569 Shares 9758 views

wąż wyspa

W świecie istnieje wiele pięknych miejsc na pewno trzeba iść około raz w życiu. Są te, które zdarzają się w zagrażającego życiu. Jednym z tych miejsc jest wyspa węża. Piękna przyroda, czyste niebieska woda mogła zrobić to wspaniały ośrodek. Jednak, aby spędzić wakacje nie będzie wyzwanie. Tu nie znajdziesz żadnych luksusowe hotele, czy sklepy. Na wyspie nikt nie żyje: nie człowieka lub innego ssaka. Całe terytorium zajmują lasy i skały.


Miejscowi nie za nic nazywany wyspę „węża”. Oto dwanaście tysięcy mieszka jadowite węże. Wśród nich jest jeden z najbardziej trujących – kopegolovaya. Jej jad, raz w ciało żywej istoty bardzo szybko działać. To powoduje śmierć tkanki, aw rezultacie – do śmierci. Według statystyk, metr od ziemi tu na około pięć najniebezpieczniejszych zwierząt za metr kwadratowy. Dlatego prawdopodobieństwo śmierci podczas wizyty niewiarygodnie wysoka. Aby uniknąć wypadków, brazylijskie władze zakazały przejdź do Wyspy Węży. Brazylia bardzo blisko, na wyspie znajduje się zaledwie 35 km od São Paulo. Miejscowi nigdy nie odwiedził.

Na wyspie znajduje się latarnia morska. To działa w trybie automatycznym. Władze oficjalnie zakazane nawet bliżej tego przeklętego miejsca. Wcześniej mieszkał tu strażnicy, niektórzy nawet z ich rodzinami. Jednak wszyscy zginęli od ukąszeń. Ucieczka z gadów okazało się niemożliwe. Nie pomógł ludzie nawet szczelnie zamknięty okien i drzwi. Dobrze znana historia o fanów jednego łaskotać nerwy. Popłynął na Wąż Wyspa smaku bananów, płynąć do domu, to nie miało być.

Tutejsi mieszkańcy są bardzo agresywne. Oni sprytnie ukrytych i prawie zlewają się z trawy i kamieni. Są w stanie pozostać na miejscu przez długi czas, czekając na nowe ofiary.

Wąż Wyspa – nie jest jedynym miejscem, gdzie znajdują się te niebezpieczne stworzenia. Można je znaleźć w innych miejscach w Ameryce Południowej. Są w stanie czają się w trawie i nagle zaatakować człowieka. Łatwo jest wyobrazić sobie, jakie niebezpieczeństwo czeka na każdego, kto przybył na Wyspie Węży.

Lokalne gadów trucizna szybki wpływ na cały organizm. Pod jego wpływem zaczyna się rozkładać białka, co powoduje niemal natychmiastową śmierć. Takie natychmiastowe efekty trucizny ze względu na fakt, że głównym źródłem pożywienia są węże ptaków. Aby ofiara nie była w stanie latać, musi być szybko unieruchomione. Oprócz ptaków, węże jedzą jaszczurki.

Wąż wyspa – jest prawdziwie piekielne miejsce. On zbliżył się idealnie do roli scenerii dla horroru. I ta cecha nie jest przesadzone. Braves, którzy próbowali zbliżyć się do brzegu, widział kamienie z kulą węży. Ten widok przeraża nawet najbardziej nieustraszony.

Pomimo grozy, która inspiruje ludzi do Wyspy Węży, to wyjątkowy, największy w świecie naturalnym serpentarium. Przez popularne popytu ekologów, wyspa od 1985 roku, jest rozpoznawany jako rezerwat przyrody i jest brane pod ochroną państwa.