741 Shares 5418 views

Powierzchnia spania: tanie i smaczne


Każda duża metropolia jest podzielony na wiele obszarów: centralne, luksusowy, luksus, spanie. Ze względu na nazwę raz staje się jasne dla wszystkich, że nie jest. Na przykład, sypialny przyszedł, gdy obudowa w mieście nie było mało, i zdecydowano, że budowa domów z dala od centrum finansowego. Ludzie, którzy otrzymali dom w tym miejscu, zostali zmuszeni wstawać wcześnie na długi czas, aby dostać się do pracy i powrót późno w nocy. Większość przeszła większość swojego życia w domu, w podróży do pracy iz pracy. Tak więc okazuje się, że mieszkanie jest tylko snem. Stąd nazwa.

Powierzchnia spania to na początku nie był wyposażony albo w ilości wystarczającej infrastruktury, ani rozrywki, ani wylotów. Wszystkie urzędy i przedsiębiorstwa były daleko. Wśród niewątpliwych zalet tej dziedzinie jest niski koszt mieszkania. Dla wielu turystów z odległych miejsc jest realna szansa, aby zdobyć przyczółek w dużym mieście. Także ludzie mają do smaku lokalnej scenerii, duża liczba parków na spacery z dziećmi, brak natężenia ruchu w centralnej części miasta. Tutaj można poczuć się jak mieszkaniec małej spokojnej miejscowości.

Na szczęście dla mieszkańców Moskwy sypialną jest znacznie przekształcona w ostatnich latach. Duże fundusze są inwestowane w rozwój lokalnej infrastruktury, ożywienie starych budynków i zabytków kultury. Strogino, Ash i Troparevo-Nikulino został uznany za najbardziej obiecujący spośród innych. Specjaliści z firmy, który wydał taki werdykt, ocenianych skarżącym na podstawie kilku kryteriów: ilości zieleni, lokali rozrywkowych, istnieją plany dotyczące przyszłego rozwoju obszaru. Ale najdroższe sypialny nazywa Krylatskoye. Kupić dom tutaj może być średnio 20 milionów rubli. Ludzie są przyciągane do zielonych parków, które zajmują jedną trzecią całego obszaru oraz doskonałą infrastrukturę w tym miejscu. Jest też duże zapotrzebowanie na mieszkania w elitarnych kompleksów mieszkalnych, które są dużo tutaj.

Powierzchnia spania zachowała swoją nazwę, ale nie najważniejszy. Teraz jest to możliwe nie tylko do spania, ale także nabyć niezbędne produkty, odwiedź centrum rekreacyjne, idź do salonu lub zjeść obiad w restauracji. Jest pełna nie tylko za życia, ale także do rekreacji. Sklepy w dzielnicach mieszkaniowych rosną jak grzyby po deszczu: supermarkety spożywcze, zakupy złożonych ośrodków. Teraz nie trzeba jechać daleko od domu, aby dokonać niezbędnych zakupów. Bardzo często instytucje te znajdują się bezpośrednio w domach. Może to daje pewien dyskomfort dla mieszkańców niższych piętrach, ale trzeba do poświęceń dla dobra a komfortem.

W jakim stanie się społeczność sypialnia w końcu? Odpowiedź jest prosta: to będzie wygodne i bezpieczne dla środowiska obszar żyć z dobrą infrastrukturą. Czy to oznacza, że będzie on stracić swój status? Częściowo dlatego, tylko miejsce na noc, był oczywiście nie będzie. Są zastępowane przez nowe obszary, które są budowane wysokich budynków i są naprawdę nasennych.