290 Shares 2997 views

Jak pobrać z "YouTube" na film "Android"?

Jak wiesz, dzisiaj YouTube (zwane dalej "Youtube") jest najpopularniejszym hostingiem wideo na świecie, gdzie codziennie przesyłane są miliony filmów. Oczywiście dla zarejestrowanych użytkowników komputerów pobierających filmy z tego zasobu nie stanowi problemu. Oto pytanie: "Jak mogę pobrać film z YouTube na Android? Urządzenia (nawiązujące do Android OS)?" Rozważmy kilka najprostszych rozwiązań.


Jak pobrać z "Youtube" na "Android": ogólne zasady

Pierwszą rzeczą, którą warto zauważyć, w samym systemie operacyjnym jest tylko standardowy klient "Youtube", który pozwala tylko na obejrzenie filmu. Po prostu brakuje standardowych narzędzi do pobierania plików w postaci wbudowanych aplikacji. Ponadto program sklepu Play Market (Play Play) nie zezwala na instalowanie zasobów aplikacji do pobierania filmów z YouTube. Powstaje pytanie naturalnie, jak pobrać film z "YouTube" na "Android" w tym przypadku.

Nie przejmuj się, ponieważ rozwiązania tego problemu można znaleźć wiele. Zastanów się najpierw standardowymi narzędziami.

Usługa Savefrom.net: metoda 1

Aby rozwiązać problem z pobieraniem filmu z YouTube na telefon (Android), potrzebujesz zwykłej przeglądarki internetowej (Google Chrome, Opera, Opera Mini itp.). Udajemy się na stronę hostingową wideo i znajdź odpowiedni film.

Patrzymy w przeglądarce na pasku adresu. Jego początkowy składnik powinien wyglądać tak, jak "youtube.com …" lub w formie wyspecjalizowanej wersji mobilnej serwisu "m.youtube.com …". Teraz zadanie zostaje zredukowane do zmiany adresu łącza z użyciem dwóch liter "s" na samym początku linii. Powinno to wyglądać następująco: "ssyoutube.com …" lub w wersji mobilnej – "m.ssyoutube.com …".

Podczas korzystania z danych wejściowych (aktywacja nawigacji linków) zostanie przekierowany do usługi Savefrom.net. Na stronie z lewej strony zobaczysz zrzut ekranu filmu oraz krótką informację o tym filmie, a także w standardowych formatach o wskazanej jakości, dostępnej do pobrania. W zasadzie, jeśli ktoś tego nie lubi, możesz użyć dodatkowego widoku, w którym można wybrać inny format o niższej lub wyższej jakości.

Teraz musisz "tapknut" na łączu, po którym system poprosi o wybranie aplikacji, z którą będziesz pobierał. W takim przypadku można zmienić lokalizację zapisywania plików (domyślnie klip jest zapisany na karcie SD, jeśli istnieje, w folderze Pobieranie). Pozostaje nacisnąć przycisk oszczędzania i poczekać na zakończenie procesu. Następnie zostanie zaproponowany otwarcie pliku lub odłożenie tego działania.

Usługa Savefrom.net: metoda 2

Rozwiąż problem z pobieraniem z YouTube do smartfona ("Android") odpowiedniego filmu, możesz i nieco inaczej. W tym przypadku musisz użyć standardowego klienta "Youtube", który jest częścią głównego pakietu oprogramowania.

W ten sposób istotą pytania jest pobranie klipów wideo z "YouTube" do filmów "Android", polegających na kopiowaniu linku, na którym jest hostowany w hostingu. W kliencie używamy ikony "Wyślij" lub "Udostępnij", po czym pojawi się menu z listą dostępnych działań. Wybieramy kopiowanie. Link, jak już zostało powiedziane, zostanie umieszczony w schowku.

Teraz otwórz przeglądarkę internetową i wklej link do paska adresu. Po tym, pozostaje tylko do wykonania opisanych powyżej działań.

Jak pobrać z "Youtube" na "Android": specjalne aplikacje

W rzeczywistości można używać wyspecjalizowanych aplikacji do przesyłania filmów wideo. Na "Rynku" oczywiście nie są, ale jeśli wyglądasz dobrze, możesz sporo ich znaleźć w internecie.

Najbardziej popularnymi wśród użytkowników są programy, takie jak TubeMate, Videoder, FreeDVD Downloader, YouTube Downloader, TubeX, Youtube-ext i wiele innych. Rozważmy pierwsze dwa aplikacje, tym bardziej, że wszystkie tego typu programy pracują z prawie identycznymi zasadami i algorytmami. Zainstaluj je tylko w swoim gadżecie, ale musisz to zrobić ręcznie, używając dystrybucji w postaci plików .apk.

Program Videoder

Spróbujmy na przykład rozwiązać problem z pobraniem z YouTube tabletu ("Android") niezbędnego materiału wideo.

Tutaj w ogóle wszystko jest również proste. Po uruchomieniu aplikacji w polu wyszukiwania wprowadź nazwę filmu, a następnie wybierz żądany z listy znalezionych materiałów. W razie potrzeby można wyświetlać wszystkie formaty i dowolną jakość oraz zmienić lokalizację pobierania. Pozostaje tylko do rozpoczęcia procesu pobierania.

Jak pobrać z "Yutuba" w telefonie ("Android") ten lub ten klip? Możesz użyć standardowego klienta "Youtube". Podobnie jak w przypadku usługi Savefrom.net, należy kliknąć ikonę "Udostępnij", ale przy zainstalowanej aplikacji Videoder system poprosi o wybranie aplikacji do pobrania. Oczywiste jest, że musisz używać tego programu, dobrze, a następnie standardowej operacji.

Klient TubeMate

Spójrzmy teraz na metodę pobierania filmów z YouTube na Android przy użyciu niewielkiej aplikacji TubeMate, która jest nieoficjalnym klientem.

W zasadzie iw tej wersji nie ma nic skomplikowanego. Użyj ponownie wyszukiwania, na liście filmów, wybierz film, otwórz go i kliknij zieloną strzałkę umieszczoną na górze. W typie wideo, jakości i rozdzielczości szukamy wymaganych parametrów, a następnie kliknij na tej samej zielonej strzałce, aby aktywować proces pobierania.

Ogólnie można również skorzystać z klienta YouTube, w którym wybrano polecenie "Share", jak opisano powyżej dla aplikacji Videoder.

Inne narzędzia

Praktycznie wszystkie aplikacje tego typu działają na podobnych zasadach. Wyjątkiem są, być może, małe narzędzia FREEdi Downloader i Youtube-ext.

Pierwsza funkcja polega na tym, że obsługuje ładowanie wielu strumieni wideo. Drugi program do pobierania przez klienta nie jest wcale. Została stworzona tylko w celu "pompowania" (optymalizacji) standardowej aplikacji YouTube, która jest dostępna na dowolnym urządzeniu "Android". Po jego aplikacji możesz pobrać film bezpośrednio z natywnego apletu, który znajduje się w standardowym zestawie aplikacji za pomocą dodatkowego przycisku.

Być może jedyną wadą tego programu można nazwać tylko tym, że nie pozwala wybrać właściwej jakości i formatu.

Wynik

Zastanawialiśmy się, jak pobierać z YouTube do filmów "Android" przy użyciu kilku podstawowych metod. Oczywiście jedynym rozwiązaniem tego problemu nie jest ograniczone, ponieważ w dzisiejszej sieci World Wide Web można znaleźć wiele specjalistycznych aplikacji na każdy gust.

Jednakże, jak wiele osób zauważyło już, podstawowe zasady ich funkcjonowania nie różnią się w zasadzie (z rzadkimi wyjątkami). Nie trzeba również doradzać, które z powyższych metod mają zastosowanie w każdym szczególnym przypadku, ponieważ inni użytkownicy mają własne preferencje.