347 Shares 7340 views

Lekcja rysunku: jak narysować Spitz

Zaczynają rysować ludzie chcą przede wszystkim przedstawiać swoje ulubione zwierzęta. Ale pozornie proste zadanie czasami nie wykonuje po raz pierwszy. Dlatego, aby odpowiedzieć na pytanie, jak narysować psa, to jest bardzo proste: trzeba znać anatomię. Dopiero po szczegółowym badaniu struktury psa można uzyskać podobny obraz. Ponieważ kwota ta powinna być zbudowana zamiast zewnętrznego obrysu rubbings.


rysunek ołówkiem

Jak narysować iglicę ołówka? Aby to zrobić, trzeba wziąć gruby papier i kilka ołówków o różnej twardości. Trzeba zacząć rysunek z psami kompozycji na arkuszu. Spitz – Małe zwierzęta, więc trzeba zamontować go tak, aby był co najmniej jedną trzecią arkusza, zamiast ukrywać się w ósmym. Gdy rysunek jest umieszczony, trzeba zacząć kreślenia.

Jak narysować Spitz w etapach:

  • Pierwszą rzeczą, aby narysować owal ciała, owale zarys łapy i głowę. Nie jest konieczne, aby zapomnieć o szyję, choć nie jest widoczny ze względu na wełnę to jest nadal.
  • Drugi etap – bardziej anatomiczny rysunek psa. Podzielić na dwie części nogi – uda i podudzia, trzeba dać zgięcie ciała, narysować twarz i szyję psa.
  • Trzeci etap kończy szczegółową analizę szczegółów. Konieczne jest, aby narysować oczy, uszy, ogon i pazury. Konieczne jest, aby nakreślić przyszłą wełny.
  • I ostatni etap można uznać za świadczenie Spitz w tonie. Po pierwsze, pomalować cały pies dobrze zaostrzony ołówek trudne. Potem przechodzi przez wszystkie miękkie cienie. Kolejny krok – zaostrzoną stiralka wybrać jasne odblaski na oczy, włosy i koronę.

rysować kolory

Jak narysować Spitz kolory? To nie jest o wiele bardziej skomplikowana niż ołówek narysować psa. Pierwszą rzeczą, którą trzeba powtórzyć całą sekwencję ostatnim akapicie, przed zastosowaniem światła i cienia. Na tym etapie konieczne jest dostać farbę.

Jak narysować psa Spitz akwarela:

  • Najprostszym sposobem zwrócić techniki szpic surowy szkliwa papieru, więc pierwsza faza pracy występuje obficie wodą zwilżający płótna.
  • Następnie trzeba zastosować kolor bazowy dla całego organizmu psa.
  • Aż farba wyschnie, trzeba małym pędzelkiem nakreślić cienie. Najlepiej jest zwrócić małych uderzeń. Po wyschnięciu farby będzie naśladować wełny.
  • Końcowy etap – dbałość o szczegóły. Rysunek przez dobrze suchego papieru.

Rysunek w mieszanych mediów

Jak narysować Spitz mixed media?

Przez analogię Spitz rysować i malować swoje kolory. Dalszym ewentualnym farba może być uzupełniony kulkowe lub w postaci żelu długopisy, farby, węgiel lub pastelowy. Wszystko zależy od osobistych preferencji i zdolność do własnego materiału.

Najprostszym sposobem, aby wykonać rysunek piórem żelu. Jeśli pasek spadnie nierównomiernie, to będzie tylko jeden z warstwą tuszu, a sytuacja zmieni się na lepsze. Akwarela, w połączeniu z węglem lub innego miękkiego materiału, wygląda imponująco, ale do takiej figury bez rysowania doświadczenie problematyczne. Na pierwszej próbce jest lepiej kupić węgiel lub pastelami, oprawione w drewnianej obudowie. Takie „ołówek” wyciągnąć bardziej wygodne: nie pobrudzić rąk i papier.

Najważniejsze, aby pamiętać, że umiejętność przychodzi z doświadczeniem, dlatego też konieczne jest, aby wyciągnąć jak najwięcej, a potem wszystko wyjdzie.