785 Shares 1468 views

IMAX-B6 – ładowanie akumulatora samochodowego: instrukcje, specyfikacje, opinie

Kierowcy są zobowiązani do okresowego ładowania akumulatora pojazdu. Do tej sprzedaży zawiera specjalne przyrządy, które spełniają wymogi określone w układzie elektrycznym pojazdu. Jednak większość ładowarek przeznaczony jest dla określonego typu akumulatora.


Jednak w życiu czasem trzeba użyć urządzenia z różnymi rodzajami akumulatorów. Nie kupić ładowarkę dla każdego z nich, istnieje uniwersalny sprzęt typu. B6. Urządzenia te dotyczą Imax- B6. , шуруповерта, дрели и прочих приборов может выполняться с его помощью. Akumulatory samochodowe, śrubokręty, wiertarki i inne urządzenia mogą być wykonywane z nim. O główną cechą tego urządzenia będzie ciekawy wiedzieć każdy właściciel pojazdu.

Ogólna charakterystyka

B6. Wszystkie akumulatory zawierające ołów są obsługiwane Imax- urządzenie B6. происходит как по одному типу оборудования, так и по нескольким одновременно. Ładowanie akumulatora odbywa się zarówno na tym samym rodzaju sprzętu i na kilka jednocześnie. Urządzenie nadaje się do Li-Io, Li-Fe, Ni-Cd, Li Po, Pb, Ni-MH gatunków.

przedstawiono również przyrząd jest w stanie całkowicie rozładować akumulatory wymienione. Pozwala to urządzenie do wykonywania swoich czynności w trybie automatycznym. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, to odciąć ładowania.

Kiedy pewna ładowania wskaźnik naładowania akumulatora może być zatrzymany. Ogranicznik może również wystąpić wtedy, gdy bateria jest podgrzewany do określonej temperatury. Aby to zrobić, należy podłączyć do urządzenia z czujnikiem (sprzedawany oddzielnie).

Oprócz tych funkcji IMAX B6 może zrównoważyć siebie o 2 do 6 elementów. Te cechy sprawiają, że urządzenie popularne wśród konsumentów. To naprawdę „ludowa” opłata.

wygląd

B6. Nie kupić fałszywe, konieczne jest, aby wiedzieć, jak patrzeć na dostawy Imax- B6. представлено далее) поставляется в картонной коробке. Ładowanie akumulatora samochodowego (pokazane na zdjęciu poniżej) dostarczany jest w kartonowym pudełku. Oprócz podstawowego zestawu przyrządów obejmuje przewody do połączeń i instrukcji. Zasilacz w oryginalnym zbiorze offline.

Urządzenia znajduje się gniazdo zasilania i wyjścia do komputera. Dla niego jest również możliwość podłączenia czujnika. Po przeciwnej stronie znajdują się gniazda bilansowania i zaciski „+” i „-”.

Znajduje się na górnej kracie który naśladuje grzejnika. Jednakże, te otwory wentylacyjne są umieszczone po przeciwnej stronie urządzenia. Tutaj w oryginalnym producenta sprzętu jest hologramem.

Nie kupić fałszywe, te cechy należy zwracać uwagę. Ze względu na łatwą powtórzenia obwodu jednostki, produkuje inne rośliny. Jakość tych urządzeń wydają się być słabe.

sprawdzić oryginalność

B6 (mini). Konieczne jest, aby sprawdzić autentyczność pozyskiwania ładowarkę lub jego odmiany, takie jak Imax-B6-AC (wraz z zasilaczem) lub Imax- B6 (mini). должна иметь голограмму от производителя. Ładowanie akumulatora samochodowego powinno mieć hologram od producenta. Jeśli tak nie jest, to gwarancją fałszywy.

Jeśli na rewersie widnieje naklejka na jej specjalną powłoką ochronną należy zastosować. To musi być usunięte. oryginalny kod zostanie przedstawiony pod przykryciem. Dalsze instrukcje trzeba znaleźć adres oficjalnej strony producenta.

W odpowiednim formularzu należy wypełnić pola z numerem seryjnym i kodem. Jeśli kupiłeś oryginalnego urządzenia, pojawi się napis o udanej operacji. Drugi kod czasowy nie może być wprowadzone. Dlatego fałszerstwo przy podejmowaniu istotnych danych, system wyświetli komunikat o błędzie.

złącza

B6. Niektóre urządzenia w momencie dostawy ma Imax- B6. практически всегда не имеет в комплекте блока питания. Ładowanie akumulatora samochodowego prawie zawsze ma pełne zasilanie. Można je nabyć osobno (tanie). Zasilanie powinno generowania napięcia od 11 do 18 woltów. Jest to dość powszechne odpowiedni model 12 Volt (5A).

Według opinii klientów, oryginalny zestaw z zasilaczem od producenta działa wystarczająco wiarygodnie. Przegrzanie systemu. Z tego powodu, urządzenie szybko się nie powiedzie.

Przychodzi do podłączenia zasilania producent dostarcza złącza przewodowe z odpowiedniego typu. Ponadto, istnieją inne kable do podłączenia ładowarki do innych urządzeń. Aby wprowadzić własny Imax-B6 Zakres przewodów zasilających ze złączami takich jak „banany”. Ma również przewody do podłączenia do zacisków trójniki.

instrukcje producenta

B6. Istnieje kilka wymagania producenta, których należy przestrzegać w B6 operacja Imax-. которой входит в комплект поставки, выполняется в соответствии с определенными правилами. Ładowanie akumulatora samochodowego, którego instrukcje dostarczone, odbywa się zgodnie z określonymi zasadami. Instrukcja tłumaczone tylko w języku angielskim (z błędami).

Aby prawidłowo korzystać z takiego urządzenia do własnych celów, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę następujące wymagania. Sprzęt sprawny nigdy nie powinny być pozostawione bez opieki przez użytkownika. Ponadto, nie mogą pracować w czasie deszczu lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie należy umieszczać urządzenia w pobliżu grzejników lub innych źródeł ciepła.

Podczas ładowania, przy czym urządzenie musi być zainstalowany na niepalną powierzchni, która nie przewodzi prądu. Jeśli z jakiegoś powodu sam lub bateria urządzenia zaczyna się rozgrzać, należy natychmiast odłączyć od sieci. Wadliwe urządzenie stosowanie jest surowo zabronione.

Ponadto, nie ładować rodzajów baterii, które nie są przeznaczone dla tego urządzenia, takie jak żel, mokre baterie. Mają specyficzny tryb podczas ładowania.

cechy operacyjne

Podczas pracy urządzenie przedstawione posiada szereg funkcji. Jej tryby umożliwiają szybsze ładowanie czasu i baterie litowe sklepu. B6 зарядка автомобильного аккумулятора (100 ампер емкости) будет происходить 20 часов при напряжении 5А. Przy normalnej prędkości Imax- ładowania baterii samochodu (pojemność 100 A) B6 nastąpi przy napięciu 20 godzin 5A.

Ustawienie trybu użytkownika sprawia, że ich własne. Możliwe jest ustalenie limitów na mocy, czasu i napięcia wejściowego.

Jeśli chcesz przywrócić baterię, włożyć urządzenie w trybie cyklicznym. Wystąpi on od 1 do 5 zabiegów ładowania i rozładowania. W pamięci urządzenia można zapisać do 5 zespołów, które są w tym procesie mogą być zmieniane.

zarządzanie urządzeniem

Imax- B6 выполняется очень просто. Ładowanie akumulatora przy użyciu Imax- B6 jest prosta. Zostanie wyświetlony wszystkie niezbędne informacje. Najpierw trzeba umieścić w urządzeniu sieciowym. Kolejne programy strojenie odbywa się poprzez 4 przyciski. Ich funkcje są napisane w instrukcji.

Przycisk Batt.Type / Stop ustawia typ akumulatora. Mikroprocesor następnie być w stanie rozpoznać baterię.

Aby ustawić wartości wybranego ustawienia, należy nacisnąć przycisk, Inc, i Dec. Gdy opcja chcesz efektem mają być przechowywane. Aby to zrobić, kliknij przycisk Start / Enter. Z jego pomocą, jak rozpoczyna się proces ładowania.

Przy pomocy dostarczonych przez przyciski, można określić warunki ładowania rozładowania baterii, a także balansowanie, przechowywanie i inne tryby. Użytkownik może również ustawić tryb ręczny, napięcie i natężenie prądu.

Ładowanie akumulatora

B6. Dla akumulatorów ołowiowych zaprojektowanych odmian urządzenia Imax- B6. номиналом 12В устанавливается напряжение 14,4В. Ładowanie akumulatora samochodowego 12B nominał zestaw napięcia 14.4V. Nie nastąpi to silną emisję gazu. Prąd ładowania, gdy jest to konieczne, aby ustawić pozycję 0,1 pojemności znamionowej akumulatora.

Przy tych parametrach, proces zostanie przeprowadzone w trybie optymalnym dla akumulatora. Gdy odpływ jest konieczne ustawienie prądu zgodnie z żądanym czasie trwania procesu (10 lub 20 godzin). Tryb ten może być również stosowany do testowania baterii lub szkolenia jego pojemności.

Błędy w działaniu

Urządzenie dostarczane przejmująca, użytkownik może napotkać pewne trudności. B6, зарядка автомобильного аккумулятора. Istnieją pewne błędy, które wyprowadza B6 wyświetlacz Imax-, ładowania akumulatora w samochodzie. является одной из самых распространенных. Przerwa gra jest jedną z najczęściej. Taka wiadomość, użytkownik może obejrzeć w każdej chwili do ładowania wszystkich typów akumulatorów.

Ten kod błędu występuje z powodu kontrolera. Nie określa złącze balanser napięcia. Jeśli system wyświetla ten lub inne błędy, to jest mądry, aby szukać profesjonalnej pomocy. Zwłaszcza wtedy, gdy urządzenie jest jeszcze na gwarancji.

Jeśli termin z bezobsługowym urządzeniem minęło, użytkownik może spróbować wyeliminować problem siebie. Konieczne jest, aby mieć lutownicę i minimalną wiedzę na urządzeniu elektronicznym. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie wzmacniaczy operacyjnych. Może diody, przez który zasilanie z sieci jest w porządku. Szkody są najczęściej określone w niniejszym dziale.

opinie użytkowników

B6. Wśród głównych zalet, które złożone urządzenie wyróżnia wartość Imax- B6. о которой предоставляют эксперты и пользователи, обойдется при покупке около 4 тыс. руб. Ładowanie akumulatora samochodowego, który podsumowuje i zapewnia użytkownikom ekspertów z kosztem zakupu około 4000. Rub. z zasilaczem. Podróbki są na 800-900 rubli. tańsze. Do takich kosztów można nabyć wysoce specjalistycznych urządzeń. Ze względu na uniwersalność Imax-B6, urządzenie to staje się ulubionym miejscem w wyborze.

Wśród wad użytkownicy mówią nie wystarczająco długo przewody. Podczas ładowania akumulatora jest konieczne budowanie złożonego systemu linek do zakończenia całej procedury.

Prezentowane urządzenie charakteryzuje przez użytkowników jako solidny i trwały. Jest jakościowo wykonuje ładowanie i oferuje wszechstronności zastosowania. Dlatego przedstawiony ładowarka uznane lidera na rynku samochodów specjalnego wyposażenia.