158 Shares 4673 views

Jezioro Jezioro Asfaltowe – najbardziej niezwykłe w świecie

Być może najdziwniejsze jezior na świecie, niszcząc wszystkie standardowe rozumienie zbiorników, znajdujący się na wyspie Trynidad. nie można w nim pływać, a następnie przejdź na powierzchni, zarówno na chodniku, ponieważ jest wypełniona płynnym asfaltem.


Historia odkrycia zjawisk naturalnych

Niesamowite Lake Jezioro Asfaltowe otworzył ulubiony brytyjska królowa Elżbieta I na koniec XVI wieku w poszukiwaniu legendarnego niewypowiedziane bogactwo kraju Eldorado. Zapalonym podróżnikiem i znaną postacią publiczną natknął dziwnym czarnym miejscu, wyróżnia się na tle jasnej tropikalnej zieleni.

W ogromnej dołu 46 ha przepływające strumienie o wysokiej jakości asfaltu bez topnienia w słońcu, jak żywica. Mianowicie, była impregnowana przed tym czasie drewniany kadłub statku.

Po odkryciu naturalnego zjawiska czarną lepką masę przychodzi do Wielkiej Brytanii, ale produkcji handlowej na skalę przemysłową rozpoczęła się dopiero w 1888 roku. Wiadomym jest, że ze względu na żywicy utorował wszystkie centralne ulice Honorowego Anglii iw Waszyngtonie, DC stateczny chodnik 11 lat w idealnym stanie, znanym na całym świecie bitumu Trinidad Lake. Eksperci uważają, największy komercyjny jezioro depozyt asfaltową Jezioro Asfaltowe. Kajakarstwo miejscowych Indian i do tej pory nie boi się wody, ze względu na właściwości asfaltów zaludnienia wie bardzo długo.

Mit o wyglądzie niezwykłego jeziora

Starożytne legendy, przekazywane z pokolenia na pokolenie, mówi, że kiedyś to miejsce ma tłuste ciało wody nie było. Indianie mieszkający tu wystawił wielką ucztę z okazji zwycięstwa nad wrogiem, a palone święte Ptaki – kolibry.

Od dawna małe piony, w którym, według legendy, daje dusze zmarłych przodków, leczonych z wielkim szacunkiem. Upojeni zwycięstwem Indianie całkowicie zapomnieli o nim, za co zapłacił drogo: bogowie zły z nich, a wieś pochłoniętej lepką ciemną otchłań, pozostając w miejscu ucztowanie.

wersja naukowcy

Naukowcy, którzy badali naturalną cechę, odkrył sekret wyglądu bitumu. Okazuje się, że jezioro Jezioro Asfaltowe głębokość 80 metrów był kiedyś krater wulkanu, z jej koryta teraz zbliża się do powierzchni ciekłego oleju, przepełnione obszar rozległy i pogłębienie do stanu lepkiego. Grube bitumu zmieszanego ze skał, tworząc asfaltu.

Zaskakujące jest to, że gładka powierzchnia ciemno, ponuro wyglądające, tłoczona małych krzewów. Naukowcy przedstawione wersję zgodnie z którą między warstwami asfaltu niektóre zgromadzonych substancji przypominających gleby. To ona daje życie osłabionych roślin w takim dziwnym miejscu.

Ciekawym zjawiskiem dla naukowców

Tłusta jezioro Jezioro Asfaltowe nikt nie nazwałby stałe, gęste fale w sprzeczności z nową porcją ciekłego asfaltu, podniósł się z głębi. Czasami pojawiają się czarne elastyczna powierzchnia małych pęcherzyków – tak iść gazy siarkawe. Uważa się, że płynne rezerwy asfaltu potrwa przez kolejne 400 lat z roczną produkcją dziesiątki tysięcy ton.

Na ciepłej powierzchni zbiornika bitumu jezioro Jezioro Asfaltowe Indian wygrzać w sezonie silne deszcze tropikalne. Podczas dochodzenia mastodonty przybrzeżne stwierdzono tkwi w pułapce tłustej i szkieletu lenistwo, który żył około 2 milionów lat temu.

Skrywa wiele tajemnic jezioro Jezioro Asfaltowe przyciąga uwagę całych grup naukowców ze względu na unikalną zdolność do utrzymania stan dobry wchłania wiele wieków temu rzeczy. Niespodziewanie również fakt, że procesy zachodzące wewnątrz pozwalają podnieść z dna do powierzchni wszystkich, że został uwięziony tam od tysiącleci.

Rdzennych mieszkańców wyspy od dawna zdaje sobie sprawę z unikalnych właściwości płynnego asfaltu, tak że wszyscy Indianie Canoe Lake Jezioro Asfaltowe impregnowany materiał chroni przed wilgocią.

Zbiornik Asfalt dostarczanie materiału w 50 krajach na całym świecie, jest znany wśród turystów przybywających, śpiesząc przejść przez zjawiska naturalne. Miejscowa ludność ostrzegł, że długi stojący na drgającej powierzchni jest niemożliwe – można ugrzęznąć i opadają na dno. W związku z tym, musimy zachować szczególną ostrożność podczas wizyty w starożytnych jezioro utworzone naturalnie.