315 Shares 6736 views

Pełna seks.

Kto nie dąży dziś do pełnego seksu w tym samym czasie z bogatym orgazmu? Wydaje się, że bardzo niewielu przedsięwzięcie odpowiedzieć na to pytanie negatywnie. Po tym wszystkim, wszelkie dojrzałe płciowo w dzisiejszych czasach ludzie zgodziliby się, że regularny seks – to przede wszystkim zdrowia. Zdrowie, zarówno fizyczne jak i emocjonalne. W tym poście nie będą iść w głąb terminów i pojęć medycznych (zostawić ten temat na inny artykuł), ale skupić się na jak osiągnąć pełnoprawnym stosunki z jednego prostego i elementarnego sposób.

Jesteśmy przekonani, że regularny seks i pełen orgazm – jeden z najważniejszych tematów dla kobiet. I trudno się spierać, bo statystyki autorytatywnie udowodnić, że stabilne stosunki seksualne i orgazm są w stanie mieć tylko jedną trzecią płci pięknej. Wyniki dzisiejszych badań jest nieustępliwy, ale surowe fakty i dane liczbowe można przezwyciężyć, w każdym przypadku konieczne jest, aby spróbować zrobić a przynajmniej postarać.

Wierzymy, że sposobem na pokonanie tej sytuacji nie jest aż tak trudne, a to jest możliwe. Spróbujmy zrozumieć, co jest tajemnicą pamiętnych regularnych stosunków seksualnych?

Jak często kobiety marzą o, aby uprawiać seks „inaczej”, „nową drogę”, a nie, jak zwykle? Mówimy o nowym miejscu, emocji, nowej pozycji, a nawet nowe, nietypowe dla ciebie, pora dnia na seks. Wiele par marzyli, aby coś zmienić, aby wnieść coś nowego do znudzonym i monotonnego seksu, ale aby ukryć swoje myśli i marzenia, i, w rezultacie, ignoruje wszystko to od człowieka (może ktoś jest obecnie uznaną siebie).

Więc kto, to nasuwa się pytanie, winnych? Często, a czasami bardzo często winę leżał w potrzeby partnera, który jako pierwszy wpadł na pomysł, aby zmienić swoje osobiste tradycje seksualnych i chęć, aby rozpocząć nową fazę stosunków seksualnych. Często te intymne rozmowy, nawet małżonkowie, którzy żyli razem wystarczającą liczbę lat, reprezentowana coś wstydliwego i zamknięte. Pary wykluczony nowe i świeże pragnienia i fantazje intymne, nie informując o swoich emocji i frustracji. Uznają, że jest to bardzo często nawet nie twój partner jest w stanie przewidzieć i przewidywania w 100 procentach, to jak zapisać się na pewnym etapie intymności, aby dać Ci pełną satysfakcję.

Co więcej, sami mogą nawet bój się zrozumieć siebie i starać się zrozumieć ich wymagania dotyczące jakości seksu.

Wszystko to może dokładnie prowadzić do pojawienia się niezadowolenia w seksie, a nawet gorzej, a do kompleksów w intymnej sferze. Pozwalając ich życie uczuciowe przypadkowi, będziemy osobiście wystrzegać zaufania relacje z partnerem.

Tak jest nieporadność i zakłopotanie w mówieniu o swoich tajnych pragnień ze swoim ulubionym może przezwyciężyć potrzebę zdrowego życia seksualnego? Jest bliski związek nie jest częścią naszego życia, na które należy zwrócić szczególną uwagę?

Precz z niezręcznej nadzieję na jasnych i świeżych pragnień i wrażeń! Nieśmiałość porażka i skromność można łatwo pomóc towar miłości, zdrowia i urody naszego sklepu internetowego LiebeLiebe.ru Nasze produkty dla życia seksualnego, aby pomóc w każdym stadium intymności.