820 Shares 2393 views

Kozak szeregi, szeregi i insygnia. Stanowisko rangi kozackiego

Kozacy zawsze były podsycane przez pewną nutką romantyzmu, a wielu uważa się kogoś Cossacks jak rycerzy bez strachu i wyrzutów od czasów starożytnych. Jednak niewiele osób wie, że istnieją bardzo poważne organizację i jasną listę tytułów, które nie są typowe dla średniowiecznych rycerzy. Jako szeregi i tytuły miały więcej do rówieśników w regularnej armii rosyjskiej. Kozacy są odbierane tytuły i sugerując ich praw i obowiązków jest znacznie czci niż niektórzy członkowie armii.


Kozaków. Szeregi, szeregi i insygnia

Początkowo wszystko Kozak szeregi, szeregi i insygnia przyznano planowej sposób. Jednak z czasem, wraz z rozwojem Kozaków jako wojsko i rozwoju spraw wojskowych, stopniowo uzupełniane, aw rezultacie, zgodnie z którym stwierdza pozycję kozackich szeregach i promocję w rankingu, wszystkie te wyróżnienia są przedstawiane w wygodny, prosty i zrozumiały sposób. To znacznie uproszczone interakcji między częściami Kozaków i regularnej armii, a w konsekwencji – zwiększenie efektywności bojowej wojsk w ogóle. Naturalnie, to miało pozytywny wpływ zarówno na ducha armii, aw walkach popełnione razem regularne i kozackie siły. Pomimo faktu, że wielu członków początkowo opór kazachetva podobnych zmiennych wynik, wraz z upływem czasu nie mogli przyznać pozytywnych cech, a nie zmienić ich punkt widzenia. Lub zachować je dla siebie, nawet jeśli uparcie odmówił uznania, ale nie chcą opuścić służby państwa i suwerena.

Niższe stopnie

Najniższy stopień jest powszechnie uważany za Kozaka, na ramiączkach, z których nie istnieją żadne lychek. Jest zgodny z tytułem zwykłych serii i mają te same obowiązki. Idź za nim, ASC, były urzędnik do wykonywania których nosili swoich paski. On dopasowany kaprala w konwencjonalnych sił i wykonać te same funkcje. Potem przyszedł Constable, jest podzielony na młodszy sierżant sierżant i starszego sierżanta. Był sierżantem w standardzie analogowym armii i miał te same ślady rozróżnienia na ramiączka. Dwa paski Kapral jest na trzy – do sierżanta i jeden szeroki – dla starszego policjanta. Sierżant nie tylko odpowiadają NCO szeregach, ale były odpowiedzialne za dokładnie tym samym obszarze usług. Aby Constable została podjęta w celu rozwiązania „pana policjanta”, niezależnie od tego, czy jest on mniejszy lub starszy. Wyglądało to tak, niższej rangi i insygniów Kozaków imperium rosyjskiego w czasie.

Mniejsze szeregi

Jak wspomniano powyżej, podczas tworzenia armii kozackiej i, w konsekwencji, pojawienie się zapotrzebowania na nowe tytuły, stopniowo zwiększa się liczba. Zatem Kozak szeregi, szeregi i oficerów młodszych insygnia były następujące: młodszy sierżant sierżant i starszy sierżant. On jest analogiem nowoczesnej tytuł porucznika. Pełnił funkcję zastępcy dowódcy pod względem Kozaków i następnie wszelkie niezbędne procedury wewnętrzne. Kapral na ramiączka biorące równoległe liniowe szachownice długość zostały dwa sierżant wzdłuż napowietrznej małą zębatkę, a starszy sierżant – trzy. Zgodnie z tradycją, do posiadaczy tytułu (lub rangi, aby być bardziej precyzyjny) skierowana wyłącznie jako „pana sierżanta.” W tym przypadku nie ma znaczenia, była młodsza lub starsza od tej konkretnej sierżanta.

wyżsi urzędnicy

Kozackie szeregi i insygnia oficerowie były bardziej zróżnicowane. byli traktowani w kolejności rosnącej: podhorunzhy, Cornet, a podesaul centurion. Podhorunzhy i kornet były opcja Kozak podporucznika i porucznika, a porucznik – porucznika. Oni byli odpowiedzialni za te same elementy zdolności bojowej wojsk kozackich, podobnie jak ich odpowiedniki w regularnej armii. Podesaul pełnienia funkcji stolicy, i miał te same prawa i obowiązki jak jego odpowiednik w konwencjonalnych sił. Na jednolitym podhorunzhego było jedno długie, równoległe prowadzenie szachownice, który znajdował się bezpośrednio przy małej gwiazdy. „Pan podhorunzhy” został przyjęty do niego adres. Jednocześnie Cornet długich insygniami wspólne dwa podobne gwiazdy, natomiast setnik miał trzy. Na podesaula pościg zdobi tylko cztery gwiazdki, z których dwa zostały podzielone długi insygniów i dwa były tuż nad nim. Wszystkie z wyjątkiem podhorunzhego, skierowana „wysoki sądzie”. Konsekwencją było to, że wszystkie należą do szlachetnych funkcjonariuszy, a stosunek był odpowiedni. Jak rzeczywiście, a popyt z nich, co znacznie poprawia po otrzymaniu coraz więcej nowych tytułów.

Głównymi szeregi

Kozackie szeregi, szeregi i insygnia wyższe na stanowisko Kozaków składał się z kapitanem, jest analogiem Major wojsk sierżanta, aby wykonywać obowiązki pułkownika i pułkownika kozackiego, który był w rzeczywistości, pułkowniku, ze wszystkie prawa i obowiązki wynikające z tego tytułu. Kapitan na ramiączka, a także w podhorunzhego było jedno długie, równoległe prowadzenie szachownice, ale nie było żadnych gwiazd. Pogoń sierżant wojsk została ozdobiona dwoma równoległymi insygniami i trzy gwiazdki, a na ramiączkach z paskami Kozak pułkownika były tylko dwa, jak sierżant wojsk, i nie było w ogóle gwiazda. Tradycyjny apel do wszystkich głównych szeregach – Wysoki Sądzie. To był starszy korpus oficerski, który w przeważającej części, a dowodził bezpośrednio przez duże siły Kozaków jak podczas prowadzenia działań wojennych, a także w czasie pokoju.

najwyższy ranking

Kozak szeregi, szeregi i dowództwo insygnia reprezentowane przez tylko jeden tytuł – Kozak Ogólne. Największą i honorowe stanowisko w wojsku, którego rozkazy były najwyższy priorytet i niezbywalne. Pogoń miała żadnego lychek z dwoma gwiazdkami. Na tej szeregach kozackich i tytułów, których opis znajduje się powyżej, dobiega końca. Do tej pory żadne zmiany, struktura ta nie przeszła i nadal jest taka sama, jak wiele lat temu. Kozacy ma obecnie nieco inną formę niż w czasach starożytnych, ale wciąż czczą dawne tradycje i stosować się do kodeksu honorowego przyjęła bardziej dawno temu.