560 Shares 3039 views

Sens życia?

Człowiek, który osiągnął kamień milowy 30 lat, co do zasady, zaczyna myśleć o sensie życia. Ktoś znajdzie odpowiedź, niektórzy nie. W tym samym czasie, były nie może dać wiarygodną odpowiedź na sekundę. Dlaczego? Na tej i innych pytań postaram się odpowiedzieć.


I zacząć od tego, że sama się pytanie: „Jaki jest sens życia” nie jest odpowiedzią. Bo to jest prawidłowa odpowiedź, „sens życia jest samo życie”, co do zasady, nie jest akceptowana. Dlatego proponuję najpierw odnaleźć siebie. I wtedy, w tym życiu. W każdym razie, bardzo mi pomógł.

Zacznę wyszukiwanie za pomocą prostych, nieskomplikowanych pytań do mnie: „A co, w rzeczywistości, chcę”, „Co lubię”, „Co chcę zrobić”, etc.

Nie jest łatwo odpowiedzieć sobie na następujące pytania. Ponieważ mamy uczono całe życie, aby powstrzymać chęć ich ukrycia. Więc są one ukryte. Tak, czasami tak głęboko, że potrzeba czasu na kopanie!

Powiedzmy, że rozumiem, co chcesz. Jednak okazało się, że sobie na to, jak chcą to trudne. Po pierwsze, straszny (zdarza się), a po drugie, „to nie ma znaczenia.” W ten sposób pierwsza przeszkoda na drodze do niej – aby przezwyciężyć lęki i stereotypy.

W rzeczywistości nie ma nic złego, aby pozwolić sobie być tak, jak ty! Wierz mi, z czego po prostu odpocząć i zacząć słuchać siebie, zaczynają przeprowadzać pragnienie, nic strasznego się wydarzy! Z drugiej strony, dzięki czemu ich wady i zalety ujawniają się, to w ten sposób odkryć swoją prawdziwą drogę do perfekcji!

Przezwyciężania stereotypów „nie ma znaczenia” to zależy od przeszacowania ich wartości. Teraz najważniejszą osobą dla Ciebie – Ty! Tylko można żyć swoim życiem tak, jak chcesz, możesz wykonać tylko dobrze wszystkie swoje pragnienia. Lek podaje się tylko do ciebie, aby zrozumieć sens swojego życia. Wszystkie „powinno”, „musi” i inne opłaty, oczywiście nie możemy całkowicie zapomnieć. Ale trzeba znaleźć swoją niszę w systemie wartości, po własnych potrzeb. Oczywiście, normalny człowiek, to pytanie spowoduje kilka sprzeczności. Na ten temat można przeczytać artykuł o Erich Fromm miłości. Jego znaczenie jest zapewnienie, że egoista, to nie jest ten, kto nie kocha innych, jest ten, kto nie kocha siebie. Nie będzie dyskutować z uznanego filozofa, socjologa i psychoanalityka?

Powiedzmy, które przeszły pierwszy etap kompleksu. I pozwolić sobie robić rzeczy, które kochasz. Ale tu jest jeszcze wiele przeszkód. Każda z tych przeszkód właścicielem. Składają się one z koniecznością pokonania tych wszystkich niedoskonałości, które utrudniają lub nie pozwalają odnieść sukces w ich działalności, aby osiągnąć swoje cele. Tak więc, co następuje waszym zadaniem jest pokonać wszystkie przeszkody krajowych do sukcesu, uznania. Ponownie wiele trudności, wyzwania, pokonywanie i pracy nad sobą. A bez tego w żaden sposób.

W całym tym procesie ważne jest, aby nauczyć się spokoju i relaksu, akceptacji. Bez tych podstawowych umiejętności nie dostać się do przodu.

A kiedy znaleźli siły do otwarcia się na siebie, poznać siebie, zrozumieć siebie, aby zaspokoić i zadowolić się, gdy jesteś na drodze do sukcesu (lub już osiągnął go), to wskazane jest, aby postawić pytanie: „Jaki jest sens mojego życia” lub, jak niektórzy zastanawiać: „jaki jest mój korzyścią dla ludzkości?” (jeśli nie otrzymał jeszcze odpowiedzi na te pytania …)

Na pytanie „Jaki jest mój korzyścią dla ludzkości” ma odpowiedź: „My zaletą jest to, że mam. I przyszedł na tę ziemię przez wolę Bożą, to znaczy, że to już sensu. Ponadto, robiłem swoje. Ludzie widzą i doceniają moją pracę. Oznacza to jestem użyteczny. " Na początku wyobrażałem sobie te słowa powtarzane jak mantra. Choć nie wierzył.

Ponownie, znalezienie spokoju, relaksu.

Aż przychodzi odpowiedź. To może być obecna sytuacja w życiu. Kiedy będąc w stanie relaksu wybraliśmy wiernego i harmonijny sposób i zrozumieć, że jest to droga. To może być wskazówka z książki, mówiąc spiker w telewizji. Odpowiedź może pochodzić z dowolnego miejsca. I to jest w formie prostego wiedzy: „To jest moje”.

A potem wszystko się dzieje w sposób jasny i prosty obraz. „Żyję, aby pracować na siebie, poprawić swoją duszę. Sens mojego życia jest samo życie. " A teraz te słowa dla ciebie nie jest pustym dźwiękiem, a nieskończona mądrość i głębokie zrozumienie wielkiego sensu swego życia …

Powodzenia w poszukiwaniach!