332 Shares 8369 views

Przedsprzedaż Przygotowanie Auto.

Przy sprzedaży używanego samochodu, to nie jest rzetelny sprzedający używają szereg sztuczek, które mogą być łatwo wykorzystane nawet CAR awaryjnego sprzedają się bardzo szybko i z możliwie największą korzyść. Oni od dawna znany bardziej „zaawansowanych” kierowców i pracowników warsztatów. Rasberem Najczęstsze procesy przygotowania przez pozbawionych skrupułów sprzedawca samochodów:
Często przed sprzedażą wlewa się do silnika z świeżego oleju. A im większa lepkość oleju, tym mniej pojawi się metaliczny dźwięk silnika. Jednak zbyt gęsty olej na zimnym silniku nie może się rozpocząć.
Jeśli samochód diesel na sprzedaż często wlać gęsty olej. Najprostszym sposobem – aby dodać olej silnikowy w nim. dym silnik po tym nie będzie tak stara pompa paliwa jest zwykle po prostu „pamiętać” młodzież i do pewnego stopnia nawet dodać moc samochodu utracone. Po tym wszystkim, za pomocą gęstej paliwo wszystkie „przecieki” w par tłoka na jakiś czas zniknąć. Jeśli dodać importowany olej, w ciągu kilku godzin, na wtryskiwaczy wydaje się, że tak zwane „płaszcz”. Zbyt wiele dodatków w „importer”. A na przykład w tanim MS20 ma. Prawda jest olej nadal trzeba znaleźć.
Jeśli manipulacji oleju z jakiegoś powodu niewygodnego, można kupić w sklepie motoryzacyjnym kilka litrów odpowiednich dodatków do paliw. Od tych, które czystego sprzętu hałasu paliwa, zmniejszyć krycie silnika, poprawić charakterystykę mocy i etażerka.
Można odkręcić świec zapłonowych oraz zmniejszenie luki w nich 0,7-0,8 mm. Po tej iskry, gdy praca silnika będzie znacznie łatwiej iść we właściwym miejscu. W tym przypadku znacznie zmniejszyć straty w układzie zapłonowym. Silnik zazwyczaj rozpoczyna się po tym Smoother pracy.
Można tak te same okładki proces tramblera środki hydrofobowe. Mogą to być zarówno domowych „UNISMA” i import „WD-40”. Można również umieścić te leki na nadsvechniki. Po tej procedurze zmniejszy prąd upływu, a silnik będzie w stanie zarobić nawet kilka więcej.
Można myć silnik, gdy e jest zwrócenie szczególnej uwagi na rdzę i oleju. A następnie, po wyschnięciu, wyrwać nad świecącym silnika zakurzonej torbie. Po sprzedawców ze stosunkowo uczciwych oczy przekonać klientów, że tutaj, jak mówią, że samochód nie jest specjalnie przeszkolonych, był cały zakurzony, i nie ma śladów oleju.
To samo może być przeprowadzone z przekładnią. Po wszystkie plamy na polach i razdatke zwykle tworzą się bardzo powoli.
Wyjąć zbiornik wyrównawczy i dokładnie umyć go wewnątrz. Wtedy, patrząc od strony silnika, potencjalny nabywca może nie zwracać uwagę na system chłodzenia zardzewiałe i brudne, co wskazuje, że silnik przed przegrzaniem. Czysty zbiornik, świeżą przeciw zamarzaniu …
Traktować Pasy inny preparatomi który eliminuje piski pasy. wtedy dużo ładniejszy zademonstruje działanie silnika.
Umyć cały samochód, czy nie? Fakt, że wszystkie wady czystego pojazdu ciała bardziej zauważalne. W związku z tym, jeden prawdopodobnie nie powinny być myte.
można wypełnić w zbiorniku paliwa ze świeżym paliwem, a nawet dodać do butelki z rozpuszczalnikiem. Następnie oktanowa liczba rośnie, a silnik jest w stanie wykazać dobrą zwrotność. Jednakże rozpuszczalnik można wymienić i domieszki konieczne ze sklepu.
Światło przepływu czynnika chłodzącego i oleju może być maskowany (lub dolnej), za pomocą dodatków. Wszelkiego rodzaju antitechey do układu chłodzenia i smarowania w różnych sklepach sprzedawane więcej niż wystarczająco.
Jeśli często silnik przegrzewa się, mogą być osadzone pod drutem grzybka radiator. W tym przypadku, gaz z układu chłodniczego będzie stopniowo w małych dawkach, która odbyła się w zbiorniku wyrównawczym i wykryć za kupnem jest trudne.