513 Shares 7308 views

Film „Bitwa pod Sewastopolu”: aktorzy i role

Ludmiła Pawliczenko – kobieta snajper. W latach II wojny światowej zniszczył ponad trzystu niemieckich żołnierzy i oficerów. Jej biografia jest owiana legendami spekulacji, plotek. W 2015 roku wprowadzamy film poświęcony tej legendarnej postaci, „Bitwa Sewastopola”. Role i aktorzy, fabuła i krytycy – wszystko, co odnosi się do tego dramatu wojennego, podsumowane w artykule.


historia

To dotyczy filmu „Bitwa pod Sewastopolu” historycznego gatunku. Aktorzy i role perfekcyjnie dopasowane. To, oczywiście, ciekawy materiał, który został wykorzystany pisarzy, jest sukces obrazu. Jednak należy stwierdzić, że nie Bohater Związku Radzieckiego, jako kobieta z trudnym losem poświęconej dramacie wojennym „Bitwa Sewastopol”. Z aktorami i ról przedstawionych poniżej należy przeczytać przed obejrzeniem filmu:

  • Eugene Tsyganov (dowódca Kitsenko).
  • Oleg Vasil'kov (Makarow dowódca).
  • Nikita Tarasov (lekarz wojskowy Csopak).

Na podstawie danych historycznych napisać scenariusz do filmu „Bitwa pod Sewastopolu”. Aktor w roli Kitsenko (Jewgienij Tsyganov) odegrała osoba prawdziwego życia. Inne znaki wspomniano wyżej – raczej owoc wyobraźni twórców filmów. Czy takie prawo fikcja istnieć?

PAWLICZENKO ledwie 25 kiedy powiedziała w Chicago jego słynne przemówienie. Zaczyna się od legendarnego epizodzie filmu „Bitwa pod Sewastopolu”. rola odgrywana przez aktorów dramatycznych. Ale fabuła nie jest pozbawiony romantyzmu. W historii, człowieka, który kochał PAWLICZENKO, a do których nie była obojętna, zmarł. Bohaterka działanie, które z przodu metodycznie niszcząc niemieckiego po drugiej, musi być wyjaśnione przez obecność jakiegokolwiek urazu psychicznego. „Bitwa pod Sewastopolu” w przeciwnym razie obraz nie będzie działać tak uduchowiony i wzruszające, niektóre udało się stworzyć swój dramat.

Aktorzy i role, zdjęcia i podstawowe informacje biograficzne wykonawców – to wszystko można znaleźć, po przeczytaniu tego artykułu do końca. Co do analizy niezawodności fabuły filmu i bohaterskiego wizerunku PAWLICZENKO, jest prerogatywą historyków i badaczy.

Yuliya Peresild

Ze względu na aktorki ponad trzydziestu utworów w filmie i około dziesięciu w teatrze. Peresild początek jego kariery aktorskiej z niewielkiej roli w seraju „działki”. W ostatnich latach jej filmografia pojawiają się żywe, niezapomniane obrazy. W 2015 roku wystąpiła nie tylko główną rolę w filmie o Ludmiła Pawliczenko, ale grał także Ludmiła Gurczenko w serii oparty na książce wspomnień aktorki. Peresild wielokrotnie otrzymała prestiżowe nagrody, a wśród nich – Nagrodę Prezydenta Rosji dla młodych pracowników kultury.

Jewgienij Tsyganov

Aktor po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2001 roku. Zyskał rozgłos po odegrała główną rolę w filmie „Peter FM». Filmografia Tsyganov wiele różnych kinoobraz. Ale skoro mówimy o filmie w kwestiach militarnych, jest dostarczenie jednego z dzieł aktora. W 2010 Tsyganov odegrała główną rolę w filmie „Twierdza Brzeska”.

Oleg Wasilkow

Filmografia artysty jako kapitan Makarow ponad sto projektów. Grał Vaska Ashes w filmowej adaptacji sztuki Gorkiego, jednego z pomniejszych bohaterów filmu w książce „Demony” Dostojewskiego i wielu innych znaków.

Nikita Tarasov

Aktor jest absolwentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Tarasov zasłynął po Lui Benua udziałem w popularnym serialu „Kuchnia”. Po wizerunku francuskiej kuchni aktor próbował radziecki oficer kształt homoseksualistą i spojrzał na nią dość harmonijnie. I mówi, że Tarasov aktor obdarzony, wszechstronny.

W "Bitwie Sewastopola" grał Joan Blekhem, Anatolij Kot, Valery Grishko Witalij Linetskiy. Film jest bardzo chwalony przez krytyków. Wiodącym pani przyznano nagrodę filmową „Golden Eagle”.