96 Shares 5025 views

Jak błogosławił córkę przed ślubem – puścić do długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego

córka błogosławieństwo przed ślubem – jest to jeden z najbardziej ekscytujących wydarzeń dla mamy i taty. Każdy tradycje etniczne przeprowadzić ten rytuał, ale wszystko powinno być wypowiedziane uprzejme słowa pożegnania na długo poślubił życia. Wszelkie mama zadaje sobie pytanie, jak błogosławił córkę przed ślubem. W chrześcijaństwie istnieją szczególne zwyczaje i zasady wymowy słów ważnych dla panny młodej i pana młodego. Konieczne jest pre-purchase ikonę w Kościele, ale wymyślić i pamiątka rodzinna, która jest dostępna w domu. Po uroczystości w domu nowożeńcy ten święty twarz jest rodzajem talizmanu dla nich przez całe życie.


Istnieją przypadki, kiedy rodzice młodej pary razem wziąć na ikonę i dać go do młodego triumfu. Ważne jest, aby wiedzieć, jak błogosławił córkę przed ślubem, jak Uważa się, że przez wymówione słowa zależy życie młodej rodziny. dziewczyny towarzyskie z rozstania słowa jedynie po jej przyszłego męża zapłaci okup i wytrzymać wszystkie próby. Gdy pan młody poszedł wszystkie trudności, przeznaczonych dla niego na drodze do ukochanej narzeczonej i pokazał gościom, rodzice mogą powiedzieć ich dotykania i ważne słowa dla dzieci.

Wielu rodziców nie chce rozmawiać na wszystkie żądania. Jak się potem jak błogosławił córkę przed ślubem w tym przypadku? Narzeczeni pobiera się do pokoju i powiedzieć słowo jedynie w obecności najbliższych osób. Bardzo dobrze, jeśli w tym pokoju będzie chrzestnymi ojciec i matka panny młodej. Należy pamiętać, że wnioski powinny być widoczne nie tylko córki, ale także swojego przyszłego męża, ponieważ będą one wkrótce stać się jednym.

Kiedy wszyscy ludzie są zbierane, można rozpocząć. Podstawka para przed rodzicami, ikona zmienia się twarz młodego, i że w tej chwili najważniejsze słowa są wypowiedziane. Oczywiście, trzeba wcześniej dokładnie przemyśleć, co powiedzieć w tej ekscytującej czasu błogosławił córkę przed ślubem musi być najbardziej pamiętnych życzenia szczęścia i miłości.

Po przemówieniu wypowiedział potrzebę trzykrotnie ikona krzyż okazuje nowożeńcom. Każda matka powinna wiedzieć, jak błogosławić małżeństwa syna, lub chcą córki, ponieważ słowa te są zapamiętywane przez młodych do życia, a może to te same wypowiedzi, ta sama ikona będzie im towarzyszyć w życiu rodzinnym swoich dzieci. Wymówione słowa po facet i dziewczyna całują ikony i krzyże.

Warto zauważyć, że rodzice mogą mówić słowa pożegnania do młodych twarzy z przodu, które pozostały ze swojego ślubu. W tym przypadku, ikona dla błogosławienia młody będzie miał w swoim życiu szczególne znaczenie, ponieważ Rodzice zawsze odgrywają ogromną rolę w wychowaniu dzieci, a po ślubie również kontynuować, aby pomóc im w trudnych czasach. matka panny młodej powinny oblicze Matki Bożej Kazańskiej, i matkę pana młodego – oblicze Chrystusa Zbawiciela. Uważa się, że małżeństwa więźniów w dniu NMP, najbardziej solidne i długotrwałe. Szczęście młody!