259 Shares 1824 views

Jak zapisać animację w programie Photoshop: ruchome obrazy

W sieci można znaleźć wiele wskazówek, porad i doświadczeń na temat jak zrobić animację w programie Photoshop. Sposoby tworzenia tego programu wiele ruchomym obrazie. To integruje większość z nich to, co trzeba zrobić kilka kopii warstwy z obrazem. Dodatkowo, każdy egzemplarz ma nieco inny pogląd. Aby zmienić nieco obraz, mogą być używane jako filtry i konwencjonalnych instrumentów. Również stosuje się metodę warstwy wyłącznik. Na przykład, aby efekt migające światło. Czasami obraz nie jest modyfikowany za pomocą Photoshop, oraz w procesie fotografowania. Wystarczy zrobić kilka klatek na jednym zdjęciu.


Tworzenie animacji w programie Photoshop sam, w rzeczywistości bardzo proste. Każdy, kto ma choć trochę znajome z programem, można łatwo poradzić sobie z tym zadaniem. Wszystko, co musisz wiedzieć – to jak zrobić kopię warstwy i jak korzystać z podstawowych narzędzi programu Photoshop. Gdy zestaw warstw ze zmodyfikowanego obrazu jest gotowy, trzeba przejść do menu „Okno” – „Animacja” Na dole wyświetla specjalne okienko, w którym warstwy mogą być przedstawione jako ramki. Można to zrobić ręcznie. Ale program w tym samym czasie mogą tworzyć własne określoną liczbę klatek pośrednich. To daje możliwość uzyskania płynnego ruchu obrazu finał. Po naciśnięciu przycisku start, rysunek ożywają.

Wielu ludzi ma pomysł jak stworzyć kreskówkę w tym programie. Nie każdy jednak wie, jak zapisać animację w programie Photoshop, tak aby obraz nie był statyczny, ale będzie się poruszać. W rzeczywistości, to nie jest trudne. Trzeba zapisać plik jako normalne, w menu „Plik”, ale nie doszli do punktu „Save as …” oraz w „Save for Web & Devices …”. Ten akapit jest precyzyjnie zaprojektowany do wykonywania podobnych zadań.

Po kliknięciu na tej linii, program wyświetli specjalne okno. Aby zrozumieć, jak zapisać animację w programie Photoshop prawidłowo, trzeba spojrzeć na menu tego okna uważnie. Tutaj można ustawić żądane parametry mają być spełnione przez zapisanego obrazu. Na przykład, podłoże, rodzaj ditheringu, etc. Eksperymentować, a to na pewno dostać naprawdę dobry wynik końcowy. Photoshop – bardzo elastyczny i program funkcjonalno, a wybór tutaj jest wystarczająco duża.

Więc wybrali wymaganych parametrów i ustawień. Co dalej? Co dokładnie należy zrobić, aby zapewnić, że gotowy obraz na stronie internetowej lub w jakiejkolwiek innej wybranej lokalizacji przeniesiony? W rzeczywistości, na pytanie jak zapisać animację w programie Photoshop, nic wielkiego. Wszystko, co musisz zrobić – jest, aby zapisać obraz w formacie GIF. Teraz, bez względu na to, gdzie zostały zastosowane swoje dzieło, to jest żywy, ponieważ jest on przeznaczony.

Sposoby na „Spice up” na stronie za pomocą animowanych obrazów bardzo dużo. Na przykład, można utworzyć tekst migające światła lub ożywić każdą część nagłówka obrazu terenu. Możliwości jest wiele. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i cierpliwości. Wystarczy spróbować, aby nie przesadzić. Pamiętaj, że animacja „waży” dużo.

Wypróbuj go, i będzie sukces. Zwłaszcza, ponieważ zarówno zapisać animację w programie Photoshop, teraz wiesz. Z pomocą animowanych obrazów utworzonych w tym programie wielofunkcyjnym, można zrobić piękny, ekskluzywny miejsce. Bądź odważny.