111 Shares 6428 views

Moje rzeczy Monster High – elegancka i zaskakująca

W 2010 roku nastąpił niezwykły zbiór lalek na rynku światowym. Kto jest najbardziej znanym lalki – Monster High (Monster High). Zostały one wyprodukowane po ukazaniu się w telewizji kreskówki „Monster High”, składający się z kilku serii. Monster High były przeznaczone dla nastolatków, ale są popularne i dzieci w wieku przedszkolnym.


Co drugi księżniczka marzy o lalce od słynnej kreskówki, a jedna trzecia to już jest.

Jakie są lalki można spotkać?

Monster High kolekcja składa się z zestawu unikalnych lalek o różnym kolorze skóry, włosów i ubrania. Na przykład:

  1. Abby – córką Bigfoot, więc najzimniejszy lalka z nich wszystkich, jak lód, z jasnoniebieskimi skóry i fioletowych oczach.
  2. Laguna – córka potwora morskiego, z niebieską skórą.
  3. Claudine – słynny wilk (wilkołak).
  4. Frankie – z zielonkawym kolorze, najmniejszą lalka, która ma dwie śruby w szyi.
  5. Rochelle – uroczy i elegancki gargulec, który ma lekki odcień skóry.
  6. Venus – jedyny w swoim rodzaju, zielonym, z czerwonymi włosami i jasne niebieskie oczy.
  7. Twyla – Boogeyman córka niebieskawym odcieniu ze skórą i fioletowe słodkie oczy.
  8. Drakulaura – córka Drakuli, naturalnym kolorze skóry z czarnymi włosami.
  9. Operetta – córka Upiór w Operze, z różowej cerze i jasnych rudych włosach.
  10. Siostry Myaulodiya i Pursefona – są bardzo podobne, ale były preferuje jasne kolory ubrań i makijażu, a drugi wręcz przeciwnie, są ciemne.

Znani pozycje Monster High

Dziewczyna szaleńczo zakochany w uroczych potworów, a rodzice decydują, jakiego rodzaju lalki wybrać do oddania krwi. Powstaje pytanie, ze względu na duży wybór. Lalki monster słodkie, eleganckie, modne i żywe. Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby przyciągnąć uwagę i ubrany Monster High w najbardziej ekscytujących rzeczy. Na przykład, moje ulubione rzeczy po Monster High. Abby nosił garnitur skarizhsky chłodne kolory. Claudine preferuje długa czarna suknia hem, najlepiej fioletowy. Venus – wciąż fashionistka. Ona łączy jej ubrania kilku kolorach: zielony, różowy i żółty. Dla niej najlepszą opcją – kształtowego krótki top z spódnicy. Drakulaura używa kombinacji czarnych i różowych kwiatów. Elegancka spódnica dzwon puszysty, biały top z czarnej siatki i dużym łukiem – to jej ulubione ubrania. Ale Operetka woli spódnica paczkę w postaci wstęg i czarny top. Siostra Myaulodiya Pursefona i starają się być podobne do siebie i aby odróżnić je od siebie zhruga wystarczająco trudne.

Opcjonalne akcesoria dla fashionistki Monster High

Każda lalka jest elegancki w swojej własnej drodze, a każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny styl. Jednocześnie, każdy z potworów ubrany w buty, buty lub sandały, ale zawsze na wysokich obcasach i szerokiej platformy. Dla każdego potwora dopasowane kolorem i styl odpowiednie akcesoria (okulary, torby, biżuterię, buty).

Można też wymyślić rzeczy dla lalek Monster High i zróżnicować ich szafa już właścicielem. Najważniejsze – nie zapomnij swój ulubiony kolor potworów.

Jak wypełnić szafę i ozdobić moje rzeczy Monster High?

Od lalki potwora to zależy od tego, co będzie ona nosić. Jednak jedna i ta sama rzecz jest nudne i nie ma pragnienie, aby nowy. Moje rzeczy Monster High będzie wyglądać następująco. Za najzimniejszy Abby może elegancką bluzkę, krótką spódniczkę z długim oczek górze. Wszystkie te delikatne kolory morskich. Siostry Pursefonu i Myaulodiyu umieścić eleganckie sylwetkę długie spodnie i topy z kokardą z tyłu, ale nie możemy zapomnieć o swoich ulubionych kolorach. Dla Twyla mogą eksperymentować i zrobić sukienkę z zielonych i czarnych kolorach. I dla Operetki Zainstalowane spódnica pasuje niebieskie lub niebieskie kolory z czernią. Nie zapominaj, opisane postacie – moje rzeczy Monster High.

Można fantazjować dużo i uczynić niczego, do gustu.

Lalki potwory są tak popularne, że można je znaleźć nie tylko w sklepach, ale także na internetowych otwartych przestrzeniach. Daj dziecku radość i zbierać mu pełną kolekcję lalek Monster High.