618 Shares 3729 views

Odpoczynek w Wietnamie z dzieckiem: porady i zalecenia. Recenzje wakacje w Wietnamie z dziećmi

Zanurz się w ciągu kilku tygodni na morzu chce praktycznie wszystkich rodzin. To taka przyjemność – do rozkoszować się w gorącym słońcu, sącząc pyszny koktajl i święto na soczyste owoce. W środku zimy, w tym celu najlepiej jest wybrać Azji Południowo-Wschodniej. Ale co, jeśli masz małe dziecko? Czy to możliwe, aby odpocząć z nim w azjatyckim kraju i powrotu do pełni zdrowia? Spróbujmy daje pewne zalecenia dla wakacji z dziećmi w egzotycznych krajach.


Wietnam dziewicze plaże i uprzejmy personel

Jeśli planujesz zabrać ze sobą na wakacje w Azji Południowo-Wschodniej, dzieci, zatrzymać swój wybór na Wietnam. Oto twoja rodzina z pewnością będzie komfortowy i wygodny. Wakacje w Wietnamie nie będzie z dzieckiem, aby sprawdzić, jak to ma miejsce w wielu innych krajach azjatyckich. Wynika to z faktu, że ten trend nie jest jeszcze tak popularny wśród turystów, a tu będzie otoczony stałej uwagi personelu hotelowym. Przekonajmy się, co mówią o reszcie są ludzie, którzy już mieli czas, aby odwiedzić te miejsca.

Po pierwsze, Wietnam charakteryzuje się wspaniałymi plażami, nawet w obrębie miast są wyjątkowo czyste. Można pływać z dziećmi i nie martwić się o czystości wody. Ponadto, nie ma prawie żadnej kradzieży, co jest bardzo wygodne, gdy relaks z dzieckiem (od nie można uniknąć sterty niezbędne rzeczy, konieczne jest, aby wykorzystać tę kupę do siebie).

Po drugie, sądząc po opiniach, zrelaksować się w Wietnamie w dowolnym momencie roku. Ten kraj azjatycki ma wystarczająco szeroki wybór ośrodków, które są idealne do rekreacji w różnych porach roku. Oprócz głównych ośrodków, można wybrać kilka wysp i cieszyć się wakacjami w prywatność. Tutaj z pewnością docenią krystalicznie czystej wody i opuszczone plaże, gdzie trzeba wybrać sobie wolnego leżaka i parasola.

Po trzecie, Wietnam wakacje z dzieckiem jest wygodne, ponieważ w bardzo niewielkie pieniądze, można uzyskać szeroką gamę udogodnień, w tym menu dla dzieci. Fakt ten ma istotne znaczenie dla matek z małych dzieci i starszych dzieci chętnie delektować daniami kuchni narodowej Wietnamu. Oni nie są tak ostre jak w Tajlandii, a przede wszystkim przedstawiciele rosół, makaron i ryż. Dodajmy do tego dużą ilość owoców – i doskonałą codzienną dietę dla swoich okruchów powstałych. Taka zdrowa dieta w połączeniu z ciepłym morzu będą miały korzystny wpływ na większość dziecka.

Jakie są ośrodki Wietnamu są najbardziej odpowiednie dla rodzin z dziećmi?

Jeśli planujesz urlop w Wietnamie z dzieckiem, należy dokładnie zbadać te ośrodki są najbardziej odpowiednie dla swoich celów. Muszą one spełniać następujące wymagania:

 • Bliskość kawiarni i restauracji;
 • Maksymalna bliskość międzynarodowego portu lotniczego;
 • czystość plaża;
 • łagodne wejście do wody;
 • spokojne morze, bez dużych fal;
 • nie ma pchły piaskowe i inne owady gryzące;
 • obfitość w odległości spaceru od rozrywki, które mogą przyjąć dziecko.

Być może mamy coś nie zawarte na tej liście, ale każda matka doda brakujące elementy w oparciu o wiedzę na temat ich dziecka.

Jeśli wierzyć opinii, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi będzie wyspa Phu Quoc. Jest prawie całkowicie pozbawione hałaśliwego życia nocnego i wybrane przez małżeństw z dziećmi i bez. Oczywiście, ceny są trochę wysokie, ale hotele mają classiness czterech gwiazd, i mnóstwo rozrywki pozwoli zaoszczędzić na wycieczki.

Dobrym wyborem dla par z dziećmi będzie miasto Nha Trang. To jest najbliżej lotniska i oferuje dziewicze plaże rozciągające się na wiele kilometrów wzdłuż całego miasta. Tutaj można nawet wybrać spośród trzech głównych obszarach plaży, wszystkie z nich, zgodnie z podróżnych, dobrze wyposażone i oferują wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu.

Oczywiście, wiele Rosjanie wolą Mui Ne Phan Thiet. Ośrodki te znajdują się w napędzie siedem minut drogi od lotniska i dosłownie wypełnione naszych rodaków. Jest pełna rosyjskich restauracji z typowych potraw dla dziecka. Teraz jednak morze nie jest tak naprawdę nadaje się dla dzieci – to prawie cały rok jest niespokojny, więc tu windsurfingu z całego świata. Jeśli nie przeszkadza to fakt, że mogą być bezpiecznie przesyłane do hoteli w miejscowości wypoczynkowej. Jak stwierdzono w opinii, najlepszym brzdąc wiek, kiedy moi rodzice postanowili spędzić urlop w Wietnamie z dzieckiem – 4 lata.

Sanitarny zasady wakacje w Wietnamie

Przepisy sanitarne w Wietnamie należy przestrzegać, reszta nie tylko z dziećmi. Podobnie jak w pozostałej części Azji, Wietnam jest podatne na różne choroby zakaźne. Więc nie pozwolić dziecku wodę z kranu, i tak często, jak to możliwe, aby umyć ręce z nim.

Jeśli zostawisz na kolację lub obiad na zewnątrz hotelu, a następnie umyć ręce jest raczej problematyczne – wiele kawiarni po prostu nie ma pomieszczenia sanitarne. W tym przypadku, można zaoszczędzić chusteczki antybakteryjne i antyseptyczne rozwiązania, powinny być zawsze pod ręką.

Nie jest konieczne, aby dać dziecku niemyte owoce – mogą być bakterie, które powodują nie tylko rozstrój żołądka, a tym bardziej poważne konsekwencje, na przykład, takie jak salmonella. Ponadto, nie dać się ponieść z dużą ilością owoców, zwłaszcza egzotycznych – mogą powodować alergie dzieci.

Ponadto, doświadczeni podróżnych doradzić mamusie nie karmić dzieci owoców morza – są często najsilniejsze alergeny. Co jeszcze może zrujnować wakacje w Wietnamie z dzieckiem? Recenzje często zawierają informację, że w tym zakątku świata ciągle trzeba walczyć ssące krew owadami. Jak pozbyć się tej plagi? Przede wszystkim kupić specjalną ochronę przed owadami, i to najlepiej kupić je na miejscu. Takie narzędzia są bardziej skuteczne, w przeciwnym razie dziecko zostanie ugryziony, a może nawet odebrać żadnej infekcji.

Kiedy jest najlepszy spocząć na wietnamskich ośrodków z dziećmi?

Doświadczeni podróżujący powinni jechać do Wietnamu w okresie od września do listopada. W tym okresie kończy się pora deszczowa, ale ciepła nie jest jeszcze dusi. Chociaż kraj ten jest przekazywany do upałów jest znacznie łatwiejsze niż w Tajlandii i Bali z powodu niskich poziomach wilgotności.

Od marca do maja w zestawie Wietnamie jest dość przyjemny pogoda. Temperatura waha się pomiędzy trzydzieści stopni a morze nagrzewa się do dwudziestu ośmiu stopni Celsjusza. Jednak podczas wakacji w Wietnamie z dzieckiem może być zepsute przez deszcz. Jest to szczególnie odczuwalne w środkowej części kraju. Fukuoka jest mniej podatny na ulewne deszcze i wiatry, jak chcesz w tym okresie i innych mniejszych wysepek rozrzuconych w obrębie drogi godziny łodzią z Nha Trang.

Trudności z dziećmi

Jeśli planujesz spędzić wakacji w Wietnamie z dzieckiem, opinie stały się książka odniesienia dla Ciebie przed podróżą. Są one bardzo barwnie opisuje nie tylko uroki takiej podróży, ale także jego trudności. I są.

Na przykład, urlop w Wietnamie z dzieckiem 2 lata ciężkiej skomplikowanej drodze do miejsca przeznaczenia. Należy pamiętać, że trzeba będzie przetrwać nie tylko lot dziesiątej, ale transfer hotelowy. I może przekształcić się w piekielną drogę, bo po płaszczyźnie trzeba wstrząsnąć w autobusie przez co najmniej siedem godzin. W niektórych przypadkach, podróż trwa około dziewięciu godzin. Można sobie wyobrazić, co stanie się w Wietnamie wakacje z dzieckiem? Odpowiedź na jakości wietnamskich drogach jasno scharakteryzować tę podróż: dziury, korki, brak asfaltu … Tak dokładnie przemyśleć przed podjęciem takiego dzieciaka siebie.

Inną trudnością jest opieka medyczna. Oczywiście, przed lotem, wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego, aw przypadku jakichkolwiek trudności można przeznaczyć nawet lekarza mówiącego po rosyjsku, ale wciąż wykwalifikowani lekarze wietnamska jest słaba. Jeśli wierzyć opinii, mogą nie być świadomi wielu leków i objawów choroby. Więc jeśli dziecko jest inna słaba odporność, warto kilka lat powstrzymanie się od wyjazdów do Azji.

Podróż do Wietnamu z dwuletnim dzieckiem

Pamiętaj: jeśli planujesz urlop w Wietnamie z dzieckiem 2 lata – nie jest to najlepszy wiek dla męczącej podróży. Proszę pamiętać, że dzieci nie tolerują długich lotów i transferów. Ponadto, dla wielu rodziców jest to wielkim zaskoczeniem, że zachwiała się ich dzieci. I kołysać dziecko może być tylko w autobusie lub na przykład w samolocie. I będziesz wiedzieć, że jest na dobrej drodze, a nie będziesz musiał z narkotykami.

Dwuletnie dziecko będzie trudno podnieść specjalny posiłek, trzeba go zabrać ze sobą z Rosji. I to nie zawsze jest wygodny do tego samego okresu rok stary dziecko do przystosowania się do nowych warunków klimatycznych zajmie co najmniej dziesięć dni. To jest całe wakacje dziecko będzie ospały i nieaktywne.

Zabawiać dziecko dwa lata w Wietnamie będzie nic: wszystkie tereny rekreacyjne i parki są przeznaczone dla starszych dzieci.

Mogę iść do wietnamskich ośrodków z trzyletnim dzieckiem?

Więc wyobraź sobie, że zaplanowaliśmy pobyt w Wietnamie z dzieckiem. 3 lata dziecko obchodził niedawno. Czy powinienem iść na tak długiej podróży przez morza i słońca?

Oczywiście, dwa lub trzy lata – to nie jest zbyt duża różnica dla dzieci, ale nadal trzylatka odbędzie podróż o wiele łatwiejsze niż rok temu. Nie trzeba już starannie wybrać żywność, dziecko chętnie przywiązują do makaronów i zup. Wietnam one zaskakująco smaczne i pożywne, a ponadto nie ma zbyt wielu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ dzieci mają zwyczaj renderowane brutalnie głodny w niewłaściwym czasie.

Sądząc po opiniach, trzyletnie dziecko wy najlepiej udać się do Nha Trang. Istnieje wiele kawiarni i restauracji, wielu z nich są otwarte aż do trzeciej nad ranem. Jeśli zdecydujesz się na pobyt w hotelu, a nie w pensjonacie, z pewnością docenią bliskość do sklepów i produktów tanich do ośrodka. Ogólnie, zakwaterowanie w pensjonacie można przygotowywać własne jedzenie dla dziecka, i to jest bardzo wygodne, gdy miał zaledwie trzy lata.

Najlepsza rozrywka dla trzyletniego malucha do parku „Vinpearl”, znajduje się na wyspie i Bamboo jest częścią hotelu. Jeśli pobyt w tym hotelu, można odwiedzić park prawie codziennie. Twoje dziecko na pewno znajdziesz tam coś ciekawego, chociaż większość atrakcji są przeznaczone dla starszych dzieci. Z Nha Trang do parku wyciągnął dźwig, praca od ósmej rano.

Interesujące jest to, aby być w Wietnamie czteroletniego dziecka?

Mimo to najlepszy wiek, aby zaplanować wakacje w Wietnamie z dzieckiem – 4 lata. Podczas lotu będzie można oderwać gry i rysunek był łatwiejszy do przenoszenia długi transfer do hotelu.

Zasilanie nie daje żadnych kłopotów. W niektórych instytucjach, będzie można skorzystać z menu dla dzieci, ale jego brak problemów też nie nastąpi. Dziecko chętnie przekąskę w „McDonald” lub lokalnej kawiarni.

Po przestudiowaniu opinii, doszliśmy do wniosku, że czteroletnie dziecko może sobie pozwolić na dużo rozrywki w Wietnamie. Dziecko będzie dostępny do wielu atrakcji, można przejść do parku wodnego lub akwarium. dzieci często może być zabawne przedstawienie Water Puppet Theatre w Hanoi. Tak, i wycieczki dla dorosłych dla dzieci mogą być podjęte dla firmy. Na przykład, z pewnością zachwyci rejsów.

Pięć lat – najlepszy wiek na wycieczkę do Azji

Według opinii doświadczonych turystów, idealnego wypoczynku w Wietnamie z dzieckiem 5 lat. Można sobie pozwolić na wszystko. Wielu naszych rodaków nawet wypożyczyć rowery i swobodnie poruszać się w różnych prowincjach całej rodziny. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze na taksówkę, jeśli relaks w Mui Ne i Phan Thiet, które znajdują się w pewnej odległości od głównej infrastruktury.

O wakacjach w Wietnamie z dzieckiem 5 lat opiniach lewo dość często. Na nich można znaleźć najlepsze kawiarnie i restauracje serwujące najbardziej odpowiedzialnych rosyjskie preferencje smakowe. Chociaż nie należy polegać wyłącznie na opinii, ponieważ wszystkie dzieci są zupełnie różne, a ich smak nie może być taka sama.

Trochę „Hollywood” – najlepszy park rozrywki w Wietnamie

Wszystko rozrywki dla dzieci w Wietnamie, aby powiedzieć, że jest to niemożliwe, ale najbardziej podstawowe zdecydowaliśmy się wymienić. Park „Vinpearl” jest najbardziej niesamowite miejsce w całym kraju. Tutaj można wędrować kilka dni i nie widać końca tego wspaniałego miejsca. Dostać się na Bamboo Island, gdzie znajduje się park, kolejką linową.

Wewnątrz parku podzielona jest na kilka głównych obszarach:

 • park wodny;
 • park rozrywki;
 • Akwarium;
 • Kryty plac zabaw dla dzieci;
 • pokój dla dzieci z animatorami;
 • kawiarnie, restauracje i inne rozrywkowych miejsc.

Wieczorem turyści zazwyczaj pobyt w pokazie fontanny. Zaczyna się o siódmej wieczorem i to niezapomniane emocje.

Hanoi. Teatr Marionetek

Sądząc po opiniach w Hanoi dzieci ma prawie nic do zrobienia, ale teatr na wodzie na pewno warto odwiedzić. Dzieci mają ogromny zachwyt oglądając wszystkie lalki, które są o czymś rozmawiać i od czasu do czasu walki. Spektakl towarzyszy dobrej muzyce i kolorowych efektów specjalnych. Następnie można jeść fast food i rozmaite słodycze.

Monkey island

Prawie wszyscy turyści są zgodni: dzieci w Wietnamie wartości wziął na wyspie małp. Znajduje się w pobliżu Nha Trang. Nie można po prostu wyjść i cieszyć się liczne małpy, norovyaschie wybrać kamerę, ale także zobaczyć codzienne cyrk z różnych zwierząt. Na wyspie znajduje się przytulny plażę. Więc zawsze można pływać i leżą na piasku, gdy dziecko jest zmęczone.

Nie bój się zabrać dzieci na wycieczkę do Azji, bo dajesz im bezcenną okazję do odkrywania nowych horyzontów i stał się trochę bardziej szczęśliwy dla siebie.