895 Shares 1245 views

Zobacz gówno we śnie: co to jest?

Witam przyjaciół! Tematem mamy dzisiaj, szczerze mówiąc, nie bardzo przyjemny. To nie znaczy, publicznie, ale dotyczy to każdego z nas indywidualnie. Będziemy rozmawiać z tobą o bardzo wspólnym śnie. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co to znaczy marzyć … gówno? Ja również. Ale w tym artykule będziemy o tym myśleć. Zacznijmy.


Cholera cholera – niezgoda!

Przede wszystkim zauważmy, że każda interpretacja tego snu obejmuje różne niuanse. Innymi słowy, należy starać się zwracać uwagę na wszystkie szczegóły snu. W ogóle, widzę w gówno snu – do finansowego dobrobytu. Uważa się to za bardzo dobry znak, ale takie preferencyjne traktowanie jest zmienny! Inne downers wykładać ten obraz inaczej. Millerovskiy sonnik

 1. Marzyć o gównie – straty, porażki i zdrady. Nie wykluczone frustrację i rozwodu.
 2. Jeśli odchody są w domu, przygotuj się na wymuszonym ruchu. Faktem jest, że wkrótce nie będzie żadnych problemów, które zmusi Cię do przeniesienia.
 3. Jeśli opróżniania, a nawet w miejscu publicznym (na przykład w kawiarni lub na przystanku), a następnie czekać na ujawnienie niektórych strasznych tajemnic i sekretów, które obiecują awarie …

Marzyć gówna w interpretacji Tsvetkova

 1. Cholera w twoich snach mówić o jakichkolwiek problemach w życiu osobistym, które z pewnością powodować niepokój.
 2. Jeśli człowiek marzy, jak potrząsa off gówno z nóg, a potem powinno być ostrożny. Nadchodzi dzień, kiedy dostaje się dość kłopotliwej sytuacji z tego prostego powodu, że ktoś, kto jest bardzo ciekawy wiedzieć więcej o nim niż pożądana!

Nowoczesna interpretacja sen

 1. Marzyć o gównie – jest to bardzo korzystny znak. Jest to logiczne założenie, że ludzkie odchody marzyli wróży solidną bogactwo: dziedziczenie, wygrać duże, i tak dalej.
 2. Jeśli widzisz odchodów bydła gotowych do nieprzyjemnych niespodzianek. Jeśli nawóz jest marzeniem dla rolników – bogate żniwa!

interpretacja Lofa

Ten sen zapowiada zysk finansowy. Pieniądze będzie toczyć się do kieszeni, jakby z rogiem obfitości! Z psychologicznego punktu widzenia, ten sen wiąże śniący niepohamowaną chęć do życia w obfitości finansowej i są niezależne finansowo.

interpretacja Freuda

 1. We śnie widzę dużo gówna – do wędrówek i psychicznych cierpień. W prawdziwym życiu, to „hlebnete” je z nawiązką. Możliwe frustracji seksualnej.
 2. Freud twierdzi, że kał we śnie – jest utrata wartości duchowych śniącego. Jeśli również jeść gówno, przygotuj się do ciągłej negatywności w prawdziwym życiu. Możesz mieć problemy w relacjach seksualnych.
 3. Jeśli marzysz przetrzeć gdy przypadkowo rozmaz we własnym gównie, oczekują złe wiadomości związane z twojej osobowości. Być może w mailu otrzymasz dużą grzywnę z policji drogowej, lub dostaniesz wezwanie.
 4. Brudne obcy odchody – na wieść o człowieku, którego za gówno jesteś w rzeczywistości, zamazane. Może to być tajemnice swoich współpracowników i tak dalej.