511 Shares 9769 views

Połączenie wnętrz tapety – podstawa harmonii

Połączenie tapety we wnętrzu jest bardzo ważne, ponieważ w przeciwnym razie pokój będzie wyglądać niewygodne i trudne. Aby tego uniknąć, trzeba znać podstawowe zasady i niuanse kombinacji materiałów wykończeniowych. Należy zauważyć, że projekt pokoju z kilku odcieniach tapety jest bardzo popularny. Fakt, że pokój w tym przypadku nie jest to nudne, ale ciekawe i zabawne.

Połączenie tapety we wnętrzu zależy od wielkości pomieszczenia i jego celu. Na przykład, dla małego pokoju nie można wybrać wykończenie z dużym obrazem lub tapetę zbyt ciemne odcienie – oni sprawiają, że pokój jeszcze mniejsze. W tym przypadku lepiej jest użyć jasne tapety. Na przykład, Poquelin niebieski i materiału niebiesko. Spróbuj wybrać kolor tak, że dwa odcienie były blisko siebie.

Połączenie tapety we wnętrzu zakłada wiedzy o kolorach na zimno i ciepło. Ponadto, należy zdecydować, co chcesz skupić się w pokoju. Na przykład, jeśli masz bardzo piękne meble, spróbuj wybrać jeden dim kolorów wykończenia ścian. Semantyczny środek pomieszczenia powinny być izolowane. Na przykład wybrać kolorowe materiały, jednakże nie przykleić je wszędzie, sporo zespołów. Reszta ścian powinny być otynkowane na bardziej skromnie.

Tapety doskonała kombinacja jest wykorzystanie we wnętrzu materiału z monochromatycznym fotootdelkoy. Do tej pory, można wybrać dowolny obraz i wklej go na ścianie. Należy zauważyć, że oprócz kombinacji urody tapety zapewnia wizualną zmianę wielkości pokoju.

Jak najszerzej stosowany w domu jest miejsce zamieszkania, nie ma dekoracji wnętrz ma wielką wartość praktyczną i ozdobnych. Na przykład, z wyjątkiem barwy należy również wziąć pod uwagę stabilność materiału na działanie czynników zewnętrznych. Na przykład, gdy ścianka jest wystawiony na działanie różnych negatywnych wpływów Przede wszystkim konieczne jest użycie materiału, który jest w stanie trwała przez dłuższy czas, nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. W innych częściach pomieszczeń przykleić bardziej dekoracyjne wykończenie, które mogą lub nie mogą różnić się szczególną trwałością.

Połączenie tapety we wnętrzu salonu jest bardzo ważne, ponieważ nie tylko sprawiają, że pokój piękne, ale również przytulne. Clumsily koniec połączony jest mieszany uczucie. Łączenie powinno być nie tylko kolorem, ale w fakturze. Należy również zauważyć, że ważne jest tapeta orientacji klejenie (poziomo i pionowo). Wszystko zależy od tego, co wynik chcesz. Na przykład, jeśli sufit w pomieszczeniu jest zbyt wysoka, spróbuj przykleić tapetę, tak aby uczynić je wizualnie niższe. Na przykład za pomocą poziomej orientacji na stan.

Czasem trzeba zastosować tę technikę jako połączenie kontrastujących materiałów, ale tu trzeba być bardzo ostrożnym. Na przykład, jasny pas powinien być nieco węższy niż główny dekoracji. Jeśli nadal nie może zrozumieć, w jaki sposób zorganizować pomieszczenie, szukać kombinacji tapety we wnętrzu, które ma zdjęcia w magazynach mody i profesjonalnych katalogów, lub skonsultować się z projektantem.