749 Shares 5917 views

Co jest Sala Rad Kościół Chrystusa Zbawiciela?

Centralna świątynia Kościoła prawosławnego w Rosji jest kościół na cześć Chrystusa Zbawiciela. Obecny kościół został wskrzeszony z przeszłości. W XIX wieku został wzniesiony ku pamięci poległych żołnierzy rosyjskich, aby udowodnić jego wyczyn miłości do Ojczyzny i zaangażowanie w ich wierze. Na ścianach kościoła były zamknięte z nazwiskami oficerów rosyjskich, którzy oddali swoje życie w wojnie 1812 roku. Jednak w 1931 roku kościół został zniszczony. Prace przy przebudowie rozpoczęły się dopiero pod koniec XX wieku. Kościół, jak nasz Zbawiciel Iisus Hristos, przeszedł serię upokorzeń, gdy wysadzili żetony kamienia. Osiemnaście miesięcy dobrane gruzu, planuje budowę Domu Sowietów. W wyniku wykopalisk w miejscu w 1958 roku, zbudowaliśmy basen „Moskwa”.


Prawosławny Ośrodek Kultury

Główną świątynią rosyjskiego prawosławia zmartwychwstał! Dziś uderza odwiedzającym okazałości. Świeci w pełnej krasie, świątynia przypomina boskiego świata i że każde zło jest wieczne. Nowy kościół został zbudowany na rysunkach, które przeżyły pierwszy. W projekcji budynku jest równoboczny krzyż. Style – rosyjsko-bizantyjskim.

Nowoczesny kościół składa się z trzech części. Powyżej – głównej świątyni. Na dole – Kościół Przemienienia Pańskiego. Trzecia część – stylobate, który obejmuje: hala kościół katedralny świątyni Chrystusa Zbawiciela, muzeum i sala kameralna, przeznaczona do Rady Kościoła. Istnieją również pokoje dla posiłków i różnych oficyn.

Przeznaczenie hali

Większość turystów i mieszkańców stolicy jest uważany trzeba odwiedzić ten słynny ikoniczne budynki. Szczególną uwagę należy zwrócić pokój Sobory Kościoła Chrystusa Zbawiciela, którego celem – spotkania duchowe i świeckie objęte zgodą patriarchy. Tutaj mieliśmy zaszczyt przemawiać wybitnych artystów, orkiestr, chórów i zespołów. Częstymi gośćmi są tu dzieci, które przychodzą na różnych festiwalach i choinki.

Na Sali zdolności Rad Kościoła Chrystusa Zbawiciela jest przeznaczony dla jednego tysiąca dwustu pięćdziesięciu osób. To odbywa się wiele koncertów i festiwali muzyki klasycznej, sakralnej, imprezy dla dzieci i kongresach kościelnych. Wspaniałość projektowania i doskonalenia, w połączeniu z doskonałą techniką zrobić pokój dla prestiżowych występów artystów i zespołów na najwyższym poziomie. Jest ozdobiona freskami i mozaikami florenckich. Styl jest w pełni zgodny z tradycją prawosławia. Wyrafinowany obwód Hall rad Kościół Chrystusa Zbawiciela sprawia, że bardzo wygodne, aby zatrzymać się w każdej jego części.

To jest ciekawe …

Wchodząc do Sali Rad Kościół Chrystusa Zbawiciela, uwaga zatrzyma się na środku, co pokazuje wydarzenie Pięćdziesiątnicy Nowego Testamentu. Jest to dzień, kiedy apostołowie, napełnieni Duchem Świętym, poszedł wziąć Ewangelię światu. Boki są mozaikę miasta ziemskiego i niebiańskiego, i cztery kolumny ozdobione wizerunkami świętych, proroków i rosyjskich żołnierzy.

Oprócz hali szczególną uwagę zasługuje hol. Jest również doskonale urządzony pokój z niesamowitym ogrodem zimowym, rzeźby, wodospady i rzadkich roślin. Regal Hall rad Kościół Chrystusa Zbawiciela, który znajduje się nad zdjęciem, jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych w stolicy.

Świątynia znajduje się w centrum miasta, w pobliżu dworca „Kropotkinskaya”. Kopuła kościoła stoi majestatycznie na terenie Moskwy, gwałtowny ich wierzchołki do nieba. Wydaje się, że chcą, aby zadzwonić i odpowiedzieć na duszy każdego człowieka przechodzącego przez wezwanie Stwórcy Nieba i Ziemi. Wchodząc w majestatycznym budynku, czujesz się przed tronem Boga. Wizyty przynajmniej raz nabożeństwa, dusza znowu i znowu dotrzeć do wszystkich jasne i piękne.