737 Shares 3032 views

Eaton 9130 UPS

Na życzenie klienta, który wzywa do zasilacza awaryjnego, teraz może dać odpowiedź, a student, ale niuanse, naprawdę nie rozumiem wszystko. Szczerze mówiąc, jestem po prostu bardzo niedawno dowiedziałem się, że takich wzlotów i czego potrzebują. Musiałem zebrać całą informację, jeśli wybrałem kilka źródeł do użytku domowego. To musi być włączone, aby zapewnić stały kocioł gazowy zasilający i NK. Istnieją 2 rodzaje zasilania bezprzerwowego: Typ wymiana bespereboynik trybie offline i online dwukrotnie typ konwersji. Jak wynika z informacji podanych przez mnie ups dla kotłów gazowych muszą być zawarte w drugiego typu, że jest. Zacząłem szukać odpowiedniego modelu właśnie w tym sektorze. W postaci pretendentów do zakupu były: UPS AEG i model organizacji Eaton. Zdecydowałem się dokładnie zrozumieć oba modele porównując zalety i wady. Firma AEG Protect modelu wyglądał bardziej interesujące w parametrach, jednak szczerze mówiąc, bałem się cenę. W końcu wybrałem się z UPS do innej organizacji, Eaton. Dlaczego UPS Eaton 9130? Wersja na którym Byłam, ma podwójny konwerter, który umożliwia urządzenie do pracy w trybie online. Ponadto wybrany UPS był w stanie dostarczyć odpowiednią energię elektryczną nie tylko kocioł gazowy, ale również kilka urządzeń wewnętrznych. Cena bezprzerwowego zasilania zależy od cech konstrukcyjnych: liczba faz, moc w kW. Znalazłem akceptowalną wersję, w oparciu o własne fundusze, ale kiedy nie było żadnych ograniczeń, bez zastanowienia kupili ups Eaton 9130 – silne urządzenie, które może, w celu zapewnienia stałych dostaw energii jest całkowicie płaska. Myślę jednak, że te urządzenia nie należy kupować za dużego domku lub biurze.
Należy pamiętać, że korzystanie z potężnego zasilacza UPS on-line muszą być odpowiednie. Takie urządzenie może chronić cały urząd pracy lub ośrodek badawczy, choć koszt takiego zasilacza będzie dość znaczna. Potężne UPS uzasadnione w miejscach, gdzie wzrost mocy lub nagła przerwa w zasilaniu grozi utratą ważnych danych.
Kiedy rozmowa o wyborze rozwiązań bezprzerwowego zasilania dla szerokich celów, to trzeba być gotów wydać znaczną liczbę. Na przykład, doskonałym źródłem Eaton warto od dwunastu do dziewięćdziesięciu tysięcy. Ale niech nie zaskoczy Cię jak rozprzestrzenianie cen, ponieważ cena od konkretnego modelu zależy od rzeczywistej pojemności. Aby wybrać optymalny zasilania awaryjnego do domu, trzeba obliczyć obciążenie względne w sieci przez cały dzień. Na podstawie nabytej obliczeń, istnieje możliwość, aby wybrać najbardziej odpowiedni model, który może doskonale radzić sobie z istniejącymi problemami. Jak już wspomniałem wcześniej, istnieje ogromna liczba producentów UPS, ale nie jest to konieczne do wyboru firm, gdzie zatrzymał się. Użytkownik ma możliwość wyboru spośród innych producentów, na przykład Riello UPS lub liebert NXE. Mówiąc o Riello UPS, chciałbym zauważyć Sentinel wersji Pro, który połączony najpotężniejszych przykładów UPS od włoskiej firmy.