818 Shares 5763 views

Sałatka z wódką: Najlepsze przepisy kulinarne. Sałatki w zimie z wódką

Nawet wśród nie-picia ludzie mają wakacje. Albo nagle odwiedzić je przez długi czas nie widział przez przyjaciół – i to powinno być odnotowane. Można, oczywiście, „mała biała”, i pokroić cebulę, aby odsłonić słoik Makrela w sosie pomidorowym. Ale wódka „brzmi” sałatka bardziej interesująca. I pić pijany łatwo i pijaństwo przychodzi później – jest czas produktywnie komunikować. Sałatka można zbudować praktycznie wszystko. A jeśli zadbać wcześniej, można dostać pyszne zakus.


Sałatka „Z tego, co było”

Większość produktów (od cząber), doskonale go z wódką. Sałatka zaproponował najpierw jest wystarczająco dużo światła w przygotowaniu, a wpływ na brzuchu. Ani też wpływ alkoholu łatwiej, a zastosowanie procesu – tym bardziej przyjemna. To wymaga dużo świeżej marchwi. Otarła czyste i duże. Nie zbyt duża cebula drobno posiekane, pripuskayut na oleju roślinnym, aż złoty i oprze na serwetce, aby usunąć nadmiar tłuszczu. paluszki krabowe (pakowanie chetvertkilogrammovaya) grubo cięte. Wszystkie składniki są mieszane, doprawione pieprzem i solą majonezowym – zakuson i gotowy do natychmiastowego użycia.

Prosty i harmonijny

Załóżmy, że w lodówce nie przykleja leżące wokół. Ale ziemniaki są czymś tam? Od niego też przyjdzie dobra wódka sałatki. Kilka bulwy gotowane – do miękkości, ale nie stać luźna, i pokroić w drobną kostkę. Cebula niszczyć; jeśli chcesz, aby złagodzić gorycz, oblane wrzątkiem i szybko cięcia zlać. Dodano grzyby, solone lub marynowane, który będzie pod ręką. Mały może być oddany do użytku jako całości, będzie musiał porąbać duża. Jest to traktowane posiekaną koper sałatki posypane olejowa (korzystnie z oliwek, a zwłaszcza taki, zastrzeżenie nie jest wyraźnie) i jest wyposażony w dobrze chłodzone „małej bieli”.

"Universal"

Chociaż przepis rzeczywiście opracowane z wódki, sałatka doskonale nadaje się i whisky i rum, a nawet brandy. Jest to, że gin nie jest tak miło być żonaty. Jednak i zmiecione niemal pierwszy na stole bez wódki. Składniki wymagać więcej niż poprzedni, ale nic się niedostępne lub kosztowne.

Gotowane piersi z kurczaka i kilka ziemniaków. A następnie, a proporcjonalna chłodzi się i tnie w kostki. Cztery środkowe pikle i marynowane grzyby bankowe kruszą trochę mniejszy. Mała cebula strzępić dyskrecję szefa kuchni: małe kostki lub cienkie półpierścieni. Wszystko to dzieje się w salaterce, uzupełnione przez pół puszki zielonego groszku, pieprzem, solą i majonezem. Można udekorować, można zastosować tak – nadal będą spożywane natychmiast.

Sałatka w Chaliapin

Miłośnicy siedzieć smaczny i luksusowy na pewno cieszyć się sałatkę z wódką od wielkiego rosyjskiego piosenkarza. Nie zbyt tanie receptę, ale znakomity i niezwykle smaczne. To zajmie dwieście gramów wędzonego kurczaka. Ona jest uwalniany z kości i skór (jeśli występuje) i pokroić na małe plasterki. Mały słoik z puszki ananasów jest otwarty, sok jest odprowadzana od niego (można pozostawić na fanów zapivku), owoce same są cięte podobne do mięsa. Polgolovki cebula drobno pokrojone. Dwa gotowane bulwy ziemniaka kruszy jak ananas i kurczaka. Po powrocie do sałatek Dodano trawiona grzyby bez płynu sól powlekania; nie można go wyciąć – i baw się dobrze i wygląda atrakcyjnie. W przypadku stosowania do napełniania majonezu; Sól nie jest tu konieczne, ale pieprz – do swoich preferencji.

„Dla estetów”

Innym elegancki sałatka z wódką. Przepis również nie budżet, ale smak jedzenia po prostu niesamowite. Weź języka, wieprzowiny lub wołowiny. Można gotować samemu, można kupić gotowe, w galaretkę. Głowy lub dwie cebule pokroić w pół pierścienie i marynowane pięć minut. Można z octem, ale najlepiej w soku z cytryny. Język, ogórki i marynowane pieczarki pokroić w kostkę o tym samym, dodać groszek w puszkach. Stosunek pozostało do smaku gotowania. Do napełniania pikantne gorczycy rozcieńczonego w połowie z oleju roślinnego. Kocham kwasowości – naciśnij sos kilka kropel soku z cytryny.

„Strzeżcie się wódki”

Na ferii zimowych należy zadbać wcześniej. I obfitują w chłodniejszych miesiącach. Więc sałatka zimowa z wódką nie będzie wyraźnie nieodebrane.

Dla korkociągu jest przejmowane kilogram kapusty, cebuli, marchwi, papryki, ogórków i pomidorów. Kochan drobno rozdrabniania, plastry ogórka kruszy lub połówki – w zależności od grubości warzyw. Marchew przetarł koreański tarce, cebulę cięcie polukolechkami i pieprz – julienne i pomidory – pokrojone w kostkę lub plasterki. Wszystkie owoce dodaje się w dużym zbiorniku, zmieszano i smaku soli (pięć łyżeczki) cukru (pięć dużych łyżeczki), oleju roślinnego i octu – szklanej. Zbioru powinna stać przez godzinę pod maską. Ona następnie rozszerzony w bankach – warzywa dadzą dużo soku i sałatka będzie bardzo delikatny. Sterylizacji on dziesięć minut (w przypadku pojemników na litr), a następnie zwijana i odwrócona przed ochłodzeniem. Przechowywane skręt w prawo w mieszkaniu, ale bez uzyskania na brzegu światła słonecznego.

Sałatka z wódką: recepta na zimę

Dla tych, którzy lubią ostre, z pewnością mają następującą ochronę dla każdego. Marchew, jabłka i korzeń chrzanu z rdzeniowego dużym RUB. Owoce powinny być podejmowane z kwaśnych odmian. Mieszaninę rozłożono przez sterylny pół-litrowym słoiku i wypełniony gorącym marynaty. Wylewanie z dwóch łyżek soli, cukru i octu trzy filiżanki (9 procent) na litr wody. Pięć minut sterylizacji, blokady, chłodzenie – a zimą masz doskonałą pikantne przekąski przy ulubionym drinku.