897 Shares 1637 views

Smartfon Nokia Lumia 625: Cechy, specyfikacje i możliwości urządzenia

Młodzież stylowy smartfon z wystarczająco dużym ekranie w oparciu o system operacyjny Windows Mobile – to Nokia Lumia 625. Cechy charakterystyczne tego urządzenia i jego możliwości zostaną zbadane szczegółowo w artykule.


nisza

W tym czasie (2013) do segmentu rozwiązań klasy średniej traktuje smartfon Nokia Lumia 625. Charakterystyka ta musi oznaczać. Dla większości zastosowań jest wystarczająca pojemność urządzenia: słuchać muzyki, grać w gry wideo i bezpretensjonalny zestaw edycji dokumentów tekstowych – dla całego tego urządzenia jest więcej niż wystarczająco. Jedyną rzeczą, która będzie problemem w tym modelu smartphone – jest najbardziej wymagającym zabawki.

Teraz gadżet należy do roztworu entry-level, ale wcześniej powiedział, jest nadal aktualne, a większość problemów można rozwiązać ten smartfon.

projekt

Typowy kawałek o wystarczająco dużym ekranem dotykowym – w Nokia Lumia 625 H. cechy tego urządzenia wskazuje, że przekątna wyświetlacza w tym przypadku wynosi 4,7 cala. Na początku sprzedaży było urządzenie z największym ekranie. Jego rozdzielczość to 480 x 800. Trzy główne przyciski dotykowe znajdujące się pod wyświetlaczem. Na ekranie wyświetlane na przedniej części oka kamery. Oto czujniki oświetlenia i zbliżeniowy. Obok nich jest słuchawka. Wszystkie przyciski mechaniczne są pogrupowane na prawej krawędzi devaysa: objętość steruje blokowanie gadżetów i sterowanie kamerą. Na dole znajduje się port microUSB, a na górze – port audio. Na tylnej dachu znajduje się wizjer komorę główną oraz głośnik. Devaysa czołowa zabezpiecza przed ewentualnym uszkodzeniem hartowane szkło i powierzchnie boczne i tylna pokrywa wykonane są z tworzywa sztucznego.

sprzęt

Nie jest zły w momencie rozpoczęcia sprzedaży były specyfikacje techniczne w Nokia Lumia 625. Charakterystyka wskazywać na obecność 2-rdzeniowego procesora Snapdragon S4. Każdy z modułów obliczeniowych opartych na architekturze Krait i można najlepiej rozproszone tryb ładowania do 1,2 GHz. W przypadku przestoju wszystkie niewykorzystane zasoby obliczeniowe są wyłączone, a częstotliwość CPU może zostać automatycznie obniżona przy rozwiązywaniu problemów bezpretensjonalny. Wszystko to zapewnia wysoką wydajność energetyczną urządzenia oraz wysoki poziom wydajności.

RAM 512 MB do tego gadżetu. Jest to parametr ten jest ograniczony do „punktu” w wykonaniu tego urządzenia, które nie pozwalają właścicielom urządzeń oczekiwać, aby uruchomić najbardziej wymagających aplikacji.

Wydajność wbudowany w pamięci flash jest 8 PL. Istnieje również możliwość instalowania zewnętrznego repozytorium danych, maksymalna wydajność, która może być 64 GB.

Główny czujnik aparatu 5 oznacza Mn. Jest realizowany również technologie, takie jak autofocus i zoom cyfrowy. Jakość obrazu uzyskuje się z niego do zaakceptowania. Głównym nagrywania kamera wideo w formacie Full HD. W przedniej części aparatu skromniejszy rozdzielczości – 0.3 megapikseli. Jest to wystarczające dla połączeń wideo. Ale coś więcej oczekiwać od niego nie zadziała.

Zdolność nieusuwalne baterii – 2000 mAh. Ze względu na doskonałą optymalizację oprogramowania, dosyć energooszczędnych komponentów i małej przekątnej ekranu, które powinny wystarczyć na 2-3 dni średniego użytkowania urządzenia. W większej wartości obciążenia zmniejsza się do 12-14 godzin, natomiast przy wyższych oszczędności można oczekiwać po 5 dniach życia baterii.

Część oprogramowania

Początkowo ten inteligentny telefon został zainstalowany system operacyjny Windows Mobile 8. W przyszłości zostanie zaktualizowany do wersji 8.1. Program ten system nadal być istotne dla Nokia Lumia 625. specyfikacji, opinie powiedzieć, że w tej chwili nie można zainstalować najnowszą wersję systemu operacyjnego – Windows Mobile 10. Wśród innych funkcji tego urządzenia należą dostępność Microsoft Office w celu ustawienia i edycji biura dokumenty i usługi nawigacyjne Nokia Tutaj, które mogą pracować nawet bez podłączenia do globalnej sieci.

Opinie, zalety, wady i wady devaysa

Sporo zalet tego modelu „smart” telefonu. Jednym z kluczowych w Nokia Lumia 625 – 4G. Funkcje tego urządzenia wskazują pełne wsparcie dla wszystkich istniejących sieci telefonii komórkowej. Kolejny plus – doskonała autonomia, która pozwala w niektórych przypadkach, właściciel iść bez ładowania przez 5 dni. Do tego można dodać stosunkowo niewielki koszt – 130 dolarów. Ale minusy w tym gadżecie są następujące:

  • Słaby kamery głównej.
  • System operacyjny z wielu istniejących aplikacji.

wyniki

Jeden z najlepszych smartfonów średniej półki, zakres 2013 – Nokia Lumia 625. Cechy to teraz nie była imponująca. Mimo to, ten gadżet pozwala rozwiązać większość problemów naszych czasów. Co do reszty, to jest doskonałym urządzeniem do codziennego użytku.