844 Shares 9259 views

Lek przeciwgrzybiczy „Zalain”: instrukcje użytkowania

Oznacza „Zalain” Instrukcja opisano jako środek przeciwgrzybiczy, jako pochodną benzotiofenu i imidazolu, i który ma szeroki zakres działania. Lek ten skutecznie hamuje proces rozwoju mikroorganizmów chorobotwórczych przyczynia się do ich uszkodzenia i śmierci. Działanie tego środka przeciwgrzybiczego hamowanie syntezy ergosterolu i późniejszy wzrost przepuszczalności tak zwanego „membrany komórkowej.” Zastosowanie preparatu „Zalain”, instrukcje użytkowania, które niekoniecznie wchodzi w dawkach terapeutycznych znaczny grzybobójcze i grzybostatyczne na dermatofity, różne szczepy bakterii gram-dodatnie gronkowce i paciorkowce, które mogą powodować infekcje skóry i błon śluzowych.


Produkowany jest to środek przeciwgrzybiczy głównie w postaci kremu. Ponadto, dziś na rynku można znaleźć pochwy czopki lub tabletki „Zalain”. Wszystkie te formy jako składnika aktywnego zawierają sertakonazol. Krem zawiera dalsze substancje, takie jak poliglikolizowanych glicerydów, glikol polietylenowy i glikol etylenowy palmitostearynianu, olej parafinowy, kwas sorbowy i izostearynian gliceryny. Wody i p-hydroksybenzoesan metylu w niewielkiej ilości jest również zawarte w kompozycji.

Zastosuj „Zalain” Instrukcja krem zaleca w leczeniu różnych zakażeń grzybiczych skóry. Na przykład, aby wyeliminować łupież pstry, nóg sportowca lub nogi, pachwiny i Trichophyton grzybica. W przypadku grzybicy i Candida skóry pokazuje również przyporządkowanie leku. Świece „Zalain” Instrukcja zaleca zastosowanie do leczenia różnych chorób pochwy powierzchni błony śluzowej, powodowanych przez wrażliwe mikroorganizmy sertakonazolu. Na przykład, w leczeniu kandydozy pochwy. W tym schemacie leczenia decyduje lekarz w każdej sytuacji.

Przepisać leku przeciwgrzybiczego nie jest zalecany dla pacjentów cierpiących indywidualny sertakonazol nietolerancji lub którykolwiek z jego składników. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na pochodnych imidazolu powinien powstrzymać się od stosowania tego typu narzędzi jako „Zalain”. Aplikacja, aby urodzić dziecko jest przeciwwskazane i kobiet. Ponadto, nie jest konieczne stosowanie kremu „Zalain” bezpośrednio w gruczole sutkowym podczas laktacji. Z wielką starannością jest przypisany do leku u pacjentów młodszych.

Na szczególną uwagę jest to, że eksperci nie są bezwzględnie zaleca się stosowanie tej antybakteryjnego w praktyce okulistycznej i natychmiast użyć mydła lub detergentów kwas po zastosowaniu kremu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych (miejscowy rumień lub kontaktowe zapalenie skóry), należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza od lekarza.