475 Shares 6838 views

Jak zrobić kwiaty z polimeru gliny? Master-class na uczynienie kwiat wisiorek.

Jeśli masz chęć nauczenia się nowego hobby dla siebie, można spróbować zrobić, aby kwiaty z materiału polimerowego, takich jak gliny. Kwiaty z tworzywa sztucznego z materiału w postaci cząstek otrzymuje się doskonała, bardzo podobne do żyje. bukiety polimerowe ozdobić wnętrze domu jest dobra, biuro; małe kwiaty są wykorzystywane do tworzenia boutonnieres weselne i szpilki. Można również dokonać biznesu – kwiaty z polimeru gliny. master class z opisem działań, jakie podejmujemy w naszej publikacji. Umieścić na wytwarzaniu strumienia roślin polimerowych potrzebne tylko wtedy, gdy zaczną obracać się dobrze. W międzyczasie, pokażemy, jak zrobić kwiaty z polimeru gliny.

Polymer clay – materiał na pierwszy rzut oka przypomina glinę, następnie zwolniony z powodu twardnienia. Jest również nazywany „plastiku”. Poniżej znajdują się najbardziej popularne odmiany importowane „Fimo”, „CERN” i krajowy „Tsvetik”. jest „Scully” seria gliny dla bardziej doświadczonych artystów.

Oprócz glinki będą musiały papierem jako powierzchni roboczej, ostrego noża, małej walcowania kołka lub butelek, folii do pieczenia i innych urządzeń, w zależności od rodzaju produktu. Dla biżuteria – pierścionki, kolczyki, broszki – często korzystają z kwiatów wykonanych z polimeru gliny. produkcja master class „kwiat” wisiorek znajduje się poniżej.

Dodatkowych narzędzi potrzebnych: koronki oczko, wykałaczkę, igły, super klej w sztyfcie do kształtowania lakier akrylowy.

Najważniejsze – nie martw się, nawet jeśli robisz kwiaty po raz pierwszy. Po tym wszystkim, nadmierny lęk może mieć wpływ na wynik pracy. Lepiej jest, aby odpocząć i zabrać się do pracy. pokochasz zrobić kwiaty z polimeru gliny!

Master-class na uczynienie wisiorek fioletowy kolor. Zapoznaj się z gliny fioletowy odcień. można wziąć dowolny chcesz kolor. Ugnieciony materiał, tworząc z nich kiełbas, spłaszczony na jednej krawędzi. W dziale wici powinien przypominać płatki stokrotki – wąskich i długich. Teraz tniemy kiełbasę na osiem części. Lepiej jest zrobić więcej płatków, a następnie wybrać najbardziej udany. Każdy płat jest umieszczany na rękę, wykałaczki i umieścić prasy, a tym samym nieco łukowaty obrabianego nim.

Z gliny czarny kolor wyciąć środek kwiatu. Można to zrobić z kabury szminka okrągłego kształtu. Na rondzie należy umieścić płatki i naciśnij każdy w centrum jakiegoś różdżki do kształtu.

Teraz, z cienkiej kiełbasy zrobić osiem więcej półfabrykatów – do kręgu płatków. Zróbmy czarną piłkę na środek kwiatu. Włóż żarówkę na miejsce i dent kilka kryształów o różnych rozmiarach w nim. Pozostaje do mocowania ucha do naszych wisiorki. Na wewnętrznej stronie wisiorek jest wklejony jego super-klej.

Teraz surowy kęs wysłać go w piecu do wyschnięcia. Czas i temperatura pieczenia – zgodnie z zaleceniami na opakowaniu z gliny. Oziębiony produkt pokryty jest lakierem.

Istnieją pewne trudności w tej pracy. Ale warto, ponieważ wynik – piękne kolory polimeru gliny. master class inne produkty można wyszukać w Internecie, albo uwolnić wyobraźnię.