428 Shares 7822 views

Tabela z rękami: opis procesu pracy

Tabela – jeden z podstawowych mebli. Zakres tych produktów na rynku jest zróżnicowana. Różnią się kształtem, celów, projektowaniu i oczywiście cenę. Ale czasami kupić dobrą, jakość kopii – bardzo drogie. Jednak nic nie ogranicza nas w dążeniu do stołu z rękami, a jednocześnie znacznie oszczędzając pieniądze.


Być może jednym z najbardziej popularnych modeli jest stół kuchenny. Technologia jego produkcji i procesu zależy od projektu. Dla tradycyjnej metody wytwarzania modeli jest niemal identyczny. Zgodnie z tą zasadą, można wykonać dowolną tabelę, w tym tenis, jeśli są zgodne z parametrami.

W celu wytworzenia Stół kuchenny z rękami, trzeba zrobić obrabiany przedmiot. Może to być płyty wiórowej, a także zwykle rozmiar płyta wymagane. Wprowadzenie do produkcji pokrywy, ponieważ jest to najbardziej czasochłonne.

Dokonywanie tabelę z rękami, należy pamiętać, że pokrywa – najważniejszy element dekoracyjny i atrakcyjny design – może być wykonane na kilka sposobów.

metoda №1

Podstawą podjęte arkusz płyty wiórowej. On wyciąć kształt przyszłego produktu, może być prostokątny lub dowolny inny. Otrzymany kawałek jest polerowana na obu stronach. Dla wytrzymałości plastikowej pokrywy górnej. Można go umieścić na klej. Zalecamy stosowanie kleju BF-2. Spodnia część pokrywy jest pokryta z meblami lakieru.

Sposób №2

Poprzez tabelę z ich rąk, można stworzyć ekskluzywny egzemplarz. To wystarczy na pokrycie jest wykonane z drewnianych barów. Będzie to wyglądać ładniej w postaci, w której wykorzystać inną płytę wielkości z różnymi wzorami. Słupki są połączone ze sobą za pomocą śrub lub kleju są klejone. W celu zapewnienia większej wytrzymałości pokrywa może być wielowarstwowa, przyklejony do spodzie sklejka, z tworzywa sztucznego i górną ochronnej. Jeśli chcesz, aby wyglądał bardziej naturalnie, można zapisać drewniane tekstury pokrywę, pokrywając je tylko lakierem.

metoda №3

Nie jest złym rozwiązaniem dla obudowy – sklejki, zwłaszcza jeśli się tabela z rękami. Materiał ten jest łatwy do znalezienia na sprzedaż, niekoniecznie używać tylko wysokiej jakości produkty, sklejka, średniej jakości jest w porządku. Arkusze (o grubości 12 mm) są wybrane do sterowania. Główna powierzchnia przetwarzanie jest lakierowania górną jest chroniony przez arkusz z tworzywa sztucznego.

nogi stołowe wykonane również z tych samych barów. Ich mocowania ramy wytwarza się zbierając je z samej grubości płyty. W zależności od kształtu stołu, może być kwadratowy, prostokątny lub trójkątny. Nogi są przymocowane do narożników ramy. Na szczycie wzmocnienie pokrywę.

Jeśli są zgodne z parametrami długości i szerokości pokrywy, w ten sam sposób można zrobić stół do tenisa stołowego z rękami. Jedną rzeczą do zapamiętania danej kategorii Stoły zaleca silne nogi, przy użyciu profilu stalowego. Pokrywa stół do tenisa powinna być także trwała i odporna na uszkodzenia, dlatego należy pokryć je z tworzywa sztucznego.