190 Shares 1483 views

Begonie bulwiaste: sadzenia i pielęgnacji roślin

Begonie bulwiaste – jest bardzo piękny kwiat, który symbolizuje tkliwość, piękna i wyrafinowania. To naprawdę warto określić centrowania dla niego, główne miejsce wśród wszystkich roślin w domu. Łagodny ton, wspaniały zapach, cienkie linie – to uosabia begonii bulwy. Sadzenia i pielęgnacji Kwiat wymagają szczególnej wiedzy. Jak zrobić dobry uczynek?


lądowanie

„Begonia guzowate: sadzenie i pielęgnacja roślin” – ulubionym tematem gospodyń domowych i kwiatów dziewcząt. Pomimo różnych podejść, istnieje system lądowania, hodowla i pielęgnacja. Co do zasady, wszystkie begonie są uprawiane z bulw i obsadzony w czasie zimy i wiosny, czyli od stycznia do marca. Najlepiej jest umieścić je w drewnianych skrzyniach, które są wypełnione torfem. Zaokrąglona boczna bulwy podczas sadzenia powinna obniżyć się do ziemi, ponieważ w tym przypadku roślin grunt. Wklęsła część znajduje się na górze wilgotnego torfu. Tak więc, młode pędy będą kiełkować i rosnąć w górę łatwo. Często zdarza się, że bulwy nie chcą kiełkować, obudź się. Co jest tego powodem? Myślisz minut, jeśli ta osoba go umieścić?

uprawa

Sadzonki musi zawierać się w temperaturze nie niższej niż piętnastu i nie więcej niż dwadzieścia stopni. Po pierwsze pędy wzrosła o siedem centymetrów od ziemi, powinny one zostać przeszczepione do doniczek większą średnicę. Optymalna lokalizacja będzie pojemność dwunastu centymetrów średnicy. Bulwy mogą pogłębiać się pod ziemię całkowicie, lub posypać ziemię. Po kilku tygodniach powinny być ponownie przeniesione do większego garnka wielkości, jak w tym okresie bulwy begonii hang-Downing zaczyna swój szybki wzrost: liście rozłożenia, jeden po pojawiać inne pąki. Oni niemal błyskawicznie w instant rozkwicie, i miłe dla oka, przez całe lato! Pod koniec kwiatów spaść i roślina idzie spać, odpoczynek. W tym momencie trzeba wyciąć wszystkie pędy i wyciągnąć z ziemi bulwy. Tsvetovody umieszczone ponownie w torfie i przechowywać w suchym miejscu.

pielęgnacja

Oczywiście, bardzo piękny kwiat, który się podoba, a gospodarze i goście w swoim rodzaju – jest begonia bulwa. Sadzenie i troski o niego wymaga umiejętności, cierpliwości i miłości. W rzeczywistości, po prostu trzeba dać mu trochę więcej uwagi. Aby zanika roślin, kwiaciarnie zalecane, aby umieścić go w dobrze oświetlonym pomieszczeniu w ciepłym miejscu bez bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ może to spowodować uszkodzenie kwiat. Najlepsze z tego wszystkiego będzie czują się begonii w ogrodzie, w cieniu drzew. Szkodliwie na kwiat gwałtowną zmianą oświetlenia lub zmiany temperatury. Roślina, która wymaga obfitego podlewania – bulwa begonia. Zdjęcie jej uderzające w ich elegancji i piękna. Ale można to osiągnąć tylko wtedy, gdy stanie prawidłowo dbać o niego. Eksperci zalecają często karmić roślinę ze specjalnymi dodatkami, jak również rozpylać dwa lub trzy razy więcej niż jego liści. Pomiędzy okresami podlewania gospodarze trzeba wysuszyć grudki ziemi, a ciepło wprowadzone w doniczce zimnym mokro kamyków. Roślina jest delikatny i pełen szacunku, piękne i smaczne – bulwy begonii. Sadzenie i troski o niego wymaga miłości i cierpliwości, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania! Delikatne kwiaty, bogaty dźwięk i doskonały smak godne begonii zapłacić całą swoją uwagę i ostrożność.