254 Shares 1300 views

Błąd 401 lub z kwestiami zezwoleń

Internet – to nie jest miejsce, gdzie wszystko działa prawidłowo i bezpiecznie. Pisanie oprogramowania, gdy – nie jest łatwym zadaniem, i dość oszczędny, a jeśli wszystko działa dobrze – więc błędy nie są pokazane siebie. Program nie jest bez błędów, to wie praktycznie każdy użytkownik komputera. Niektóre błędy jesteśmy proste i jasne, a inni budzą wątpliwości. Błąd 401 – popularna awaria, niezrozumiałe użytkowników.

autoryzacja

Jedną z najbardziej irytujących procesów na miejscu – to zezwolenie. Przekazać ją w kółko, jest niewygodne, i przechowywane w pamięci podręcznej haseł czasem zniknie. Musimy przywrócić.

W przypadku nieprawidłowego układu nazwa użytkownika lub hasło wejściowego nie pozwolić użytkownikowi do zasobu. Jest to znane każdemu, a wiele osób wie, jak go pokonać. Z technicznego punktu widzenia, jest to tzw błąd 401.

Wymagany login lub hasło jest nieprawidłowe. Ten użytkownik nie istnieje. Błąd autoryzacji. To może być określany jako coś, problem pozostaje ten sam. Każdy użytkownik po zalogowaniu się do swojego konta należy wprowadzić konkretne dane. W przeciwnym razie, pasywny system ochrony danych osobowych nie zapewnia dostępu.

Błąd 401 może wystąpić nie tylko ze względu na fakt, że użytkownik popełnił błąd w haśle lub zapomnieli go. Zdarza się, że konto zostało przypadkowo usunięte z administratorem zasobów lub poważnej awarii systemu wystąpił. W tym przypadku użytkownik musi napisać do obsługi klienta.

Błąd niezgoda błąd

Pomimo faktu, że błąd ten ma tylko jedno zero – problemy z autoryzacją, istnieją różnice. Co do zasady, system informuje użytkownika, co dokładnie się stało.

Błąd 401 – jest to nazwa zwyczajowa. To oddaje istotę problemu, ale w różnych zastosowaniach może objawiać się na różne sposoby, a nawet inaczej nazwane. Tsifirnoe oznaczenie będzie zawsze, ale słowo „błąd” może być zastąpiony przez innego słowa lub nawet kodu niezrozumiały.

Problemy w Green Bank

Błąd ten jest odbierany szczególnie popularny w Rosji, dzięki dużej mierze do Green Bank, który jest zawsze tam. Pewnego razu, w jednym z tematów RF wystąpił nieprzyjemną sytuację – Tysiące ludzi nie są w stanie przekazać upoważnienie w aplikacji bankowej. Srve0295e Error 401 – napis widziałem wiele na ekranie smartfonu. Przyczyną tego błędu jest nadal niejasna. Najprawdopodobniej jest to problem z banku lub od operatora. Gdy wystąpi błąd, to jest od razu poleca wezwać wsparcie techniczne, a nawet lepiej – dostawcy.