161 Shares 4034 views

Cechy wybór desek windsurfingowych

Windsurfing – to rozrywka i sport, na podstawie zarządzania pokładzie światła mały rozmiar na powierzchni wody, żagiel jest dołączony do płyty. Skorupa, które są zaangażowane w sport, zwany deska windsurfingowa. Nazwa tego gatunku pochodzi od umiejętności języka angielskiego. Windsurfing, co dosłownie oznacza „orać w powietrzu.” Windsurfing jest uproszczony model żeglowania statku bez kontroli steru. Surfer kontroluje prędkość i kierunek płyty z pomocą żagli. deski windsurfingowe są w różnych przedziałach cenowych, kształtach, kolorach. Ten artykuł mówi początkujących jak wybrać odpowiedni dział do inwentaryzacji służył przez długi czas i nie rozbić w pierwszej fali.


Co sprawiło, że ten dział?

Dzięki prostej konstrukcji, na pierwszy rzut oka, deski windsurfingowe są tworzone przy użyciu skomplikowanych procesów. W procesie wytwarzania włókien węglowych sprasowanej pianki i pełnej próżni. Pianka służy jako podstawa do windsurfingu i włókna szklanego jest jego powłoki. Ale są też wydrążone deski, do których są wkładane do usztywniania żebro specjalnego.

„Struktura” rady

Ta powłoka może być produkcja fabryki, jak również wykonane na zamówienie. Surferzy niestandardowe są czasami droższe niż w fabryce. Ale niezależnie od tego, gdzie i jak sprzęt sportowy zostało zrobione, wszystkie one składają się z następujących elementów:

 • Noga pętle. Służyć jako element łączący surfer z „za burtę” podczas uruchomionego skoku.
 • Przystępkowy. Z reguły jest ona dostępna tylko w długości deski.
 • Fin. Znajduje się on w tylnej części pocisku i zapewnia podnieść deski windsurfingowe.
 • Żagiel. Posiada pionowe skrzydła i jedzie windsurfingu.
 • Maszt. Deska i żagiel do windsurfingu są połączone masztu.
 • Boom. Część, która odbywa się podczas surfer jazdy fale.
 • Trapez. Bardzo ważnym elementem desek windsurfingowych. Trapez zmniejsza obciążenie na ramieniu sportowca i chroni kręgosłup przed urazami.

Jak wybrać ładny strój?

Ze względu na fakt, że ten sprzęt kosztuje dużo funduszy na jego zakup należy podchodzić rozsądnie. Cechy deski windsurfingowe, na które należy zwrócić uwagę na:

 • Długość. Przybysze będą zbliżać się do optymalnej długości deski. – 3,15-3,35 m Istnieje możliwość zakupu bez noga pętle jako przybysz są one bezużyteczne. Muszą tylko wtedy, gdy zawodnik stoi w pełni opanować zarząd do uprawiania windsurfingu i będzie gotowy do wykonywania różnych sztuczek.
 • Przystępkowy. Inwentarz dla szkoleń powinny być dobrane z Centerboard.
 • Żagiel. Sprzedawane oddzielnie od „pokładzie”. Zaleca się, aby jego wielkość nie przekracza 6 metrów. Pierwsze lekcje lepiej i nie wydając na żagiel czterech metrów.
 • Maszt. Najlepszy materiał, z którego maszt może być wytwarzana jest lekki węglowy. Materiał ten charakteryzuje się wytrzymałości, elastyczności i uniwersalności.
 • Boom. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę przy wyborze boom, jest możliwość regulowania rozmiaru żagla. Z tego wynika, że boom musi być zakupiony w ostatnim zakręcie.

zima windsurfing

Według specjalistów, najlepszy czas do nauki windsurfingu jest zima. „Czy istnieje deska do windsurfingu zimę?” – pytasz. Nawet jak nie ma. Śnieg przybysz będzie dużo łatwiejsze do nauczenia się techniki sportu i zrozumieć działanie deski do windsurfingu.

Nadaje się do uprawiania gładką powierzchnię lodu lub ciężki śnieg. Również w zimie można symulować przesuwny na falach, jazda na wyboistym i nierównym podłożu. Zima windsurfing płyta nazywa aysbord. Jest to adaptacja długości około 1,2-2 metrów od platformy kalenicy. Może się również zdarzyć monoski (board narty) i uniwersalna deska, która stoi na peronie dwóch nartach. Te dwa urządzenia przeznaczone do jazdy tylko na śniegu.

Podczas okupacji żeglarstwa zimowego zawodowych sportowców rozwinąć większą prędkość niż w podobnym łyżwach w lecie. Chociaż windsurfing zima jest sport indywidualny, początkujący, którzy marzą, aby surfowanie po morzach, należy zacząć uczyć się z nim. Zwłaszcza, warunki pogodowe, które są nieodłączne w naszych szerokościach geograficznych, niech to zrobić bez opuszczania kraju.