480 Shares 1629 views

Barbara Bush – Uprzejmy Pierwsza Dama

Barbara Pierce Bush jest żoną jednego z czterdziestu prezydent USA George HW Bush, matka George'a W. Busha, który stanął na czele kraju, cztery lata po swoim ojcu, a Jeb Bush, który służył jako gubernator Florydy.


młodość

Barbara Bush urodził się w szpitalu w Nowym Jorku 08 czerwca 1925. nazwisko matki była Pauline Robinson (1896-1949), a jego ojciec Marvin Pirs (1893/69). Jego matka zginęła w wypadku samochodowym, kiedy Barbara była jeszcze bardzo młoda. Przodek ojciec Barbary, Tomas Pirs był jednym z pierwszych osadników w Nowej Anglii, a także przodkiem Franklin Pierce, który został 14. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Tak więc, jest siostrzenicą Barbara Franklin Pierce przez cztery pokolenia.

Wczesne dzieciństwo Barbara Bush przeszedł w miejscu o nazwie Paradise, NY. Tam chodził do szkoły podstawowej. Później kontynuowała studia w zamkniętej prywatnej szkole Eshli Holl w Charleston w Południowej Karolinie.

rodzina

Barbara Bush w młodości była bardzo atrakcyjna dziewczyna. Poznała swojego przyszłego męża, George, na balu Bożego Narodzenia. W tym czasie miała zaledwie szesnaście lat, i przyszły prezydent studiował w Akademii Wojskowej Phillips Andover, Massachusetts. Krótko przed Bush udał się do walki w II wojnie światowej, byli zaangażowani. George Bush Gerbert Uoker był pilotem bombowca torpedowego z US Naval Aviation. Wszystkie jego samoloty dał nazwę na cześć młodej Barbara Barbara Barbara 2 i 3. W grudniu 1944 roku, George wrócił do domu na urlopie. W ciągu dwóch tygodni, 06 stycznia 1945, zostali małżeństwem. Po wojnie Bush ukończył Yale University, a następnie przeniósł się do Teksasu w Midland. W 1953 roku, zmarł na białaczkę córkę Robin. Ta utrata poważnie wpływa na zdrowie pani Bush, dlatego jest ona bardzo wcześnie okazało szarości. 13 kwietnia 2013, Barbara Bush, których dzieci już dawno dorósł, stał się prababcia – jej wnuczka Dzhenna Bush Hager urodziła córkę.

dzieci

Para urodziła sześciu Bush:

  1. George W. Bush, który urodził się 6 lipca 1946 roku, a później stał się 43. Prezydent Stanów Zjednoczonych, a także gubernator Teksasu.
  2. Pauline Robinson Bush, powszechnie zwany Robin, urodził się 20 grudnia 1949 roku i zmarł na białaczkę 11 Październik 1953.
  3. Dzhon Ellis Bush, lepiej znany jako Jeb, urodził się 11 lutego 1953, jest 43. prezesi Florydzie.
  4. Neil Mallon Bush, został wydany 22 stycznia 1955; przedsiębiorca.
  5. Marvin Pierce Bush, urodzony 22 października 1956, prowadzi również własną działalność gospodarczą.
  6. Dorota Bush Koch, najmłodsza córka, urodziła się 18 sierpnia 1959, jest zaangażowana w działania społeczne i charytatywne.

życie osobiste

W latach życia razem rodzina Bush przeniósł się 29 razy z miejsca na miejsce. George HW Bush udało się w biznesie i stał się założycielem Zapata Corporation. Zajmował różne stanowiska w rządzie. W 1989 roku, Bush został prezydentem USA 41 i była w tej pozycji aż do 1993 roku.

Pierwsza dama

Barbara Bush była pierwsza dama USA od 1989 do 1993 roku, kiedy jej mąż służył jako prezydent USA. To doskonale poradzić sobie z tą rolą. Jego głównym zadaniem jest nazywany zwalczania analfabetyzmu wśród dorosłych imigrantów i innych warstw społeczeństwa amerykańskiego. Barbara Bush był aktywnie zaangażowany w różnych organizacji charytatywnych i fundacji. Biały Dom urzędnicy mówią, że był najbardziej przyjazny i życzliwy pierwsza dama tych wszystkich, z którymi mieli do pracy. Dzięki ich życzliwości i niekonfrontacyjnego jak to było bardziej popularne wśród Amerykanów niż jego poprzednik, Nensi Reygan i następcy, Hillary Clinton.

Po Białym Domu

Po zakończeniu kadencji prezydenckiej George'a HW Busha, para przeniosła się do stałego pobytu w Houston w Teksasie.

18 marca 2003, na dwa dni przed rozpoczęciem inwazji USA na Irak, co wydarzyło się pod prezydenta George'a W. Busha, dziennikarze programu „Good Morning America” na ABC zapytała Barbara powiedzieć co TV wygląda jej rodzinę. Ona odpowiedziała:

„Nie oglądam telewizji on [były prezydent George Gerbert Uoker Bush] siedzi i słucha, i czytam książkę, jak dobrze wiemy, że 90 procent tego, co słyszymy w wiadomościach w telewizji. – To tylko spekulacje I zrobił. nie rozumie moje skrupuły w tej materii. Dlatego powinniśmy usłyszeć o trumien i zwłok, że kiedy to się stało, oraz liczbę ofiar, a także wszystkich szczegółach wypadku i swoich założeniach co to? to znaczy, że ta informacja jest zbędna. Więc dlaczego miałbym przejmować się takimi eschami i cierpieć za to? "

W 2006 roku stało się jasne, że Barbara Bush zdobyłem pieniądze na rzecz Fundacji „Katrina” pod warunkiem, że impreza charytatywna zostaną zapisane na rachunku produkcji edukacyjnego oprogramowania firmy, która jest własnością Neil Bush.

W listopadzie 2008 roku, Barbara był hospitalizowany z powodu bólu brzucha. 25 listopada chirurdzy znaleźć w jelicie Pani Bush wrzód wielkości monety w 1 centa. Przeszła leczenie i został zwolniony 02 grudnia 2008, lekarze byli raczej optymistyczne prognozy.

Kilka miesięcy później, 4 marca 2009, Barbara pomyślnie przeszedł operację wymiany zastawki aortalnej.

31 grudnia 2013, pani Bush dostał się do Methodist Hospital w Houston z powodu trudności z oddychaniem. Lekarze ustalili stan Barbara jako stabilnych i dopuszczonych członków rodziny, aby ją odwiedzić. Były pierwsza dama Stanów Zjednoczonych spadł w tym samym szpitalu w 2008 roku do leczenia wrzodów, aw 2010 roku powrócił tam do rutynowego badania. 04 stycznia 2014 została wypisana ze szpitala i powiedział dziennikarzom, że przyczyną hospitalizacji było zapalenie płuc. Napisać, że Barbara powiedział: „Nie mam słów, by wyrazić moją wdzięczność dla lekarzy i pielęgniarek Methodist Hospital, bo mam najlepszego leczenia i szybko wrócił do George'a i naszymi psami”

Imię Barbara Bush przypisany do kilku szkół w Stanach Zjednoczonych.