128 Shares 7858 views

Co to jest „WebMoney”? Jakie są WebMoney-portmonetki i jak z nich korzystać. Co to jest „WebMoney” system prowizji?

Oficjalna data utworzenia systemu płatności Webmoney można uznać za 1998 r. Od tego czasu, to system płatności jest stale nabiera tempa i obecnie pozostaje najpopularniejszym w świecie elektronicznego systemu płatności. Ale mimo to nie przestają pytania o to, co „WebMoney”. Dlatego uzasadnione jest, aby podnieść kwestię raz na zawsze zrozumieć.


Co to jest „WebMoney”?

Jeśli porównamy system pieniądza elektronicznego do kart kredytowych, pierwszy, oczywiście, jest to stosunkowo nowy rodzaj pieniądza elektronicznego. Każdego roku zyskuje na popularności, dlatego trudno jest znaleźć kogoś, kto nie zna (przynajmniej pozornie), że istnieje pieniądz elektroniczny, a wielu użytkowników tych systemów w dalszym ciągu z powodzeniem pracować z nimi.

Należy zauważyć, że oficjalna „WebMoney” – tytuł, a zespoły, z których każdy ma pewną wartość, na podstawie ich poszczególnych kategoriach.

Dlaczego „WebMoney” i gdzie można je stosować

W rzeczywistości ten rodzaj pieniądza elektronicznego jest bardzo wygodne, ponieważ z pomocą mogą wykonywać niemal wszystkie te same manipulacje jak na prawdziwe pieniądze, i nie ma potrzeby nawet wychodzić z domu, kiedy płacić za usługi mieszkaniowe, telekomunikacja, internet, kupując towary w sklepach ,

Innym doskonałym przykładem tego, co może pomóc „WebMoney” -koshelek są liczne sprzedawców online i kupić na tych usług może być niemal wszystko – od chleba, a skończywszy na urządzeniach gospodarstwa domowego. Biorąc pod uwagę obecne tempo życia w dużych miastach i obszarach metropolitalnych, ciągłe korki, brak wolnego czasu, o wiele bardziej wygodne do zakupu określonego produktu w zaciszu domu, w cichej okolicy, z dostawą do drzwi.

Niekończące się kolejki na tych narzędzi nie tylko zajmuje dużo czasu, ale również zepsuć nastrój. Turysta, który podróżuje po całym świecie, to jest możliwe, bez uciekania się do wymiennika, aby przekształcić pieniędzy, przenosząc je z jednej torebki do drugiego, podczas gdy kurs będzie na poziomie demokratycznego.

Mówi się, że ludzie, którzy pracują zdalnie, nie może być wypłacona za swoje usługi bez pomocy pieniądza elektronicznego.

Dlaczego muszę wmId

Każdy nowy użytkownik jest zarejestrowany numer składający się z 12 cyfr, który jest osobisty identyfikator (wmId). Z tej liczby, można szybko wykryć każdy użytkownik systemu, tak, że działa jako swego rodzaju logowania w systemie.

Tworzenie „WebMoney” i odbierz swój wmId każdą osobę, w taki sam sposób, każdy użytkownik może przeglądać wszystkie informacje, a dzięki tego identyfikatora w celu dokonania transakcji było tak bezpieczne, jak to możliwe, a jeśli oszukańcze działania mogą złożyć wniosek do administracji.

Warto zauważyć, że jeden MMFA można utworzyć więcej niż jeden „WebMoney” -koshelek, ale kilka, co znacznie ułatwia korzystanie z nich.

Co to jest WebMoney Keeper

Jeśli pytanie o to, co jest „WebMoney”, wszystko jest jasne, następnym krokiem jest wyjaśnienie pojęć takich jak WebMoney Keeper. To nic innego jak specjalne oprogramowanie, które jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników systemu. Dzięki tej usłudze można bezpośrednio kontrolować swoje konto i uzyskać bardziej łatwe i wygodne dla Ciebie, aby uzyskać dostęp do wszystkich usług w systemie.

Ze względu na fakt, że istnieje kilka rodzajów specjalistycznych wersjach tego oprogramowania, użytkownik może wybrać rodzaj, który będzie przede wszystkim przydatny jest dla niego i zawierają całą gamę niezbędnych funkcji, które spełniają jego wymagania.

Podstawowa wersja WebMoney Keeper

WM Keeper Mini – najprostsza wersja programu, który jest dostępny w przeglądarce. Jest to użyteczne przede wszystkim z faktu, że dzięki niej można użyć konta z dowolnego miejsca na świecie, gdzie istnieje dostęp do Internetu. Jego bezpieczeństwo polega na wprowadzeniu hasła skrzynki pocztowej, a kod zabezpieczający. Istnieją ograniczenia w wyprowadzeniu i transferu środków, ale to tylko dla własnego bezpieczeństwa.

WM Keeper Light – ta wersja programu jest tak prosta, jak poprzedni, tylko ma dodatkowe zabezpieczenia i funkcje.

WM Keeper Mobile – program dla smartfonów i telefonów.

WM Keeper Classic – to aplikacja, która jest przypisana do komputera osobistego. Maksymalny poziom ochrony i pełnego zakresu usług nie może nie podobać, jedyne co warto wspomnieć – jest złożonym wieloetapowym e-mail z potwierdzeniem rejestracji i numer telefonu.

Pomimo tego, krok po kroku rejestracji ma wskazówek, aby ułatwić nawigację. Musisz zacząć od oficjalnej stronie, gdzie można pobrać oprogramowanie na komputerze. Ponadto, rejestracja, wpisać wszystkie niezbędne dane, w tym paszport, a następnie stworzyć torebkę.

Tworzenie portfela

Przed rozpoczęciem korzystania i ocenić wszystkie zalety, że e-pieniądze, musisz utworzyć „WebMoney” -koshelek. Ma to zapewnić, że oszczędności mają pewne miejsca.

Gdy użytkownik robi logowanie, konieczne jest, aby znaleźć ikonę z napisem „torebki”, a następnie naciśnij znak plus „+” w wyznaczonym miejscu.

Następnie należy zdecydować, jaki rodzaj torebki jesteś zainteresowany, w oparciu o walutę, którą chcesz użyć, a następnie należy podać nazwę i kliknij przycisk „Utwórz”.

Teraz masz dostęp do wszystkich funkcji.

Jak korzystać

Teraz można przetłumaczyć na „WebMoney” oznacza wykonywanie z nich różnego rodzaju operacjach. Aby dodać do swojego konta szereg tytułowych bohaterów, trzeba wybrać jedną z metod, które będą istotne i przydatne dla Ciebie. można użyć:

  • Wymienniki że wymiany gotówki lub bezgotówkowej pieniądze w ciągu znaków usługowych tytuł bezpośrednio w portfelu, to trwa tylko nadać mu unikalny numer.
  • bankowość internetowa, bankomaty i terminale płatnicze. Jednym z najszybszych i najwygodniejszych sposobów.
  • Przelewem bankowym.
  • WM-card.
  • Przekazem pocztowym.

Zakładka System „WebMoney” zostaną zaprezentowane użytkownikowi, a po uiszczeniu znaków tytularni przyjść do swojego portfela.

W systemie istnieje wiele dogodnych usług, dzięki czemu można szybko i bez kłopotów płacić za różne usługi, Internetu lub telefonów komórkowych. Ponadto, można znaleźć najbliższy sklep, który akceptuje tytularnych znaków tego systemu płatności. A jeśli wprowadzisz konto czekowe w specjalnym polu, to można dokonać zapłaty usług użyteczności publicznej, komunikacji. W tej chwili jest ona niemal cały świat akceptuje płatności w ten sposób.

Jeśli to konieczne, można płacić za każdą usługę, aby zrobić tłumaczenie, nawet wziąć pożyczkę lub udzielić. Większość operacji w ramach „WebMoney” wymagają potwierdzenia logowania, hasła lub inne metody uwierzytelniania, w zależności od bramkarza, który jest używany.

Wycofanie i Komisja

Teraz konieczne jest, aby mówić o tym Komisję, która jest usuwana z użytkownikiem praktycznie wszystkich operacji, z wyjątkiem oznacza wejście. We wszystkich innych przypadkach – w zakresie usług tłumaczeniowych, wycofanie i płatności – Webmoney usuwa pojedynczy panel, który jest – 0,8%. Należy wziąć to pod uwagę przy obchodzeniu się z finansami.

Teraz, gdy wiesz, co „WebMoney” i można bezpiecznie rozpocząć pracę z tego popularnego systemu płatności.