235 Shares 9251 views

Skrzydełka w sosie miodowo-sojowym. Jesteśmy eksperymentowania z marynatami

skrzydełka z kurczaka, smaczne i soczyste – najszybszy i najwygodniejszy sposób przygotować pyszny obiad na piknik lub w domku. Ale najbardziej aromatyczne skrzydełka w sosie miodowo-sojowym, gotowane na charakter, na ogniu, gdzie są impregnowanego dymem z drewna drzew owocowych, a to staje się jeszcze bardziej aromatyczne i niezwykle pobudzają apetyt.

Nieruchomość można również wytwarzać przynajmniej smaczne danie.

Dobre skrzydełka w sosie miodowo-sojowym i gotowane bardzo szybko. Przepis jest prosty, dostępne składniki do marynaty, należy użyć tylko trochę wyobraźni, a sukces jest gwarantowany!

Podejmuje skrzydła – fundament przyszłą dzieła, dokładnie przemyto, uzyskując w celu odwodnienia i usunięto resztki małej wilgotności lub suszenie z bibuły. Rozkładamy do głębokiej miski, które następnie dodać marynaty.

Ponieważ jesteśmy w trakcie przygotowywania skrzydełka w miodzie i sojowym sosie w marynacie będzie pewny, aby wejść do sosu sojowego i miodu.

Za jeden kilogram skrzydłach wziąć jedną butelkę naturalnego sosu sojowego. Kiedy ją wybrać, należy zawsze zwracać uwagę na to, w jakim charakterze jest on zapakowany. Jakościowa sos sojowy przelewa się ostrożnie do szklanego pojemnika.

Skrzydełka w sosie miodowo-sojowym będą ostre, ale z umiarem, z czterech dużych kruszonym ząbki czosnku. Dodaje jeden na górę łyżki stopionego miodu płynnego naturalnego, lepszej jednej pozycji. Łyżeczkę z jabłek lub octu winnego i trzy łyżki wody.

Uwaga ostrożnie z solą! Dodaj go trochę, bo sam sos sojowy jest słony, ale dla tych, którzy lubią ostre jedzenie, należy dodać kilka grochu czarny pieprz. Z tych składników marynaty nasze skrzydła są szczególnie soczyste i smak ich nadzwyczajne.

Tak, marynata jest gotowy! Wyślij je do naszych skrzydeł, dobrze wymieszać i pozostawić do wchłonięcia, ale nie zapomnij mieszać co 40 minut. Konieczne jest również marynaty i co najważniejsze równomiernie je impregnowane. czas nasycania wynosi około 4 godzin.

To danie można gotować w domu. W tym smaruje patelni olej słonecznikowy, rozprowadza się w postaci pojedynczych warstw klapek i piec w piecu nagrzanym do złotego brązu. Wkrótce zapach grillowanego mięsa wypełni swój dom i cieszyć się posiłkiem najbardziej wymagających smakoszy.

I zwrócić uwagę na fakt, że woda pozostała marynata na skrzydłach nie powinno być, marynata dał wszystkie swoje własności, danie i tak będzie idealny.

Skrzydełka w sosie sojowym i mają niepowtarzalny smak, technologia przygotowania takie same, ale istnieje różnica w marynacie. Smaku, pomimo podobieństwa składników zostanie popełnione innym.

Aby skrzydełka w sosie sojowym były doskonałe, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że smak zależy w dużej mierze od jakości sosu sojowego. Sos sojowy naturalny przezroczysty i ma jasnobrązowy kolor, jego skład nie zawiera zmodyfikowane soję.

Marynata obejmie sos sojowy, miód – łyżeczkę, dwie łyżki świeżego soku z cytryny i dwie łyżki oleju roślinnego. ograniczenia soli są takie same jak w poprzednim przepisie, można dosolit, ale całkiem sporo.

Łączymy ze skrzydłami marynatę, wymieszać i zalewa dwie godziny. Piec w gorącym piekarniku na złoty pyszne skorupy.

Jest to kolejny wspaniały przepis – skrzydełka w sosie miodowym. W tym przepisie, główne składniki marynaty są sos sojowy (7-8 st.lozhek), miód – ART. łyżka z góry i curry – jedna łyżeczka. Marynatę dokładnie wymieszać i połączyć ze skrzydłami, dać go parzyć przez 3 godziny i zacząć smażyć. przepis skrzydełka kurczaka w sosie miodowym – nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, potrawa okazuje się zawsze.

Po pierwsze, smażyć na patelni z każdej strony osobno. W procesie gotowania dodać marynatę do rondla, w którym nalega skrzydełka kurczaka i doprowadzić do gotowości na minimalną ogrzać nieporównywalny posiłek.

Frappuccino. Przepis napojów
160 shares 1072 views
203 shares 4638 views
441 shares 971 views