338 Shares 1970 views

Hipotecznych w Rosji i dlaczego istnieje pośrednik kredytowy

na rynku kredytów hipotecznych w Rosji rośnie każdego roku, a stopy procentowe, z kolei rośnie tylko. Co jest przyczyną i jak przypuszczam krótsze stopy, najlepszy czas, aby wziąć kredyt, i czy czekać na obniżki stóp w przyszłości? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.


Do tej pory, stopy procentowe wzrosły średnio 13-13.5% dla kredytobiorcy z małym zaliczki i pożyczki na 20 lat.
Powodem tak wysokich stóp procentowych jest poziom poziom inflitsii, a także niestabilność polityczna w kraju w ostatnich latach. W różnych porach roku stopy procentowe są wspinaczka i zejście.

Banki na ogół niższe stawki wiosną i jesienią w szczególności gdy jest to zakup pośpiechu nieruchomości. W tym czasie wiele banków rabaty i obniżyć stopy procentowe. Jest to najbardziej korzystne w celu zaciągnięcia kredytu bankowego.

Ale stawka w bankach i tak bardzo wysokie, a nawet spadek o 2 proc spowoduje w końcu w ogromnym nadpłaty. Tak więc konieczne jest, aby być realistyczne i zrozumieć, że kredyt hipoteczny – to wielka odpowiedzialność i musi być gotowy chotby spłaci pożyczkę na długi czas. Jeśli chodzi o trendy długoterminowe prognozy nie są pocieszające. Można powiedzieć, że w dającej się przewidzieć przyszłości, wszelkie istotne zmniejszenie oprocentowania kredytów hipotecznych oczekuje.

I zaskakująco – często biorą pożyczki może być bardzo problematyczne. Wynika to z faktu, że w Rosji bardzo duża kategorii kredytobiorców, który jest zatrudniony i uzyskuje dochody w kopercie. Inną kategorią kredytobiorców kredytów już otwarte lub opóźnić ich. I istnieje kredytobiorców z zestawem opcji naraz. Wystarczy złożoność często wynikają z właścicieli firm, które banki pożyczają skrzypieć.

We wszystkich tych przypadkach chodzi na poparcie brokera kredytów hipotecznych. Zdarza się również, że kredytobiorca rozumie istotę i zalety pośredników kredytowych i chcą zaoszczędzić czas i uzyskać preferencje od banków, które następnie przełoży się na oszczędności dużych sum pieniędzy.

Broker Mortgage – organizacja lub osoba, dobrze zorientowany w produktach kredytowych i warunków kredytowych, które są obecne w tej chwili na rynku. Jeden z wiodących pośrednik kredytowy – spółka Solum.

Można by pomyśleć, że brokerów kredytów hipotecznych – dodatkowy koszt kredytobiorcy, ale jeśli spojrzeć na tę sytuację z drugiej strony – to staje się oczywiste, że broker kredytów hipotecznych w prawie wszystkich sytuacjach oszczędza pieniądze zaemshika! Jak to się dzieje – jest bardzo prosta:

I pośrednik kredytowy ma partnerstwa z banków, firm ubezpieczeniowych i rozpoznawczych, co czyni go pośrednik kredytowy Unii mają zniżki na stopy procentowe do swoich klientów i zwiększyć szanse na kredytobiorcę do zatwierdzenia pożyczki. Na stronie Solum Strona poświęcona hipotekę można znaleźć

Podczas rozmowy telefonicznej za pośrednictwem brokerów, można uzyskać znacznie większe prawdopodobieństwo zatwierdzenia koedita ponieważ Banki cenią sobie partnerstwo i kocham go do pracy za pośrednictwem agencji brokerskich.

Pozostaje powiedzieć: bądź ostrożny z oprocentowania i dodatkowych płatności na kredyt. I można doradzić wziąć kredyt teraz o zmiennej stopie procentowej oraz możliwość refinansowania w ciągu roku lub trzech lat – w tej chwili jest to o wiele tańsze niż stałych stóp. Być może, że po tym czasie będziesz w stanie refinansować kredyt ze stałą szybkością o niższej wartości procentowej.