636 Shares 1365 views

Korzystne dni do ścinania włosów

Nasza prababka włosy przycięte tylko w sprzyjających dni. Clippers, udali się do lokalnego fryzjera do jego trwałego opanowania. I choć w czasach sowieckich wszystkie znaki były traktowane jako zwykły przesąd, kobiety nadal próbował potajemnie je obserwować.


Kilka znaki, związane z strzyżenie włosów

Oczywiście, nie trzeba powiedzieć, że troska o włosach okresowo trzeba przycinać przynajmniej Podział ścinanie kończy. Pierwsza i podstawowa zasada: nigdy wyciąć same nici. Jeden będzie akceptować ty „sostrizhete” szczęścia. A według innych objawów, jeśli masz życiu żadnej trudnej sytuacji, to będzie to tylko pogorszyć.

Druga zasada: Twój fryzjer powinien być w dobrym nastroju i przyjazny do siebie. Uważa się, że człowiek, który cię kosi, wpływa na biopola. Tak, to daje dobre samopoczucie i Twoja firma następnie udać się na wzgórze. A jeśli fryzjer nie jest w nastroju, zdenerwowany, że nie podoba mi się wygląd włosów, a następnie po takiej fryzury, nawet twoje włosy będą nudne i bez życia.

Ponadto, istnieje opinia, że przeznaczenie może mieć wpływ na doświadczenie życiowe i wiek fryzjera. Jeśli nie chcesz, aby Twoje ważne decyzje mają wpływ wybierz kreatora młodszego od siebie lub swoich rówieśników. Ale doświadczony fryzjer wiek starszy od ciebie jest w stanie kierować swoim życiem na udanej passy. Zwłaszcza jeśli go odwiedzić w pomyślnych dni do ścinania włosów.

Kolejny omen dotyczące fryzjera: to musi być z tobą tej samej płci. Uważa się, że jeśli mistrz płci przeciwnej, aby pokazać pewne zainteresowanie, to w życiu osobistym czeka na kłopoty.

Korzystne dni do cięcia zależy od tego, co dokładnie chcesz uzyskać. Jedno jest pewne: trzeba użyć kalendarza księżycowego. Jeśli chcesz zachować swoje włosy dłużej, aby wzmocnić korzenie włosów i zmniejszenia utraty włosów, a następnie udać się do salonu kosmetycznego w sierp księżyca.

Jednak korzystne dni do barwienia włosów i je leczyć spaść do rosnącego księżyca. Jeśli chcesz, żeby rosnąć szybciej, wystarczy w tym czasie odciąć końcówki.

Nie można wykonać manipulację włosy w następujących księżycowych dni – 9, 15, 23 i 29. Trzeba jeszcze dodać dniach księżycowych i słonecznych zaćmień i nowiu. Te dni, ochrony ludzkiego ciała jest zbyt słaby, a wraz z włosami tracisz energię życiową.

Sprzyjające dzień dla fryzury dziennie

W poniedziałek, można wykonywać żadnej pracy z włosami, aby radykalnie zmienić kolor lub fryzurę. W ten sposób można pozbyć się nagromadzonych negatywnych i nierozwiązanych problemów.

Wtorek pozwoli Ci zaoszczędzić od monotonii swojego życia i dać siłę do przyjęcia pewnych ważnych decyzji.

Jeśli zmienić fryzurę na środę, coś w swoim życiu zmian wystąpić. Można udać się do podróży, poznać nowych przyjaciół i dobrze zapomniane stare.

W czwartek, pójść do fryzjera, jeśli chcesz dostać swoją szansę na szczęście lub stać się bardziej popularne wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Przycinanie piątek nie uczyni Twoje życie jakichkolwiek zmian.

Sobota – dzień podczas koszenia pozwala na pozbycie się grzechów przodków, a twoje włosy są zdrowe i silne.

W niedzielę, że jest niemożliwe, aby dostać się do fryzjera. Chrześcijanie fryzura na dziś dzień jest uważany za grzech. Wyciąć swoje szczęście i dobrobyt.

Teraz już wiesz, kiedy istnieją pomyślny dzień dla włosów cięcia, ale nie zapomnij spojrzeć na kalendarzu księżycowym. A kto wie, może szczęście pójdą ci bliska.