899 Shares 971 views

Działa na miejscu, aby schudnąć w domu: ile kalorii można spalić?

Każdy, kto zaczyna zmieniać swój styl życia, aby monitorować odżywianie, ćwiczenia, w pewnym momencie myśli: „Czy jogging na miejscu dla ciebie?”. Sam pracuje – jest to jedna z najlepszych form aktywności fizycznej, które rozwijają wytrzymałość, daje zdrowie i piękną, smukłą sylwetkę. Ćwiczenia „bieganie w miejscu” równomiernie ładuje wszystkie mięśnie ciała i nie wymaga drogiego sprzętu. A jego niewątpliwą zaletą jest to dobry nastrój.


Ale tylko jeden bieg na miejscu nie daje smukłe ciało. Utrata masy ciała jest tylko 30% zależy od ćwiczeń. Pozostałe 70% należy żywienia. Jeśli nie spełniają, co najmniej podstawowych zasad zdrowej diety, a następnie uruchomiony w miejscu będzie tylko miłym dodatkiem, a nie więcej.

„Prohindiada, lub działa na miejscu”: pozytywny wpływ na organizm

Wpływ uruchomiony w miejscu jak w zwykłym biegu. W tym czasie, mięśnie uzyskać delikatniejszą nie traumatyczne ćwiczenia. Jest pociąg i rozwijać stresu na serce i naczynia krwionośne, a także układu mięśniowo-szkieletowego. To zwiększa wytrzymałość i poprawia procesy metaboliczne. Bieganie w miejscu pracy wiąże się z niemal wszystkich grup mięśni. Niewątpliwie postawa tego ćwiczenia, to tylko lepiej.

Gdy uruchomiony w miejsce energii poświęca się na wysokości 100 kalorii na 15-20 minut. Kiedy pracować w sposób ciągły przez godzinę, może spalić do 280 kalorii (średnia masa ludzi – 58-60 kg). Z aktywnymi nóg podnoszenia spożywane więcej kalorii. Uruchamianie silnie rozgrzewa ciało, co wymaga dodatkowych kosztów. Dlatego organizm zaczyna brać tej energii z tłuszczu.

Aby zwiększyć obciążenie, możliwe jest zastosowanie ważenia noga hantle rękę, zmienić tempo i rytm ruchów. Podczas uruchamiania na miejscu zaczyna aktywnie potliwość, który usuwa z organizmu toksyn i produktów przemiany materii.

Działa na miejscu sprawia, że aktywnie oddychać, i dotlenia cały organizm. Ciało będzie dziękuję szybki doskonałą pracę.

możliwość wykonywania

Wiele kobiet obawia się uruchomić w parku lub po prostu na ulicach, więc działa w miejscu, do utraty wagi jest to bezpieczna alternatywa. Ponadto, nie trzeba odebrać ubrania na każdą zmianę pogody. Nie ma potrzeby szukać specjalnym pomieszczeniu do uruchomienia na miejscu może być w domu. Jedyną rzeczą, którą trzeba zapłacić dużo uwagi – jest wybór odpowiednich butów, aby uniknąć urazów stawów.

braki

Konwencjonalne jogging dostarczyć potrzebną składowej poziomej, co sprawia znaczne obciążenie. Wręcz przeciwnie, jogging w miejscu odbywa się na całkowicie płaskiej powierzchni, co zmniejsza obciążenie. Wiele bardzo szybko znudzi monotonii i monotonii.

Ponadto podczas tego ćwiczenia, główny ciężar spada na cieląt, co oznacza, że są one aktywnie rozwija. Ale jest to dość trudny teren, tak aby rozwijać, wymaga bardzo długiego czasu.

Przekształcić wady na zalety

Aby zwiększyć obciążenie, lub zmienić jego skutków, często jest to konieczne, aby zmienić tempo biegu. Będzie przydatna, aby włączyć do podnoszenia pięty, kolana, nogi pokrywają się. Ponadto, pożądane jest użycie wagi dla stóp, wykonując ćwiczenia, „bieg w miejscu”. Kalorii w tym samym czasie zostanie wydane bardziej intensywne.

Z monotonnej walki łatwo. Wystarczy dodać stymulujący muzyki, ćwiczenia i natychmiast staje się jaśniejszy. Można oglądać programy telewizyjne, filmy (na przykład „Prohindiada, lub działa na miejscu”), notatek, prowadzenia szkoleń na balkonie (dodaj świeże powietrze), i wiele innych.

Możesz dodać więcej ćwiczeń dla rozwoju innych grup mięśniowych. Pozwoli to, aby stracić więcej kalorii.

Należy znaleźć skuteczną motywację do rozpoczęcia regularnie z pozytywnym nastawieniem, a twoje ciało zacznie być przekształcone na lepsze.

ćwiczenia technika „bieganie w miejscu”

Odchudzanie domu będą wystarczające do przeprowadzenia jogging w miejscu przez 20-30 minut. Następnie można przejść, na przykład ćwiczeń brzucha.

Dowiedz się, jak uruchomić na miejscu nie jest tak trudne. Stanąć pod ścianą, odchyl lekko do przodu, do tyłu, jednak pozostaje płaska, a prasa jest schowane. Położył ręce na ścianie i zaczynają na przemian podnoszenia i opuszczania nóg, pochylając je na kolanach. Pamiętaj, że nie można wyprostować kolana „aż do zatrzaśnięcia.” Tak więc, pracujemy na właściwej pozycji ciała – niewielkie nachylenie do przodu. Gdybyśmy zaprokinem go z powrotem, obciążenie zostanie przeniesione do stawów biodrowych, ale jest to bardzo szkodliwe. Kiedy nauczysz się uruchamiać z odpowiednim nachyleniu ciała, można przystąpić do kontroli pracy stóp.

Stopy powinny zawsze być delikatnie oderwać podłogi. Wylądował zgrabnie na przedniej części stopy. Jeśli skok na palcach, a następnie ponownie uruchom cielę. I zawsze pamiętać o jednej rzeczy – nie można klaskać piętami na podłodze, że istnieją siły. Wyobraźmy sobie, że dziecko śpi w pokoju obok, a boisz się go obudzić.

Proste jogging bez skocznie: stopy muszą być umieszczone z pięty na skarpecie. Spróbuj na przemian nogi tak szybko, jak to możliwe, nie przynosząc kolana się równolegle do podłogi. Żołądek pociągnął, obudowa jest proste lub wygięte ramiona w łokciach i blisko ciała lub podczas normalnego biegu.

Proste jogging z chmielu: stopy dotykają podłogi tylko łuk stopy. Mało oputilas stopę na podłodze, natychmiast wyskoczyć i się nogach. To nie powinien być zmuszany do ich wyprostu. Powinny one być lekko ugięte w całym ruchu. Chroni dolną część pleców napięty prasy.

bieg wahadłowy. Przeciwnie, to jest jak porusza się w przestrzeni zamkniętej. Na przykład, można uruchomić od jednej ściany do drugiej. Ten styl pomaga spalić kalorie, ponieważ podczas skrętu lub pokonywania zakrętów jest aktywowany dużą ilość mięśni.

Które mięśnie pracują

Jak wspomniano wcześniej, w trakcie tego ćwiczenia są aktywnie rozwija mięśnie łydek. Działa na miejscu, aby schudnąć w domu poprawia równowagę. Pozwala to w przyszłości z łatwością wykonywać skoki, podróżować na długich dystansach i uruchomić na piechotę.

opracowała również czworogłowego. Mięśnie te są odpowiedzialne za stabilność i wytrzymałość. To dzięki nim, że ciało może stać i chodzić.

Czas dla biegnie do domu

W dniach treningu siłowego może być umieszczony w miejscu prowadzenia schudnąć w domu przez 20-30 minut. Jest możliwe, aby zastąpić ćwiczenia poranne.

W pozostałe dni, można zastosować przedział jogging na miejscu. Ile kalorii spala się w tym samym czasie, to zależy od tego, jak działać. Początkowo nagrzewania jest wykonywany (normalny ruchu), po czym 2 minuty szybki alternatywny 1 – skoki i 2 – redukcyjnego Running lokalnie. Te ostatnie mogą być zastąpione przez hula-hoop czy pracy w napędzie zdrowia. Skuteczne odchudzanie zostanie aktywowana pod warunkiem, że około 200 minut tygodniowo cardio płacą.

Zalecenia dotyczące wdrożenia

Jak w przypadku każdego treningu, bieganie w miejscu wymaga nagrzewania. Można zrobić małą opłatą, albo mały spacer wokół pokoju. W ten sposób rozpoczyna się metabolizm i zmniejsza obciążenie układu sercowo-naczyniowego. Pomieszczenie, w którym idziesz do pracy, powinno być dobrze wentylowane.

Godzinę przed treningiem iw ciągu godziny po jedzeniu niepożądane. można pić tylko wodę.

Działa na miejscu, aby schudnąć w domu można zrobić o każdej porze dnia. Wszystko zależy od tego, kiedy masz czas, a kiedy jesteś gotowy do zajęć.

Za pierwszym razem, aby wykonać lepiej biegać przez 5-7 minuty. Każdy trening może być zwiększana w miarę upływu czasu przez 1-2 minuty. Duży ładunek nie może być udzielona natychmiast, będzie to powodować zmęczenie i pojawi Opóźniona bolesność mięśni.

Oddychaj w klasie może tylko nos. W skrajnym przypadku, wydech przez usta. Uzupełnia ćwiczenia chodzenia po pokoju przez pięć minut.

Ćwiczenia powinny być wykonywane regularnie, co najmniej dwa lub trzy razy w tygodniu. Wszystko przydatna bieg w miejscu. Informacje zwrotne od tych, którzy praktykują regularnie, aby to potwierdzić.

Przeciwwskazania

Pierwszym krokiem jest starannie i odpowiednio chronić nogi, kręgosłupa i klatki piersiowej. Dlatego działa tenisówki, trampki proste boso lub niemożliwe. Buty do biegania doskonale chronią układ mięśniowo-szkieletowy przed wstrząsami. Kontuzje i skręcenia można uniknąć przy odpowiednim utrwaleniu piersi.

Lekarze nie zalecają przeprowadzenie jogging w miejscu, w przypadku:

  • ciężkie skrzywienie kręgosłupa;
  • urazy kolan, bioder i kostek;
  • ciąża;
  • BMI większe niż 35 (dla połączeń zwiększa ryzyko, to lepiej wymienić łagodny cardio);
  • choroba żylaków (jednak jest to najlepiej skonsultować się z lekarzem – w specjalnej odzieży uciskowej można uruchomić);
  • nasilenie nadciśnienia tętniczego.

Wzmacnia działanie – bieżnię

Jeśli chcesz osiągnąć doskonałe wyniki, można kupić bieżni. To pozwala na monitorowanie tętna (tak, to nie wykracza poza ramy górnej), liczbę spalonych kalorii. Można go używać, aby ustawić tempo, aby zbudować niezbędną poziom nachylenia. Wszystko to jest tylko pozytywny wpływ na organizm.

Jak bieżnia jest amortyzowana miękką powierzchnię, podczas treningu mięśnie i stawy nie są narażone na zbyt dużo stresu.

Ponadto, dzięki tym symulatorze można znaleźć w zwykłym wyścigu chodzenia. Aby usunąć te dodatkowe kilogramy, wystarczy, aby angażować się w około pół godziny każdego dnia. Po pewnym czasie, obciążenie może być zwiększona. Wynik nie potrwa długo!