815 Shares 4546 views

Jak upiec smaczne mięso multivarka?

Wieprzowina lub mięso wołowe, można wytworzyć na wiele różnych sposobów przy użyciu różnych marynat, panierki i techniki gotowania smażenia do temperatury wrzenia. Niemal każdy sposób łatwo znaleźć koneserów. Szczególnie dobre dla zdrowia, a także bardzo smaczne – mięso piec w piekarniku lub multivarka. Tutaj wszystkie przepisy mogą być stosowane również – wynik jest zawsze uzyskuje się doskonałe.


Jak upiec mięso w multivarka? jedną z metod

Gotować wieprzowina wieprzowina – co może być bardziej oryginalny? Pieczenia boczku pozwala uzyskać bardzo soczyste, apetyczne i aromatyczne danie bez większego wysiłku. Aby zrealizować ten przepis mięso pieczone w multivarka w życiu, trzeba kilo wieprzowiny czterysta gramów bekonu, niektóre duże ząbki czosnku, skórkę z połowy cytryny, mała cebula, pół łyżeczki papryki, kolendry, sól, masło. Spróbuj wybrać lub szyi polędwiczki wieprzowe, więc będzie lepiej smakują. Obierz cebulę i czosnek, posiekać skórkę z cytryny i wymieszać wszystko solą i przyprawami, walenie w ciągu produktów zaprawy. Roztopić masło na patelni i umieścić z powrotem przetarł pachnące mieszanki gotować na wolnym ogniu przez około dziesięć minut.

Tnie się na cienkie plastry bekonu. Paski powinny być bardzo długie, aby był wygodny do zawijania mięsa w nich. Wszystko łatwe do cięcia, kawałek boczku przed gotowaniem można umieścić w zamrażarce. Umieścić na papierze do pieczenia przygotowany przez pasek, a na nich – wybrany kawałek wieprzowiny. Wypełnić wszystkie przygotowane sos i owinąć wokół boczku. Przed upiec mięso w multivarka „Redmond” lub cokolwiek, powinno być owinięte folią. Gotować trzeba tryb „pieczenia” lub „na gorąco”. Wymagane około dwóch godzin. Jeśli jest to pożądane, można go otrzymać w jednym naczyniu w piecu i – wymagany temperaturze dwustu stopni do około piętnastu godzin czasu.

Jak upiec mięso w multivarka? Sposób drugi

Aby smaczne wieprzowinę, można użyć pachnący marynatą. W ten sposób uzyskuje się pieczone szynka będzie dobra zarówno na zimno jak i na gorąco. Weź kilo mięsa, wskazane jest, aby wybrać utwór z tyłu nogi, ale może być używany i szyi. Natrzeć czosnkiem, solą i przyprawami do smaku. Przygotować marynatę. Musisz dwieście gramów śmietany lub majonezu, łyżka musztardy, łyżka chrzanu, czosnek, sól, przyprawy. Wymieszać wszystkie składniki i pozostawić wieprzowa w marynacie na kilka godzin lub na noc. Upiec mięso w multivarka dziesięć minut, należy użyć trybu „smażenia”, a następnie przejść do „hartowania” i gotować przez około dwie godziny. Można również gotować godzinę wieprzowe gotowane w trybie „pieczenia”, w środku obracając kawałek dla bardziej nawet pieczenia. Piec na kg mięsa pół godziny, jest wymagane temperatury gotowania o sto osiemdziesiąt stopni. Od tego, czy potrawa jest gotowa, może być oceniana przez pojawienie się jasnego soku. Aby uzyskać więcej soczystości należy okresowo podlewać kawałek pozostaje marynatą podczas gotowania. Można również użyć rękawa do pieczenia lub folią, jednak skorupa okaże się nie tak zazharistoy i Ruddy. Aby pieczone w folii mięsa wyglądają bardziej apetyczny przez jakiś czas, dopóki nie są gotowe i mogą być usunięte do kawałka rumieniąc.