży rozrywkowej) zaśpiewać kilka piosenek.

Z biegiem czasu, piosenkarka stał się popularny w Stanach Zjednoczonych, Izraela i innych krajów na ludności rosyjskojęzycznej. Drugi krytykę albumu wziął bardziej przychylnie niż pierwszy. Najbardziej popularna była piosenka „Urodziłem się na Syberii” i „Na białej Mercedes.” W teledysku do tej piosenki w słynnej „Mercedes” pojawia Phillip. Masza Rasputina jeszcze dużo pracy z Derbeneva, ale komunikuje się z Yuriem Nikulinym, Lvom Leschenko, Wiaczesław Dobrynin, Vladimir Vinokur.

W 1994 roku trafił do sprzedaży pierwszą płytę Rasputina – „Blue ponedelnichek”. Zbiór ten jest inny od poprzedniego różnych piosenek – lyric, złośliwy, a nawet patriotycznych.

nowy wizerunek

W tym czasie w końcu tworzą wizerunek piosenkarza – jasnym, bezczelny bestii seksualnej w krótkich i powodujących kostiumów. W 1996 roku pojawił się kolejny album wokalistki – „miałem na Wenus”, z pięknym rytmów tanecznych. Album zawiera utwór „Ach, Odessa”, która jest Maryja napisał. Ta oryginalna kompozycja, a także zabawny utwór „Huliganchiki” zyskał sporą popularność. W 1998 roku wielbiciele piosenkarka spotkała się z kolejną innowację – album „Ty mnie nie obudzić.” Szczególnie znanym był utwór tytułowy i „ty spadł z księżyca.” W tym czasie popularność piosenkarki rośnie. Jej utwory zostały wysłuchane na stacjach FM i wcześniej nie rozpoznał jej pracę. Fot Masza Rasputina coraz częściej pojawia się na łamach kolorowych magazynów. Piosenkarka poczuła prawdziwą miłość swoich fanów.

Masza Rasputina: biografia, życie osobiste

Aktorka została dwukrotnie żonaty. Pierwszy mąż – Vladimir Yermakov, którego poznała w pierwszym roku swojego pobytu w Moskwie. Kiedyś dowiedziałem się, że fabryka klub, gdzie Maria pracowała jako księgowa, wynajem VIA kierowany przez byłego boksera, a obecnie piosenkarka i muzyk Włodzimierz Yermakov. Masza jego śpiew wrażeniem go, a on wziął ją do grupy. Wkrótce twórczy sojusz wyrosła na romantyczną.

Młodzi ludzie zaczęli żyć razem, a w 1983 roku, rodzina Masza Rasputina rosła – urodziła się córka pary Lida. W 1997 roku Związek rozpadł się. Byli małżonkowie rozstali, ale Ermakov był producentem piosenkarza.

W połowie lat dziewięćdziesiątych w Rasputina życia jest inny ciekawy człowiek – brat z Syberii. Wielki biznesmen, sport i szarmancki, ale ślub … Mimo wszystko, Masza z głową udał się w nowy związek, ale jej nowy kochanek nie spieszy się zburzyć jego rodzinę. Jest bardzo zadowolony z tej sytuacji. W wyniku tej sytuacji przyniósł Maszy do ciężkiego stresu. Wpadła w głęboką depresję, porzuciła pracę i zaczął palić marihuanę.

drugie małżeństwo

W lecie 1999 roku, Masza Rasputina, życie osobiste, że nie idzie dobrze wykwalifikowana jeszcze po raz drugi ożenił się wpływowego biznesmena Wiktora Zacharow, który wprowadził jej byłego męża – Vladimir Yermakov. Victor był fanem Maszy – udał się do jej koncertów w różnych miastach, dała nietypowe bukiety kwiatów i chciał się z nią spotkać. Dla niej rozwiódł się z żoną. Są one nie tylko zarejestrowany, ale również ożenił się w kościele.

W tym momencie, piosenkarka jest całkowicie wypadł z występów na żywo. Wielu, którzy znają wybuchową naturę piosenkarki, uważa się, że to małżeństwo nie potrwa długo. Ale nieoczekiwanego – piosenkarka była w ciąży w 2000 roku. Na Victor jest również ożenić. Pierwsza rodzina ma dwoje dzieci – syna, który studiuje w Kanadzie i córkę, która mieszka z matką w Ukhta. Ostatnio Masza Rasputina mąż poinformował, że jego 48-letnia żona jest ponownie w ciąży.

Masza Rasputina: biografia, dzieci

W pierwszym małżeństwie, piosenkarka miała córkę Lida, która po rozwodzie miała bardzo trudne relacje. Gdy aktorka wyszła za mąż po raz drugi, córka nie znaleźliśmy wspólnego języka ze swoim ojczymem. Ona naprawdę brakowało jej ojca, stała uncooperative i nieprzyjazny. Kiedy Masha urodziła małe, Lida sobie sprawę, że był dodatkowy w tej rodzinie. To znacznie wpływa na psychikę dziewczynek. W okresie ostrego Mary wysłał ją do szpitala psychiatrycznego. Po lekarze odprowadzane dziewczynę ze szpitala, matka nie dostał jej. Ermakov Zacharow poproszony kupić córce mieszkanie. Lida wpadł młody człowiek i zaczął przygotowywać się do ślubu. Jednak, gdy dowiedział się o konieczności choroby, rzucił dziewczynę.

córka Maszy

Ósmego września dwa tysiące, Rasputin została mamą po raz drugi. Rodzina miała dziewczynę, która została nazwana Masza. Po urodzeniu dziecka wokalista opuścił scenę w całości poświęcony cały swój czas, uwagę i opiekę nad rodziną i córką. Ona nawet publiczne oświadczenie o rozwiązaniu z występów na żywo. Jednak jego obietnice nie są przechowywane. Już w sierpniu 2001 roku ukazał się nowy CD „Pocałuj mnie w ogóle.” Wiosną 2002 roku zaczęły pojawiać się publicznie. Jednak jego wygląd nie był w dużych salach koncertowych i klubach nocnych i kasynach. Organizacja prezentacji zajmuje mąż Viktor Zacharow piosenkarza. Opłat wymaganych przez małżonków, były bardzo znaczące, jednak właściciele zakładów nie żałowała.

marzenia

Mary zawsze chciał przenieść się do Kijowa. Ona jest zakochana w tym mieście, jego niezwykłej architektury. Mąż piosenkarki wykonane jej luksusowy prezent – apartamenty w Kijowie, o powierzchni około 500 metrów kwadratowych na 21. piętrze. Oferuje on wspaniałe widoki na Pechersk Ławra, Dniepr, parku Maryjskim i parku Wiecznej Chwały.

Rasputin dzisiaj

Teraz piosenkarka jest coraz rzadsze na scenie. Masza Rasputina, biografia, co było kilka lat temu nie do pomyślenia bez występów, wentylatory, widzów, dziś cieszy się życiem rodzinnym. Ona jest przekonana, że głównym celem kobiety – stworzyć rodzinną atmosferę i mieć dzieci.