555 Shares 3374 views

Co sen zebrać grzyby? interpretacje

Grzybobranie – trochę zabawy, zwłaszcza jeśli są spacery po lesie na piękny słoneczny dzień. Szelest liści pod stopami. Powietrze jest świeże, lekko gorzki, odurzający. A moje serce radość z kontaktu z naturą.


Kiedy mamy marzenia

Jeśli wszystko, co przeczytałeś powyżej – tylko noktowizor? Następnie pojawia się pytanie: „Co za sen zbierać grzyby?” Jak interpretować różne warianty tego snu? Jeśli – zapalony myśliwy grzyby, wtedy wszystko jest jasne: chcesz wyjść z murów mieszkalnych w otwartej natury. Jeśli to nie są, ale są zmęczeni codziennym zgiełku, a Abraham codzienne problemy w pracy, wtedy też jasne, co sny zbierać grzyby. W ten sposób wyraził swój wymarzony urlop, relaks, spokojnie rozrywką, pragnienie, aby być sama z siebie, rozejrzeć i pomyśleć o życiu.

zachodnie interpretacje

W zachodnich grzybami psychologia jest zwykle traktowane jako pewnego rodzaju symbol falliczny. Sen z nich może nawiązywać do pewnych aspektów swojego życia seksualnego. Załóżmy, że masz zebrane kosz lub wiadro z grzybami, volnushek, osika itp w tym przypadku czegoś, co marzą, aby zbierać grzyby, traktowany jest w sposób następujący: .. I cieszyć się radością życia seksualnego, masz go dość zajęty i wysokiej jakości. Ale ostatnio, jesteś przeżywa brak uwagi z płcią przeciwną, brakuje erotyczny blask w związku. I tak podświadomość wysyła sygnały ostrzegawcze-ty. A co snem, aby zbierać grzyby trujące? W tym przypadku leczenie wiąże się również z intymnych relacji, czy raczej niezadowolenia z nimi. Zachodnie Psychologowie uważają , że takie sny są marzenia niespełnione mężczyzn z temperamentem. Przedstawiciel silniejszej płci pozbawieni możliwości komunikowania się z kobietami na tym poziomie, czy to ma ograniczeń w tej dziedzinie z jakiegoś powodu. Istotą tych opowieści – zaciśnięty libido wyjście wymaga, a ponadto jego eliminację obarczona traumą.

Opcje interpretacje

I teraz rozważyć bardziej szczegółowo niuanse innych możliwych wyjaśnień. Zbierać grzyby niejadalne – przechowywane w jego otoczeniu, fałszywych przyjaciół, z którymi w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się zgorszenie, kłopoty. Inaczej przedstawia się sytuacja, jeśli znaleźli i nawet jedli z białego grzyba. Co sen to nie jest trudne do odgadnięcia. Najbardziej wartościowe i smaczne między wszystkimi królestwa grzybowym Borovichok zapowiada długowieczność, odzyskiwanie z długą, powolną choroby. Niezamężna dziewczyna lub kobieta w sen wskazuje możliwe szczęśliwe zmiany w moim życiu osobistym. Stary rosyjski wartość Sen Księga snów z grzybami wyjaśnia, w jaki sposób oczekiwany zysk, dobry dochód w krótkim czasie.

ostrzeżenie

Warto pamiętać taką subtelność: jeśli grzyby, które gromadzą się we śnie – mocne, dobre, piękne, żadne tunele i inne uszkodzenia, nie trujące, to zawsze obiecuje dobre, szczęśliwe zmian życiowych. A jeśli, przeciwnie – jest, aby słuchać swojego ciała, to może być począwszy do „osłabić” tajny chorobę. Przyjrzeć się bliżej rodziny – może ktoś ma kłopoty, a Twój sen pomoże zapobiec. I być bardziej wrażliwi na to, co dzieje się wokół ciebie wydarzenia – być może marzy udziałem grzyby pomóc uporać się z przyszłego losu.