405 Shares 7075 views

Biurka z ich rąk. Instrukcje dotyczące produkcji

Majsterkowicz wystarczająco często wykonane biurka z ich rąk. Ułatwiają mało, ale ważne jest, przed rozpoczęciem pracy należy zapoznać się z technologią. Wysokość tych struktur może mieć 75 cm, a długość może być równa 120 cm, szerokość 70 cm, lepiej jest wykonać. Poprzez zakup materiału, może wolisz strugane Deski przekrój wynosi 40 x 140 milimetrów. Odpowiednie i seksualne natarcia, którego wymiary są równe 36 x 135 mm.


Przygotowanie materiałów i narzędzi

Biurka z rękami może zapasshis pręty, śruby meble i wkrętów samogwintujących. Paski mogą mieć wymiary 40 x 60 mm. Ich długość powinna być równa 70 cm. Ważne jest, aby kupić 4 jednostki śruby mebli, długość, z których każdy powinien być równy 100 mm. Element ten może mieć płaską kapelusz o średnicy w granicach 10 mm. Aby realizacja prac odbyła się w krótkim okresie czasu, należy zadbać o obecność strugarki, szlifierki, śrubokręt, elektrycznym wyrzynarki, dłuta, a także kompletem wierteł. Jigsaw można zastąpić do metalu, z czego ten ostatni prawdopodobnie mieć w arsenale każdego pana. W przypadku braku szlifierki może być stosowany papier ścierny, który jest wcześniej ustalony na pasku.

Dokonywanie blaty

Jeśli zdecydujesz się zrobić biurko z rękami, należy najpierw zrobić szczyt. Ten komponent tabeli zostaną pobrane od 5 płyt, które powinny być wstępnie cięty na wymiar. Utrwalenie powinno być prowadzone do barów za pomocą śruby. Długość łączników powinna być dobrana w taki sposób, że jest bezpiecznie węglik płytę, ale nie wykracza poza jej granice. Jeśli wykorzystywane w pracach desek, blat będzie stały, a także z płyty w języku muszą być usunięte przy użyciu wyrzynarki.

Dokonywanie nogi

Jeśli zebrać biurka z ich rąk, następnym krokiem będzie produkcja stóp. Są one wykonane z tego samego materiału, z blatu. Obie części jednej nogi muszą być ze sobą połączone w pół-drzewa. Aby rozpocząć, należy przeprowadzić znaczników jest. Sklejki lub płyty pilśniowej płótno musi stanowić prostokąta, którego wymiary są równe A x 600 mm, przy czym A jest obliczana ze wzoru 750 – b, ostatnia wartość – ma grubość w milimetrach blatu. Gdy płyta jest umieszczona na przekątną prostokąta tak, że przeciwległe rogi pojawiły różne krawędzie płyty, to jest możliwe, aby oznaczyć linia cięcia płyt, a także kąta połączenia. Zaznaczony preform muszą być przycięte na długość w celu utworzenia połączenia blokujący w połowie drzewa.

Dalsze wytwarzane montażu i połączenia elementów za pomocą kleju PVA miesza się z trocinami. Dokonaj śruby mocujące umożliwiają bardziej wiarygodne. Wymiary biurka można odebrać na własną rękę. W następnej fazie zebrane nogi powinny być przymocowane do prętów za pomocą artykułów śrub meblowych. Żebro, które powinny być umieszczone między nogami projektowaniu, powinny wzmocnić wkrętów samogwintujących. Oba końce prętów są zamknięte blaty, które mogą wzmocnić paznokcie, które są napędzane przez uderzenie młotka dziurkowania.

praca końcowa

Jeśli wybierzesz wysokość biurka, można wybrać ten, który został wymieniony powyżej. Jednakże, jeśli stół będzie w dziecko, wtedy ten parametr może być zmieniany w zależności od jego wzrostu. W każdym razie, ostatni etap należy przeszlifować powierzchnię stołu i przykryć lakieru lub farby. To znacznie przedłużyć projekt półki. Jednak najpierw trzeba sprawdzić, czy nie ma na powierzchni gałązek i innych błędów, które mogą spowodować szkody i drzazg.

Dokonywanie szufladę

Jeśli chcesz, aby biurko z szufladami, zalecenia przedstawione poniżej pomogą Ci w tym. Do pracy zalecane jest użycie płyt meblowych, które są zrównoważone i łatwość obróbki. Blat może mieć wymiary równe 1100 x 600 mm. W celu uniknięcia obrażeń, przednie rogi można wyciąć, zaokrąglając je papierem ściernym. Blat przyjdzie do przodu o 20 cm, dzięki czemu można zwiększyć jego pasek, którego przekrój wynosi 20 x 45 cm. Biurko z tablicy, aby uzyskać jak najbardziej estetyczny i trwały.

słupki boczne muszą być zamontowane na krawędzi tylnej części, aż elementy zaokrąglania trzeba odcinaj, a także po zaokrągleniu. W następnym kroku elementy są mocowane za pomocą śrub. Aby rozpocząć pasek jest wiercony do połowy, aby łącznik jest luźno wpasowana w otwór znajdujący się w otworze po trzeba wytworzyć wkręcania. Po stronie deski jest na miejscu, można mierzyć składową poprzeczną. Powinien on być zamontowany na trzech wkrętów samogwintujących. Na to możemy założyć, że blat jest gotowy.

Produkcja pudełek na biurku

szuflady będzie zawierać dwie pojemnika, z lewej strony, która ma elementy ruchome, przy czym sam ołówek do wytwarzania dwóch ścianek bocznych, które są równe wymiary 1600 x 400 mm. Przód i do góry ściany boczne muszą być zaokrąglone, a dolnym zapilivaem pod cokołu. Cztery półki są mocowane za pomocą śrub, a piąty jest ustawiony do końca na specjalne zajęcia.

Następnym krokiem jest przepiłowany tylna płyta do montażu półki. Po pojemnika ramki zdolny do zbierania, rogi powinny być wykonane ze sklejki. Ta sama technologia jest właściwą ołówek. Dolna belka poprzeczna jest wykonana z płyty meblowej, którego szerokość jest równa 200 mm. W ten sposób siłę stołowego. Pierwiastek ten musi być zamocowana w pewnej odległości od podłogi do 29 cm.

Cechy dzieła

Wymiary biurka do samodzielnego wytwarzania mogą być wybrane indywidualnie. Dla kanistrów musi przygotować szuflad. Ich wytwarzanie można zrobić za pomocą sklejki, którego grubość jest równa 6 mm. Wstępnie przetworzony materiał szlifierki że wyeliminuje późniejsze sortowanie skrzynek. Dno jest mierzona za pomocą prowadnic tocznych. Następnie wytwarzane końcowe i boczne ściany. Nie należy zapominać, że przed elementami montażowymi należy wywiercić śrub mocujących. Prowadząc te badania, należy użyć elementów mocujących, z której wielkość jest równa 3 x 20 mm. Jeżeli część przednia zostaniesz umieszczony nakładających pola jest stała w jednym poziomie z pianki ramki. Półki na biurku potrzebne tylko w niektórych przypadkach, więc trzeba się zastanowić przed produkcją, istnieje potrzeba w tej części tabeli. Aby zainstalować sprawę piórniki należy podzielić na 3 części, biorąc pod uwagę położenie górnych i dolnych półkach. Ważne jest, aby zachować odstęp pomiędzy częściami stojących. Po podczas cięcia wykonany z płyt meblowych.

wniosek

Jeśli będzie wykonany z tablicą biurka lub innego materiału, to trzeba najpierw wybrać przetwarzanie paznokci. Zastosuj kompozycja może być przed montażem lub po zakończeniu wszystkich prac.