223 Shares 9461 views

Podróż do Egiptu w listopadzie – dobra jakość w rozsądnej cenie

Nie zawsze jest to możliwe, aby pojechać na wakacje w czasie, który był planowany, lub odwrotnie, nagle spada kilka dni. Po otrzymaniu długo oczekiwany urlop w listopadzie, nie martw się. Tak, w Europie tan w czasie nie iść do Azji czy Dominikany może nie mieć wystarczająco dużo pieniędzy, ale rozważyć możliwość podróży do Egiptu w wartości listopada z różnych powodów.


Odwiedzenie tego kraju pod koniec wiosną lub latem, cały wolny czas zostanie zmniejszona, najprawdopodobniej, do leżącego na plaży, więc pływanie w masce. Ale Egipt w listopadzie – to inna historia. Odpoczywa w tym czasie, można zobaczyć wielkie piramidy, Kair, Luxor i Aleksandrii, nie są wyczerpane z wyczerpującym pyatidesyatigradusnoy ciepła i cieszyć tym, co widzieli i słyszeli.

Nie ma potrzeby robić wizy z wyprzedzeniem pozwala szybko określić, z miejscem odpoczynku w ostatniej chwili kupując wycieczkę chociaż dzień przed wyjazdem do Egiptu.

W listopadzie, pogoda w ośrodkach kraju jest inny, ale ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że jest to dość wygodne dla wypoczynku na plaży i kąpieli w morzu, a także do zwiedzania. Dzienna temperatura powietrza waha się w zakresie 26-32 stopni, 22-26 wody. W Szarm el-Szejk jest cieplej niż w Hurghadzie, jako pierwsze miasto jest otoczone górami, a drugi znajduje się na otwartej przestrzeni. Jeśli mówimy o temperaturze nocy, jest znacznie niższa, co jest, dlaczego się na wakacje w tym czasie, należy przynieść swetry i kurtki, a także zamknięte buty na wieczór.

Wiele z nich boi się iść do Egiptu w listopadzie z powodu silnych wiatrów, które są charakterystyczne dla niego w zimie, ale nie istnieje w późnej jesieni, a słońce grzeje.

Wybierając miejsce dla rodzin z dziećmi, jest to ważny czas lotu. To pytanie jest nie mniej istotne dla wielu dorosłych, z różnych powodów, złego prowadzenia samolotu. Lot do północnej części kontynentu afrykańskiego nie trwa dłużej niż 5 godzin, znacznie mniej niż w Azji i Ameryce Łacińskiej. Więc Egipt w listopadzie – idealne miejsce na relaks i pod względem jego położenia geograficznego. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w tym miesiącu wakacji spadek szkolnych, może być uważana za kraj jest idealnym miejscem do podróżowania. To z tego powodu, że duża liczba rosyjskich turystów odwiedzających Egipt w listopadzie. Recenzje wypoczynku w tym kraju są liczne. Większość turystów potwierdzają, że wielki czas nakupalis do morza i zapalił. Tych podróżnych, którzy odwiedzili ten kraj w różnych porach roku, uważa się, że wakacje w późną jesienią w tym kraju jest znacznie korzystniejsze wycieczkę zimą lub wczesną wiosną.

Dbają o to, co jedzą na obiad lub kolację, zbyt, nie jest konieczne. Większość hoteli w Egipcie działają na systemie „pełne wyżywienie” lub „all inclusive”. W wielu hotelach jakość gotowania pozwala karmić nawet bardzo młodych podróżnych. Cóż, jeśli chcesz urozmaicić swoją dietę – wiele restauracji znajdują się we wszystkich kurortach.

Koszt zezwolenia byłoby miłym dodatkiem do wszystkich korzyści płynących z wypoczynku listopada w kraju.

Zamek Matsumoto: Opis
181 shares 5836 views
W Dubaju w marcu Podróżni
144 shares 8814 views
591 shares 6327 views