327 Shares 1412 views

Grupa Lõuna: historia tworzenia, struktury, styl

Louna – to rosyjski zespół rockowy. Niektórzy dziennikarze nazywali ją „poboczny projekt” Innym znanym zespół rockowy o nazwie Tracktor Bowling. Muzycy jednak zaprzecza w rozmowie z tej definicji. Podkreślają oni, że Lõuna Group jest niezależnym projektem. Popularność zespołu otrzymał w 2010 roku, kiedy ukazał się ich debiutancki album zatytułowany „Czy głośniej!” Jak tylko piosenki z grupy kierowanej przez popularne „tematycznych” wykresów.


Nazwa grupy

Była to, jak można się domyślać ze słowem Luna. Wykończenie była litera „a” dodany do nazwy gitarzysta Ruben.

genre

Gatunek z tej grupy mogą być definiowane jako eksperymentalny alternatywnym muzyki. Niektórzy uważają, że jest to alternatywa metalu. Kreatywny zespół jest na skrzyżowaniu zestawu stylistycznych trendów i najnowszych gatunkach. Louna Group – jest jednym z najbardziej niezwykłych projektów na bieżąco o rosyjskiej scenie. W swoich piosenkach słychać echa alternatywnej linii, która jest głównym jeden. Jednocześnie, dźwięk i notatki grungy (post-grungy – oficjalna wersja). Możemy śmiało powiedzieć, że gatunek, który może obejmować prace tej grupy jeszcze nie istnieje. Więc nie ma sensu budować podobne. Klasyfikacja tego gatunku, jako alternatywę dla metali, jest nieco naciągane. To może być traktowane jako dzieło zbiorowe tym eksperymencie, który już udowodnił swoją wartość. Louna Grupa opracowała jasne teksty. Mają one na celu zwalczanie różnych plag naszych czasów, w tym niesprawiedliwości społecznej i fanatyzmu religijnego.

grupa

Wokalista zespołu Louna – Lusine Gevorgian. Jest zaangażowany w tej chwili w 2 zespoły w tym samym czasie, działając jako zespół Tracktor Bowling. Dziś wielu ludzi wierzy, że jest założycielem alternatywnego wokalu naszego kraju.

Drugi uczestnik – Witalij Demidenko, który znany jest bardziej jako dowcip. To jest basista zespołu. Jest również zaangażowany w Tracktor Bowling. Witalij ma swój fanklub.

Gitarzysta Ruben Kazaryan. Jednocześnie był autorem tekstów w języku angielskim. Ruben grał w grupach takich jak ENS cogitans i Southwake.

Innym gitarzysta – Siergiej Ponkratyev. Wystąpił także w dwóch wyżej wymienionych grup – ENS cogitans i Southwake.

Drummer – Leonid "Pilot" Kinzbursky. To utalentowany perkusista i długoletni fan zespołu Tracktor Bowling.

Utwórz grupę

Stworzenie kolektywu odnosi się do września 2008 r. To było wtedy, że uczestnicy Tracktor Bowling, Moskwa alternatywa zespołu Witalij Demidenko i Lusine Gevorgian założył tę grupę. Ponadto, dołączył do nich gitarzysta Siergiej Ponkratyev Ruben Kazaryan i perkusistą Leonid Kinzbursky.

W pracach zbiorowych interesów został natychmiast wykonany na potężny dźwięk, a także treści intelektualnych tekstów. Louna Grupa piosenki energia ładowania słuchacza, sprawiają, że myślisz o tym.

Pierwsze występy, pierwsze nagrody

23 maja 2009, pierwszy występ zespołu. Jest uważany za datę jego urodzenia. Wydajność odbyła się miasta Moskwy „punktu”. Młodych i nie tak dobrze znany zespół w 2009 roku zdobył nagrodę Rampa, który otrzymał ją w kategorii „Odkrycie Roku”. rock band Lõuna później wygrał w muzyce lepiej znane. Louna był headliner na różnych festiwalach rockowych. W 2009 roku – w skrajnych Girlzz Fest, w 2010 roku – w Letniej Metal Fest "i" The sąsiedniego świata "w 2011 -" Inwazja "i Kubana, w 2012 roku – jako" Inwazja „i Kubana i innych.

Debiutancki album

Debiutancki album grupy, „Zrób głośniej!”, jak już powiedziałem, to pojawił się w 2010 roku, w okresie letnim. to było robione na jesieni tego samego roku zwolnić. W historii imprezy zespół był punktem zwrotnym. Wymowa bezkompromisowy pozycja społeczna i niestandardowym muzyka wywołała zainteresowanie opinii publicznej i mediów. Zauważ, że w nagraniu debiutanckiego albumu uczestniczył Dmitrij Spirin, przywódcę „karaluchów!” (Rosyjska grupa punk) i Erwin Hachikian grupy klawiaturowe System Of A Down.

rosnąca popularność

Zespół w lutym 2011 roku wprowadzono singiel „Kto ty wierzysz?”, Wykonane we współpracy z wokalistą grupy Lumen Rustem Bulatov. W lecie tego samego roku, na zaproszenie komitetu organizacyjnego „Inwazja 2011” Lõuna wykonywanej na głównej scenie festiwalu, razem z takimi gwiazdami rosyjskiego rocka, jak „Alice”, Gleb Samojłow „DDT”, „Kipiełow”, „Spleen”, „Liapis Trubetskoy” "pilot", "The king and the Clown", "CHajf", "Bravo", "B-2", i inne.

Skład „Fight Club”, zawartej w debiutanckiego albumu, wpisana do obrotu „Nashe Radio” w styczniu 2011 roku. Tydzień później – oraz w „Wykres dwunastka” (wykres skalnego). Utwór wspiął się na drugie miejsce i był w stanie pomieścić 16 tygodni na wykresie. Później, latem tego samego roku, kolejna piosenka grupy – „Zrób to głośniej!” – w tym miesiącu osiągnął szczyty list przebojów iw ciągu 2 tygodni nie oddać pozycji.

. Rada Ekspertów "Wykres Dozen Top-13" (nagroda roczna) Grupa Lõuna została uruchomiona już w końcowej 3 nomanatsiyah – "Najlepszy Solista", "Song of the Year" i "przełom". Ponadto zespół został zaproszony do wystąpienia na ceremonii, która odbyła się w Crocus City Hall 07 marca 2012 Lõuna został laureatem nagrody, wygrał w kategorii "Song of the Year" ( "Fight Club").

Drugi album

Ich drugi album, "X Time", został wydany w lutym 2012 roku. Płyta zawiera kilka utworów protestować tematów. Ponadto, w płycie znajduje się kilka tekstowe kompozycje. W tym samym roku, w marcu, to grał koncerty solowe w Petersburgu i Moskwie, dedykowane do wydania drugiego albumu. 14 nowe piosenki w nim zawarte. Nagrany uczestniczył Siergiej Mikhalok, lider znanego zespołu „Liapis Trubetskoy” i Aleksander Iwanow, lider grupy „naiwne” (rozwiązany w 2009 roku), a obecnie pracuje projekt „Radio Chacha”.

W rozmowie z S. Mikhalok powiedział, że lubi pracować z muzykami z niego Louna. Zauważył, że większość duetów w rock „n” roll, a na scenie stworzonej kiedy producenci chcą korzystać z niej żadnych korzyści. Jednak Louna – w żaden sposób związany z tym projektem komercyjnym.

Nowa burza „Wykres dwunastka”

Utwór „Każdy ma prawo do bycia” w rotacji „Nashe Radio” w lutym 2012 roku. Przebywała na „Chart dwunastka” od ponad dwóch miesięcy, osiągając trzecie miejsce. Piosenka „Mama” w sierpniu 2012 roku przez trzy tygodnie prowadził trafień. W sumie ona trzymał go na dłużej niż trzy miesiące.

Do dnia 12 czerwca 2012 dotyczy charakterystyki grupy „March of Millions”. Wraz z głównym wejściem przygotowuje pracownia angielski album. W zespole, zgodnie z muzykami, istnieją plany na występy na największych festiwali rockowych, w tym przypadku światowej klasy.

„Ludzie patrzą w górę” – utwór, który rozpoczął się w eterze „Nashe Radio” 16 listopada 2012 W jej film został również nakręcony Podgaevskaya Światosław, który wcześniej wykonaną filmy grupy do piosenki „Mama” i „Zrób to głośniej”.

Louna podbija Amerykę

W 2013 roku, 25 stycznia, stwierdzono, że pierwszy album anglojęzyczny, wydany pod tytułem pod maską. Jego publikacja będzie etykieta Records Red Decade uczestniczyć. Piosenka Mama 22 marca po raz pierwszy wystąpił w radiu Chicago 95FM Wiil Żyją wówczas nazywano 138 Amerykanów. Około 75% z nich powiedział, że podoba im piosenkę. Jeden nawet zmieszany Lõuna śpiewak solistą w tym momencie. pojedyncza firma została wydana w dniu 26 marca, a potem następuje i big-budżet teledysk o tej samej nazwie, który został wprowadzony do zachodnich odbiorców. Również w 2013 roku, 24 lutego, rozpoczął działalność strony internetowej w języku angielskim grupy. Potem była lista utworów przyszłości ich debiutanckiego albumu.

Na podstawie popularnej głosowania w dniu 24 lutego tego roku, L. Gevorgyan uznana najlepszą rockową wokalistkę Rosji. Szła Helavisa, Diana Arbenin, Zemfira i Olga Kormuhina. Wokalista Lõuna Grupa zdobyła nagrodę „Best Soloist”, którą otrzymała z rąk Nikity Vysotskogo, słynny aktor.

Pierwszy anglojęzyczny zespół album wydany 30 kwietnia 2013 roku (pod maską). W różnych amerykańskich wydaniach internetowych otrzymał pozytywne recenzje.

US Miasta Tour odbyła się jesienią 2013 roku. Louna koncertował w 26 miastach w Ameryce wraz z The Pretty Reckless, zespół ze Stanów Zjednoczonych, a także piwnicy boską, grupy angielskim. 44 dni Lõuna podróżował 13 stanach. W ramach trasy koncertowej, oprócz koncertów, zespół dał liczne wywiady, przemawiając na stacji Chicago z zestawu akustycznego i została przyjęta z dużym zainteresowaniem amerykańskich słuchaczy. Piosenki zespołu były w rotacji z siedmiu największych amerykańskich stacjach radiowych, a kompozycja zatytułowana Up Tam w Wiil FM hit parada odbyła 13. miejsce. Wszystkie albumy i akcesoriów zostały sprzedane w amerykańskich koncertów, co wskazuje na duże zainteresowanie pracą w zespole.

Album „My – to Lõuna”

Louna Albumy Grupy dołączył swoją listę z dnia 1 grudnia 2013 r wyglądem nowa – „my – to Lõuna”. Został on nagrany z pomocą crowdfunding, to znaczy, że słuchacze pieniądze. Fundraising został uznany za jeden z najbardziej udanych w historii muzyki crowdfunding w naszym kraju. Na jesieni 2013 roku odbyła się na dużą skalę amerykańskiej trasy.

2014 w historii zespołu

W 2014 roku nastąpił prace nad teledyskiem do utworu „With You”. Wyszedł na 30 czerwca. W maju tego samego roku zespół zagrał dwa pamiątkowy koncert do piątej rocznicy w stolicy, a jeden – w Petersburgu. Na okres pięciu lat, wraz z grupą swoich przyjaciół były. Wśród nich są, do cholery, Ilya, Rustem Bulatov „karaluchy”, „Elysium”, „umowa zespół”, „Książę”, „Stygmaty”, „fantastyczny”, a inni wydany również film dokumentalny o nazwie. „My – to Lõuna” ,

2015

W 2015 roku skład odbyła się premiera „wojownika drogi” w „Chart dwunastka”. Piosenka natychmiast spadł na szóste miejsce, a miesiąc później zwieńczona trafień.

W lutym zespół powrócił do występów na żywo. Również zwiększone zainteresowanie nim z mediów: zespół zaczął aktywnie zaprosić estrów różnych radia. Od stycznia do maja tego roku, grupa odwiedziła 40 rosyjskich miast, obejmujące prawie wszystkie regiony. Trasa ta, która została nazwana „głośniej!”, Jest obecnie najbardziej ambitna w historii zespołu. Prawie wszystkie miasta na trasie zostały wyprzedane. W zgodnej opinii promotorów metropolitalnych i regionalnych, Louna jest obecnie jednym z najpopularniejszych rosyjskich zespołów rockowych.

Maj 30, 2015 dyskografii grupy Lõuna uzupełniane kolekcji The Best Of, który zawierał najlepsze utwory. utwory bonusowe – "The Road to Me" i "Wolność" (w układzie akustycznym). „We mnie” – piosenka zawarte w książce w wersji pisemnej we współpracy z D. Rishko.