779 Shares 6060 views

„Nie zadzieraj z fryzjerem!”: Aktorzy i role

Na początku 2008 roku rozwijają się film „Nie zadzieraj z fryzjerem”. Aktorzy i rola producentów zostały zatwierdzone niemal natychmiast. Śpiewali specjalistów, takich jak Adam Sandler, Nick Swardson, John Turturro i Ido Mosseri. Film należy do gatunku komedii i thrillera, nakręcony w całości w Stanach Zjednoczonych. Z redundantne transfery w rosyjskiej wersji językowej został wydany w czerwcu 2008 roku – nieco później Premiera na świecie.


Film

Główny bohater, „Nie zadzieraj z fryzjerem”, gdzie aktorzy działał jako bohaterów komiksów, nazywa siebie Zohan Dvir. Shocking mężczyznę, który w przeszłości pracował w izraelskich sił specjalnych i studiował sztuki walki. On nawet był agentem Mosadu, ale zdecydował się opuścić jego praca szpiega i znaleźć spokój i cieszyć się moc życia.

Zmiana stylu życia pomaga mu jeden z wielu miejsc pracy. Zohan musiały zostać usunięte przez znanego niebezpiecznego terrorystę imieniem Fantomas, ale zamiast Zohan udaje, że nie może zrealizować zamówienia. Wystawiając własną śmierć, agent wysłany do wysp, aby odpocząć i zapomnieć o wszystkich trudnościach.

Gdy tylko pojawia się w Nowym Jorku i staje się fryzjera – fryzjerem marzył o tym przez całe życie, a więc podejmuje pracę z entuzjazmem. Klient, który jest nie tylko dobre kawałki, ale także zakochać się w sobie, w kolejce na kolejne romantycznych przygód. Ale spokojne życie jest zagrożone, ponieważ jeden z taksówkarzy zna byłego agenta i przekazuje informacje swoim.

Adam Sandler (fryzjerem)

Adam Sandler – główny aktor ( „Nie zadzieraj z fryzjerem” – nie jego pierwsze doświadczenie w kinie) – urodził się w Brooklynie w września 1966 w rodzinie żydowskiej. Rodzice pracowali w dziedzinie edukacji i służby, więc chłopiec znał od dzieciństwa, jak radzić sobie innych. Od najmłodszych lat przez demonstrując swoje poczucie humoru – w pierwszej rodziny amuse i przyjaciółmi, a potem pojawił się na scenie w szkole i lokalnym teatrze.

Po zakończeniu debiucie jednocześnie w dwóch filmach „Billy Madison” i „Gilmore szczęście”. Filmowane z takimi gwiazdami jak Dzhek Nikolson, Dryu Berrimor.

Wdał się w dubbingu filmów – to głos Adam Sandler mówi hrabia Dracula w filmie animowanym „Hotel Transylwania”.

Żonaty z Dzheki Sendlerowej po siedmiu latach związku. Ślub odbył się po przyjęciu judaizmu dziewczynki. Para ma dwie córki.

John Turturro (Fantomas)

W filmie „Nie zadzieraj z fryzjerem” aktorów w pełni działał dobrze ze sobą. Sam John grał negatywny charakter. Urodził się w Brooklynie. Matka pracowała jako piosenkarka, a ojciec zajmował się rzeźba z drewna i konstrukcji. Oprócz Jana, dorastanie w rodzinie dwóch synów.

Nastolatki zainteresowany w boksie i podziwiany opowieści ojca o latach spędzonych na Sycylii. Komedia zaangażowany od dzieciństwa – rodzina rozbawiony, improwizowanych koncertów.

Ukończył wydział aktorski, ale po raz pierwszy po ukończeniu studiów nie może znaleźć pracy. Zadebiutował w filmie „Wściekły byk”, który został nagrodzony Oscarem.

Pierwszą główną rolą był udział w filmie „Macbeth”, a następnie zagrał w filmie „Barton Fink”. W ostatnich latach zagrał w „Transformers” i filmu „Dziadek do orzechów”.

Emmanuel Chriqui (Dahlia)

Atris pochodzący z Kanady, jest znany na całym świecie ze swoich ról w serialu „The Mentalist” i filmu „Nie zadzieraj z fryzjerem” aktorów, którzy chętnie przyjął ją do zespołu. Została wychowana w tradycji prawosławnej judaizmu. Ale jej rodzina zostali wychowani jak starszą siostrę i brata.

Kariera zaczęła się szybko – wystąpiła w reklamach McDonalda w wieku dziewięciu, a po kilku drobnych ról w serialach. Pierwszym zadaniem, powodując w Hollywood, stał się sposób pracy wspierają kobiety w filmie „Detroit – miasto of Rock”.

Przez pięć lat sercu ruchliwego celebryty – Emmanuel spotkał się z architekta z Nowego Jorku.

Aktorzy z filmu „Nie zadzieraj z fryzjerem” Od czasu do czasu, komunikowania się ze sobą spotkać, lub wywołać. Ci, którzy nie chcą się skontaktować, ale mówić o swoich kolegów serdecznie i w sposób pozytywny.

Rober Shnayder – Salim

Robert grał małą rolę w filmie „Nie zadzieraj z fryzjerem”. Aktorzy zaprzyjaźnili się na planie i teraz komunikować się ze sobą, w szczególności Schneider utrzymuje kontakt z Adamem.

Znany jest również fakt, że zawarł kłótni z krytyków filmowych, słowami, które zostały opublikowane w prasie. Według niego, filmy oceniać innych niezdarny, niezdolny do niczego.

Był dwukrotnie żonaty, z pierwszego małżeństwa miał córkę, piosenkarka Elle króla. córka Miranda urodziła się w drugim małżeństwie.

Aktorzy z filmu „Nie zadzieraj z fryzjerem” Made in swego czasu wielki zespół, zespół uwielbiany przez publiczność na całym świecie.