519 Shares 1887 views

Dmitriy Gradilenko: kariera sportowa

Dmitriy Gradilenko – radziecki i rosyjski futbol. Grał jako obrońca. On posiada tytuł Master of Sports. Obecnie zakończył karierę, prowadzenie środka do piłki nożnej i telewizyjny komentator.


gracz biografia

Dmitriy Gradilenko urodził się w Moskwie w 1969 roku. Jest absolwentem szkoły sportowe młodzieży Olympic rezerwy CSKA. Gdzie nauczyłeś się podstaw umiejętności piłkarskich, opanowaniu pozycji obrońcy. W tej roli grał w całej jego karierze.

Jego pierwszy zespół był starszy Moskwa „Krasnaja Presnya”, na podstawie których na początku lat 90. słynny klub „Asmaral”, mówiąc w Premier League została ustanowiona. Jednak, gdy zespół zadebiutował Dmitriy Gradilenko, zespół grał w drugiej lidze mistrzostw ZSRR.

W 1986 roku zespół zdobył 1st strefę, wygrywając 19 meczów z 30. biegacz Tuła „Arsenał” w końcowej tabeli za 4 punkty. W ostatnim turnieju o prawo do udziału w pierwszej lidze „krasnopresnentsy” należą do jednej grupy z „Skrzydła Sowietów” w Samarze (wtedy Kujbyszewie) i Azerbejdżanu „Kapaz”.

Zespół Dmitri Gradilenko zaczął z dwóch porażkach z takim samym wynikiem 0: 1. Wtedy dom we wszystkich aspektach pokonany „Kapaz” 9: 2, ale w ostatniej rundzie znowu stracił Samartsev i ostatnie miejsce w grupie.

Powtórzyć sukces w następnym roku nie powiodła się. Tylko 5 miejsce w pierwszej strefie. Wygrałem Smoleńsk „Spark”. Od dwóch sezonów w „Krasnaja Presnya” Dmitriy Gradilenko odbyła 29 meczów.

Dmitri Gradilenko w „Spartakusa”

Nawet w drugiej lidze utalentowany piłkarz uważany liderów moskiewskiego „Spartaka”. W 1987 roku, w wieku 18 lat, Dmitri Gradilenko podpisał kontrakt z „czerwono-biały”. Jednak, aby zdobyć przyczółek w jednym z najsilniejszych klubów w mistrzostwach on niepowodzeniem. Ponad połowa sezonu przyszedł na boisku w sumie 6 razy. Na początku 1989 roku dano CSKA. Dla „wojsko” wszedł na boisko tylko raz, i przeniósł się do Lwowa SKA. Ale to jeszcze nie czas na ławce.

Pod koniec 1989 roku, obrońca wrócił do „Spartakus”. W 1993 roku spędził ani jednego meczu w najważniejszych lig w „czerwono-biały”. W spotkaniu przeciwko „Spartakus” z Władykaukaz wszedł z ławki w środku drugiej połowie zamiast Ramiza Mamedova. Na tym spotkaniu, Moskale wygrał 5: 1.

Kariera w mistrzostwach Rosji

W 1993 roku ostatecznie opuścił „Spartacus” Dmitriy Gradilenko. Piłkarz grał w pierwszym zespole poza Moskwą, „Interros”, który w tym czasie stał się w strefie „Centre” Pierwszej Lidze. Tam zajął trzecie miejsce.

Potem wiele drużyn zmieniło. Grał w Togliatti „Lada”, „Rostselmash” z Rostów nad Donem, Moskwa „Torpedo” Soczi „Pearl”, Niżny Nowogród „Lokomotywa”, gdzie nawet kapitanem zespołu.

Skończył karierę zawodową w 2002 roku jako zespół „Metallurg” z Vidnoe. W drugiej lidze, strefy „Zachód” zajęty zbiorowego 6. miejscu.

po futbolu

Po zakończeniu swoją sportową karierę, Dmitri Gradilenko się blisko futbolu. W pewnym momencie, piastował stanowisko dyrektora sportowego Briańsk „Dynamo” i Penza „Zenith”. Zespół grał w drugiej lidze i większych sukcesów w tym czasie nie udało się osiągnąć. Jednak większość Dmitri Gradilenko znany z innych działań.

Gradilenko Dmitry, którego życie osobiste opracowała powodzeniem po odejściu z dużej piłki nożnej, znanego agenta piłkarskiego. Poszukuje nowych zawodników klubów, pomaga budować relacje z pracodawcami.

Jest to również popularny sport w rosyjskiej dziennikarstwa telewizyjnego komentatora meczów piłkarskich. To działa na międzynarodowych spotkaniach, a mecze mistrzostw krajowych.

Jego kariera dziennikarska zaczęła na kanale telewizyjnym „Sport”. Następnie przeniósł się na „Rossija 2”. Obecnie Dmitriy Gradilenko współpracuje z nowym federalnym sportowej publicznych kanałów TV „gra TV”.