642 Shares 2124 views

Weleda, pasta do zębów: Skład, opinie. Weleda Pasta do zębów Soli

Najstarsza firma kosmetyczna, wytwarzania produktów na bazie naturalnych składników, jest Weleda. Pasta do zębów z tego znaku, aby być bezpieczne i skuteczne z wieloma problemami, które w ustach. Jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. I dzięki naturalnemu składowi mogą być używane nawet dla osób o wrażliwych dziąsłach.


Charakterystyka Weleda

Ten kosmetyk firma została założona w 1921 roku. Jej twórca – Rudolf Steiner, austriacki filozof i naukowiec. Jego celem było osiągnięcie dobrego stanu zdrowia i urody wszystkich grup wiekowych na wszystkich kontynentach i we wszystkich krajach. Firma jest producentem naturalnych produktów kosmetycznych. Ich skład jest oparty na ekstraktach roślinnych, soli mineralnych i olejków eterycznych.

Weleda początkowo istniał jako firma farmaceutyczna z własnym ogrodem, w którym rosną różne rośliny o właściwościach leczniczych. Do tej pory firma jest uznanym liderem w wytwarzaniu produktów do pielęgnacji twarzy i ciała z naturalnych składników i hipoalergiczne. Posiada biura na wszystkich kontynentach, w ponad 55 krajach na całym świecie.

Co sprawia, że firmy Weleda

Pasta do zębów – nie tylko popularne produkty tej firmy. Firma Weleda produkuje następujące produkty dla zdrowia i urody:

 • produkty do pielęgnacji twarzy;
 • Czyszczenie i opiekuńczy agentów do ciała;
 • Seria dla kobiet w ciąży;
 • Produkty dla dzieci;
 • Seria męska;
 • Towary dla zdrowia i urody włosów.

Oprócz wydawania produktów kosmetycznych na twarz i ciało, Weleda dba o zdrowie i piękno jamy ustnej dzieci i dorosłych.

Pasta do zębów to przedsiębiorstwo

W linii produktów do higieny jamy ustnej zawiera kilka pasty z innym, a co najważniejsze, naturalne i całkowicie nieszkodliwy kompozycji. Każdy klient może wybrać środki higieny, na podstawie indywidualnych cech i ich potrzeb zdrowotnych. Produkty tej firmy ma następujące właściwości użytkowe:

 • Naturalne hipoalergiczny skład zarówno u dorosłych i pediatrycznych linii produktów;
 • Jakość bez których streszcza w ostatnich latach spółki;
 • pasty do poprawy zdrowia jamy ustnej;
 • wzmocnienie szkliwo;
 • zapewniają piękny uśmiech bez próchnicy i kamieni;
 • indywidualne podejście do zdrowia każdego człowieka.

Certyfikaty i dokumenty potwierdzające działalności firmy, zapewnia jego bezpieczeństwo i skuteczność.

rodzaje pasta do zębów

Pomimo dużej liczby firm produktów Weleda, pasta do zębów nie różni odmiany. Dostępne tylko kilka gatunków, ale każdy użytkownik może znaleźć pożądany. Dostosowanych do indywidualnych potrzeb:

 • sól pasty Weleda ochrony szkliwa z tworzeniem kamienia;
 • makaronu Ratanov zapewniają ponadto działanie przeciwbakteryjne;
 • Żel do zębów dla dzieci jest całkowicie bezpieczne dla dzieci i delikatnie czyści zęby;
 • pasta Calendula zawiera miętę, ale skutecznie redukuje zapalenie dziąseł;
 • pasty, żelu ziołowy odpowiedni dla całej rodziny.

Cechy pasty soli

Oznacza to dla higieny jamy ustnej dają piękne, zdrowe i białe zęby bez próchnicy. Chroni przed tablicą, zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego. Solanka pasty Weleda powrotu świeżość doustne z powodu czynnych użytecznych minerałów i pierwiastków zawartych w produkcie śladowych.

Daje białe zęby bez uszkodzenia szkliwa, dba o jamę ustną naturalnego przyjazny sposób. Kompozycja zawiera również wodorowęglan sodu, który aktywnie zwalczać wpływu szkodliwych substancji i elementy ludzkiego szkliwa śladowych.

Mirra i Ratanov produkt nadają właściwości antybakteryjne. Także pasta zmniejsza prawdopodobieństwo rozwoju chorób i procesów zapalnych. Miętowy, sól morska i dostarczenie pasty tart, ale lekko słony i świeży smak.

Produkt brakuje syntetyczne włókna, barwniki i substancje zapachowe, a także środki bielące i fluorki.

Pasta do zębów dla dzieci

Weleda (żel pasta do zębów dla dzieci) zapewnia opiekę naturalny i całkowicie nieszkodliwe dla dzieci zębów mlecznych. Może być stosowany w zakresie od 0 do 5 lat.

Głównym działaniem żelu do zębów dla dzieci:

 • delikatnie i dokładnie dba jamy ustnej, bez łamania zębów osłabionych szkliwo dzieci;
 • nadaje się do czyszczenia zębów dziecka każdy dzień;
 • dokładnie czyści zęby, zapobiegając uszkodzeniu szkliwa;
 • Chroni przed rozwojem próchnicy zębów i innych chorób;
 • Wspomaga naturalną równowagę zasadową w ustach dziecka.

Weleda Pasta do zębów na bazie żelu nie szkodzi dziecku nawet po połknięciu. Odpowiednie do czyszczenia bez użycia wody. Nie zawiera kompozycję związków syntetycznych, barwniki i środki zapachowe. Nie ma również wybielacze i fluorki.

Pasta do zębów Ratanov

Delikatnie i skutecznie dba jamy ustnej. Weleda Pasta do zębów z Ratanov ostrożnie i delikatnie czyści zęby bez uszkodzenia szkliwa. Efektywnie usuwa płytki nazębnej, próchnicy zębów i zapobiega wystąpieniu stanu zapalnego.

Dzięki składników mineralnych w skład tej pasty do zębów pomaga delikatnie oczyścić. ustny trwający świeżość zapewnić tworzą olejki eteryczne.

Ratanov – roślina ta jest bardzo przydatna, aby chronić szkliwo zębów i dziąseł. Makaron z tego wyciągu jest zalecany dla osób, które cierpią z powodu krwawienia dziąseł podczas szczotkowania, a także o zwiększonej wrażliwości. Ratanov wykazuje doskonałe działanie przeciwbakteryjne. To zapobiega rozwojowi choroby i zapalenia dziąseł.

Weleda, pasta do zębów: Opinie

klientów na całym świecie potwierdzają jakość produktów do jamy ustnej i więcej. Prawie 90% opinii na tej pasty są pozytywne. Ludzie mówią, że doskonale czyści zęby i zapewnia długotrwałą świeżość w ustach. Naturalne składniki w swoim składzie w celu ochrony przed próchnicą i kamienia nazębnego. Wszystkie te pasty skutecznie oczyścić płytki nazębnej i zapalenia walka. Ale są też negatywne komentarze na temat firmy Weleda. Pasta do zębów, to jest dość drogie, to nie jest tak jak niektórzy konsumenci. Ale inni podkreślają, że produkty wysokiej jakości zapewniają wysoką wydajność.