199 Shares 5499 views

Dla początkujących Nie ma nic łatwiejszego niż męskie kapelusze dzianin

Jeśli nauczyliśmy się wykonywać na igłach i tylko bełkot pętli twarzy, odejmowanie i zestaw pętli, można uczynić już dzianiny męskie kapelusze. Mimo wszystko, większość modeli do biegania dla mężczyzn codziennych powinien wyglądać surowe i proste.


Krok 1: Wybierz model i materiały

Od grubości przędzy dzianiny męskie kapelusze szprychy można zrobić dosłownie w ciągu jednej nocy, ale nadal polecam wziąć cienką nitkę i cienkich igieł. Więc zrobić szczelne i wygodne do noszenia kapelusza – Classic, która jest odpowiednia dla ludzi w każdym wieku. przędza kolor wybrany w zależności od kolorów ubrań.

Już w sprzedaży istnieje wiele odmian przędzy barwienia i przekroju melanżu. Należy zwrócić uwagę na odpowiednie kolory, jeśli chcesz zrobić coś oryginalnego. Zwłaszcza, że dzianina z tej przędzy są bardzo interesujące.

Nie należy stosować cienką nić w ciągu kilku dodatków. Jeśli jesteś – początkujący w drutach, to będzie dużo ciężej pracować.

Krok 2: Tworzenie próbki

Aby czapka była w sam raz, konieczne jest, aby wstępnych obliczeń. Tie próbkę wzoru, który chcesz użyć. Próbki muszą być wykonane dla każdego wzoru w naszym przypadku – i gumy i gładkiej lub drutach pończoszniczych, jeśli masz zamiar używać go jako modelu. Dziane męskie kapelusze są zazwyczaj mocno osadzone na głowie, więc ważne jest, aby nie popełnić błąd w obliczeniach. Pobrać próbkę co najmniej 30 oczek i 20 rzędów szerokich wysokości.

Zmierz gotowy do pobierania próbek i znaleźć średnią liczbę pętli w jednym ostrzem centymetr. Teraz zmierzyć głowę przyszłego właściciela kapelusze. Określić, ile pętle trzeba wybrać, aby rozpocząć i ile wierszy musiałby dzianiny w wysokości żądany model kapelusze. Dziane akcesoria męskie teraz może być dłuższa lub krótsza, ale także można zrobić podwójną kapelusz. Aby to zrobić, należy rozpocząć dziewiarskich składany do wewnątrz i zabezpieczone ściegu. W związku z powyższym, taśma powinna być większa, o ile jest to konieczne do wykładziny (wystarczająco 10-15 cm).

Krok 3: Dzianiny kapelusz i zbierać

Zdecyduj się, co lubisz robić na drutach: bezpośredni obraz na dwóch ramion lub szprych rundzie skarpetkę. Nieobecność szwem estetycznie, ale niektórzy mają trudności z dzianiny okrągłej tarczy. W przypadku dostania się do wybrali drugą opcję, umieścić końce kawałków szprychy gumy do pętli ślizganiu się podczas dziania.

Dno samce dzianiny elastyczne nasadki rozpocząć 1 do 1 lub 2 na 2, długość co najmniej 5 cm. Lining także lepiej pasmo dzianiny. Wybierz wymaganą liczbę pętli przy drutach runda rozprowadzić je równomiernie na szprychach. Dzianiny na długość. Ubavki wystartować 5-7 cm przed końcem dziania. Następnie liczby pętli powinna być podzielona na 6, i łączenie ze sobą pętle, które są wielokrotnością liczby otrzymanej przez podzielenie liczby. Na przykład, jeśli wpiszesz w pętli 132, utkane pętle 22 i 23, 44, 45, itd Jeśli nie można udostępniać je bez śladu, zredukować liczbę pętli z góry. Każdy następny rząd provyazyvayut wzdłuż tych pętli, które znajdowały się na ubavkoy.

Kiedy szprychy będzie w sumie 12 pętli, dokręcić je w kręgu z igły do szycia i zamocować nitkę po niewłaściwej stronie. Jeśli to konieczne, wykonaj szew boczny, następnie złożyć i dołączyć go do niewłaściwej stronie podszewki. Czasami mężczyźni dzianiny czapki się ostateczny kształt i forma nie jest od razu, ale w procesie skarpetki.