861 Shares 3304 views

Szkło bezpieczne w telefonie, takich jak prawo kleju? Instrukcje krok po kroku

Smartphone – coś drogie. Nawet zakup urządzenia low-end od 5 do 15 tysięcy rubli, chcemy zobaczyć służył długo i wiernie. Fidelity gadżet z kolei zależy od dwóch parametrów: wewnętrznych i zewnętrznych. A jeśli na początku (przedstawiciel sprzętu) nie możemy wpływać, przegrana przez czynniki zewnętrzne, po prostu zrobił siłę. możemy chronić swój telefon, jeśli nie od utonięcia, a następnie przed uszkodzeniami mechanicznymi na pewno. I pomóc nam w tej szklance na telefon. Jak go skleić? O to dziś i porozmawiamy.


Co szybę ochronną

Trudno nie zgodzić się, że dalsze korzystanie z dowolnego smartfona nie pociąga za sobą pojawienie się wiórów, pęknięcia, zarysowania, otarcia. Ta część nie jest ograniczony do powierzchni bocznych, górnych i dolnych końców i panelu tylnego, ale także dla przednich części. I tam jest chyba najważniejszym elementem – ekran smartphone. Okulary ochronne zostały właśnie wynalazł, aby zabezpieczyć ekran urządzenia. Użyj jak to możliwe i filmu, ale ma niższy współczynnik ochrony. W każdym przypadku ważne jest, aby wiedzieć, jak przykleić szkło ochronne na telefon.

Co to oznacza

Wygląd jest podobny do folii ochronnej zewnątrz szkło. Rzeczywiście, problem z tymi dwoma elementami są do siebie podobne. Jednakże, szkło ochronne po prawej stronie jest uważane za bardziej niezawodny składnik, ponieważ ma większą gęstość niż z filmem. Ponadto, jest przezroczysta i elastyczna, a to ma także pewne znaczenie. Oczywiście, będzie to kosztować więcej drogich filmów. Jednak warto, zwłaszcza w tych przypadkach, w których istnieje duże prawdopodobieństwo uderzenia mechanicznego lub gdy gadżet naprawdę drogie. Dla wszystkich tego pasma waha się, ale większość ludzi woli kupić okulary czy ich urządzenia są więcej niż 10-15 tysięcy rubli. Zakup szybę ochronną, użytkownik zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu głównego niemal do zera, ponieważ wszystko odbywa hit powyższe składniki. Zanim porozmawiamy o tym, jak do klejenia szkła hartowanego na telefon, chciałbym skupić się na korzyściach płynących z tego elementu.

Funkcje i właściwości użytkowe

Wiele z tych funkcji ochronnych szklanych nie można powiedzieć. Od jego nazwy, a więc zrozumiałe jest, dlaczego powstał i co jest przeznaczone. Niezależnie od funkcji biznesowych, które można rozmawiać godzinami. Na liście, na przykład, to odporność na zarysowania i inne podobne uszkodzenia. Ktoś może zakwestionować tego parametru, ale zazwyczaj wszelkie wątpliwości znikają po teście demonstracyjnym. Można używać wspólnych kluczy. Wydawać ostre krawędzie szkła, a zobaczysz, że nie obejmuje on następujące.

Inną użyteczną cechą szkła bezpiecznego jest absorbująca uderzenia. Ten krótki wspomnieliśmy powyżej. Duża liczba smartfonów, gdy spada z powierzchni ekranu otrzymuje obrażenia fizyczne aż do całkowitego rozkładu wyświetlaczu. Z ochronnej, problem ten zostanie rozwiązany, ponieważ będzie przerwa zamiast na ekranie. Nawiasem mówiąc, słowo „przerwa” jest również zrozumiałe, trochę różni się od jego zwykły cenimy. Odłamki szkła z pokrywą telefon nie odlecieć. Wreszcie można zauważyć, że szkło jest utrzymywane bardzo niezawodny. Zwłaszcza jeśli porównamy go z uproszczonym elementem – film. Klienci, którzy często zadawane pytania na temat, jak prawidłowo przykleić szkło w telefonie mogą być zadowoleni, aby dowiedzieć się, że nie jest konieczne, aby mieć jakieś szczególne doświadczenie dla tej operacji.

Uważamy komplet

Bardzo duża liczba wniosków jest ze względu na sposób filmie kleju (szkło) w telefonie iPhone „6”. Jednakże, powinno być zrozumiałe, że proces jest ogólnie podobna do innych urządzeń. Dlaczego wtedy mieszkać w niektórych modelach, jeśli można opisać działanie powszechnie? Przede wszystkim, zobaczmy, co jest w paczce z bezpiecznego szkła? Różni producenci oferują różne poziomy wykończenia, ale zwykle nie jest samo szkło, gaziki nasączone alkoholem i tkanina wykonana ze specjalnego materiału. Jeżeli tkanina lub podpaska nie można użyć improwizowane odpowiedniki, to nie jest fundamentalnie.

Szkło na telefon: jak przykleić? Przygotowanie powierzchni

Jeśli wcześniej zainstalowano folię lub szkła, elementy te muszą zostać usunięte. Aby to zrobić, należy zdjąć pokrywę, jeśli tak jest, to możemy złapać krawędzi elementu. Aby zapobiec powstawaniu plam oleju na szybie, z góry należy starannie umyć ręce i osuszyć. Nawiasem mówiąc, ważnym krokiem jest przygotowanie pracy. Musimy płaskiej powierzchni i potężne oświetlenie. Może to być, na przykład, tabela. Oświetlenie pomaga uniknąć rozwodu i obszarów słabo znaną zakurzone. Tak więc konieczne jest, aby zintegrować szyby w telefonie? Jak go skleić? Prawidłowe działanie będzie tylko w przypadku ekranu wcześniejszego procesu „gołym”.

Dlaczego czyszczenie

Netto uwalnianie potrzeby folia lub szkła ekranu zwilżoną alkoholem Krążek lub wacikiem z alkoholem. Czyszczenie ekranu dokładnie, więc nie ma żadnych pozostałości zanieczyszczeń. To jest po specjalnej szmatki, jeśli jest włączone. Jeśli nie, to trzeba znaleźć odpowiednika. Teraz nadszedł czas, aby zrobić szybę za darmo. Jak skleić? Dowiedz się więcej.

Głównym etapem

Na lepkiej stronie szyby jest specjalną folią. To musi być usunięta. Następnie zastosować samą szklankę do ekranu. Ostrożnie należy upewnić się, że jest ona dostosowana do krawędzi urządzenia jest zgodna z głośnikiem i elementów sterujących. Nawiasem mówiąc, musimy pamiętać, że aby utrzymać szyba ochronna jest możliwe tylko za krawędzie. Tylko w tym przypadku, gdy operacja będzie. Po zakończeniu montażu, wystarczy obniżyć element na ekranie. Szkło wklejony się. Ok, teraz wiemy, jak przykleić szkło na telefonie.

Czy są jakieś minusy

Tak, jak inne elementy, szyba ochronna ma kilka wad. Niektórzy użytkownicy, którzy są zainteresowani jak skleić szkło ochronne na telefon, może pomyśleć, że główną wadę – jest wykładniczą złożoność procesu integracji. Na przykład, jeśli zły kij po raz pierwszy, wówczas nie może nic zrobić. W rzeczywistości, teraz nie o to chodzi. Główną wadą tego składnika jest fakt, że urządzenie, na którym będzie klej staje się bardziej obszerne i ciężkie. Jednakże, jeśli nie przeszkadza, a ty jesteś bardzo wrażliwy na wielkość i waga telefonu rekordów, ale chcesz ją chronić, a następnie można zastosować do sklepów komórkowych. Jest nie tylko oferować najlepsze produkty, ale za dodatkowe pieniądze, aby móc jakościowo pasty szkła.

Pułapki i sztuczki

Większość ludzi boi się wystąpienia pęcherzyków powietrza. Raczej, że pozostaną one. Niewielu może oferują że kleje szybkę delikatnie raz pierwszy i nie ma bańki. Jednak można je łatwo poradzić sobie z suchą szmatką. Procedura jest prosta w przerażeniu: tylko wyciskanie pęcherzyki z centrum na obrzeża. Zdolność do klejenia okularów ochronnych pozwoli zaoszczędzić pieniądze, kto przejmie tej procedury w sklepach komórkowych.

ceny

Teraz szkło ochronne – jest to dość ważne i wspólne akcesoria. Dlatego są one zaangażowane w produkcję dużej ilości firm. opcje ekonomiczne przedstawiane, głównie chińskich firm, których można się było spodziewać. Jednak nie są one tak złe. Różne szklanek różnych marek siebie jedynie stopniem hartowania. Niemniej jednak, nie powinniśmy myśleć, że szkło z chińskiej firmy nie zapewniają odpowiedniego poziomu ochrony. Teraz, po tym jak nauczył się przykleić szkła hartowanego w telefonie, można przejść od słów do czynów.