753 Shares 3791 views

Jak uruchomić narzędzie Przywracanie systemu w Windows 7?

Jak uruchomić Przywracanie systemu? To jest pytanie, przyjrzymy się szczegółowo w artykule.

Ostatnia znana dobra konfiguracja

Opcja ta jest używana, gdy system operacyjny nie uruchamia się normalnie. Uruchom komputer w trybie awaryjnym, naciśnij „F8” i wybierz „Ostatnia znana dobra konfiguracja”. W tym przypadku, system rozpocznie z ostatnich zapisanych ustawień, które pracowały.

System Restore

Użyj tej metody, jeśli pierwsza opcja nie podano żadnych wyników. Jak uruchomić narzędzie Przywracanie systemu , klikając na „Start”? Znaleźć system opcję z ciągiem wyszukiwania Restore. „Przywracania” może być uruchamiany z „Panel sterowania”. Aby to zrobić, przejdź do menu odzyskiwania systemu i kliknij przycisk „Uruchom”. Zobaczysz ustawienia, które można regulować. Lepiej jest wybrać parametry zapisane na 2-3 dni przed pojawieniem się problemu. W takim przypadku, jeżeli proces zakończy się pomyślnie, zostanie wyświetlony komunikat systemowy.

Jak uruchomić narzędzie Przywracanie systemu przy użyciu trybu awaryjnego? Rozważmy następujący!

Jeżeli stosowanie dwóch pierwszych metod nie uruchomić przywracania systemu, uruchom rozruch systemu operacyjnego w trybie awaryjnym i naciśnij „F8”. Następnie wybierz funkcję, aby wyeliminować problemy z komputerem. Pojawi się okno z opcjami odzyskiwania.

Za pomocą tego menu można:

    • sprawdzić pamięć systemu w poszukiwaniu błędów (diagnostyka pamięci);
    • analizować i korygować problemy, które uniemożliwiają normalne rozruchowym (rozpocząć odzysk);
    • usuwanie plików, które zakłócają normalnego funkcjonowania systemu, używając wiersza poleceń ;
    • przywrócić ze środków rezerwowych (system przywrócenie obrazu);
    • make „cofnąć” do wcześniejszego ustawienia operacyjne (Przywracanie systemu).

Po dokonaniu wszystkich czynności jesteś zainteresowany, proszę kliknąć na przycisk „Przywracanie systemu”. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, pojawi się komunikat informujący, że problemy można rozwiązać za pomocą „wycofywania”. Po tym, trzeba wybrać przycisk „Dalej” i określić żądany punkt przywracania. Następnie zgodzić się z wszystkich proponowanych opcji. Po ponownym uruchomieniu komputera, pojawi się komunikat informujący, że będzie informacja o sukcesie odzysku.

dysk systemowy

Zmień ustawienie w BIOS tak, że system nie jest ładowany z dysku twardego i płyty CD / DVD. Włóż oryginalny dysk systemowy i uruchom ponownie komputer. Następnie należy wybrać preferowany język i uruchomić „Przywracanie systemu”. Pojedziesz do opcji odzyskiwania. Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy z tym oknie jest napisane w poprzednim akapicie.

Wszystkie z powyższych metod nie wpłynie na dokumenty i programy. Jednakże, jeśli nic nie pomaga przywrócić komputer do stanu rabotosposbnoe będą musiały stosować metody bardziej radykalne.

Jak uruchomić narzędzie Przywracanie systemu do ustawień fabrycznych?
Aby skorzystać z tej metody było możliwe, komputer musi być ukryty wolumin odzyskiwania, który jest instalowany w fabryce.

Jak uruchomić system, aby przywrócić ustawienia fabryczne w tym przypadku? Sposób opcji startowych zależy od marki komputera.