578 Shares 2479 views

„Gelenk Narung”: lek, opinie lekarskie i instrukcje użytkowania

życie ludzkie jest w ciągłym ruchu: my biegać, chodzić, a nawet nie myśleć, że ta zdolność mamy do czynienia ze zdrowych stawów. I, oczywiście, staramy się dbać o swoje zdrowie, a dobre wyczucie. Niestety, prawie 45% ludzi na całym świecie prędzej czy później zmierzyć się z problemami w układzie mięśniowo-szkieletowym, a prawie 10% pacjentów choroby te prowadzą do niepełnosprawności. Poza tym choroba powoduje nieznośny ból i całkowicie zmienić swój sposób życia: człowiek przez długi czas trudno jest chodzić, wspinać się po schodach, pracy fizycznej. Spoiny znika konieczne smarowanie, co za tym idzie, organizm nie może prawidłowo funkcjonować. Bada ten problem, niemieccy naukowcy opracowali specjalną „żywność” dla stawów – aktywny dodatek „Gelenk Narung”.


Historia powstania

Produkt „Gelenk Narung” został wynaleziony prawie 30 lat temu specjalnie dla niemieckiej drużyny piłkarskiej. Ze względu na duże przeciążenia fizycznego sportowców cierpiących na problemy ze stawami. Eksperci wykorzystywane naukowego podejścia do tworzenia tego dodatku: główna część to hydrolizat kolagenu, który pomaga przywrócić normalne chrząstki i poprawę funkcjonalną zdolność stawów. Przez długi czas ten lek jest stosowany tylko dla sportowców. Ale pozytywny trend był tak oczywisty, że po 2-3 latach, gdy produkt wprowadzony na rynek. I prawie 25 lat, w Europie z powodzeniem wykorzystuje tę specyficzną „żywność dla stawów”, które pomaga rozwiązać wiele problemów zdrowotnych.

Główne działania

Naukowcy potwierdziły, że podstawowym składnikiem tkanki kolagenu. On jest w stanie wypełnić przestrzeń, która istnieje pomiędzy komórkami narządów i włókien mięśniowych. Jednak spożycie tej substancji jest o wiele bardziej skuteczna, gdy jest w postaci hydrolizatu. Dlatego substancja podstawowa w dodatku „Gelenk Narung” jest dokładnie hydrolizowany kolagen, to strzela chrząstki i stawy, karmi je, tworząc naturalny smar oraz bezpłatny bezbolesny ruch. Badania wykazały, że lek przywraca mazi stawowej i aktywnie wzmacnia chrząstkę.

Unikalna kompozycja

dodatek do żywności „Gelenk Narung” (Opinie lekarzy potwierdzi) zyskał szeroką popularność ze względu na obecność w jego składzie kolagen. Materiał ten składa się z aminokwasów, które pomagają wyeliminować problemy układu mięśniowo-szkieletowego. Producenci umieszczenie ich produkty za naturalne diety preparat łączony, który jest bardzo zbliżony do składu tkanki chrząstki, ścięgien i ludzkich ścięgien. składniki:

 • Hydrolizat białka kolagenu.
 • sole mineralne.
 • Białko mleka.
 • Żelatyna.
 • substytut cukru.
 • Stabilizatory.
 • Aktywne elementy śladowe.

Produkowane BAA „Gelenk Narung”, którego skład jest prawie naturalne i nieszkodliwe w postaci proszku o różnych dodatków smakowo-zapachowych, w tym jabłkowa, malin, brzoskwiń, wiśni, pomarańcza, ananas. Słoiki objętość – 600 g, ilość ta będzie wystarczająca dla jednego cyklu leczenia.

Jakie choroby pomaga

dodatek do żywności „Gelenk Narung” instrukcja obsługi, która jasno określa jej zakres, działa skutecznie z takimi problemami:

 • Zapalenie stawów.
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów.
 • Pourazowego i stan pooperacyjny.
 • Osteochondrosis.
 • złamań biodra (lek sprzyja szybkiemu ran i odbudowy kości i chrząstki).

Oglądane leki zapewnia szybką regenerację powierzchni chrząstki, pozytywny wpływ na krążki międzykręgowe, ich wzmocnienie. W koksartroza i reumatoidalne zapalenie stawów BAA „Gelenk Narung” (oceny ekspertów w tym zakresie jednoznaczne) pokazuje dobre rezultaty w leczeniu tych trudnych chorób tylko zintegrowane wykorzystanie z Pharma.

W celu dopasowania takich dodatków

BAA „Gelenk Narung” opinii na temat tego show jest niezbędny dla profesjonalnych sportowców i ludzi, którzy doświadczają zwiększonego obciążenia fizycznego. Odżywczy suplement zapobiega progresywne procesy zwyrodnieniowe stawów i chrząstki. Oznacza to, że oznacza to, że nie będzie zakładnikiem wczesnej choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzm, dna moczanowa, choroby zwyrodnieniowej krążka. Ponadto, jest idealny dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Zastosowanie opisanych środków wzmocni zęby, paznokcie, co znacznie zwiększa grubość włosów. Skóra staje się bardziej elastyczna.

odpowiednie dawkowanie

Aby osiągnąć dobre wyniki w leczeniu chorób, należy przestrzegać, aby dokładnie określonych dawek Bud „Gelenk Narung”. Instrukcje do stosowania zaleca, że 7-10 g proszku (co odpowiada łyżeczką z suwaka lub deseru). Zawartość zlewki dodać gazowanych czystą wodę (200-250 ml) i dokładnie mieszano. Czczo zaleca się stosować przez około 40-50 minut przed śniadaniem. Wstęp jest jednorazowy. I można gotować pyszny napój: sok wymieszać żadnego proszku. Bardzo przydatna w połączeniu suplementacja witaminy C lub innych minerałów i mikroelementów.

najlepszy kurs

Jak stwierdzono przez niemieckich naukowców, ważne jest, aby wziąć pełny cykl leczenia oznacza „Gelenk Narung”. Fakt, że osoba ulgę po 3-4 tygodniach, należy przerwać stosowanie kolagenu. A to prowadzi do powrotu i zaostrzenia choroby. Zapalenie stawów, osteochondroza, zapalenie kości i stawów to konieczne, ze dodatek do 85 dni (jedno opakowanie proszku). Niemieccy specjaliści dokładnie obliczyć, że nadszedł czas na tkankę chrząstki mogą być regenerowane. Jest bardzo gęsty i wymaga czasu odzyskiwania około 3 miesięcy! Ponadto, w tym okresie, nie tylko chorzy działki, ale również zdrowe stawy nauczą odżywianie, które znacznie zwiększają całego układu mięśniowo-szkieletowego. Lekarze zalecają przeprowadzenie takiej profilaktyki około 1 raz w roku. Pomoże to uniknąć rozwoju chorób chrząstki i stawów.

skutki uboczne

Na pewno dla każdego pacjenta, ważne jest nie tylko wynik leczenia, ale także efektów ubocznych BUD „Gelenk Narung”. Przeciwwskazania do stosowania tego produktu nie są określone w instrukcji. Hydrolizat kolagenu jest doskonale przyswajane przez organizm ludzki. Nie ma to wpływu na normalną pracę przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego. Producenci twierdzą, że nawet w onkologii i cukrzycy produktu nie jest w stanie zaszkodzić ludziom. Ale brać suplement dla dzieci poniżej 12 roku życia nie jest zalecane. Górna granica wieku nie jest ograniczony.

Przestrogi

Prowadzone choroby układu mięśniowo-szkieletowego nie jest zalecane. Im dłużej nie podejmuje żadnych działań, problem jest potęgowany. Kiedy pojawiły się pierwsze objawy, należy skontaktować się ze specjalistą, a jeśli uzyska zgodę na otrzymane suplementy diety dla stawów, zaczyna być stosowane wyłącznie za pomocą obwodu. Chociaż przypadki przedawkowania odnotowano, eksperci nie zalecają, aby zwiększyć odpowiednią dawkę. Pamiętaj, że nadmierne spożycie proszku nie jest w stanie wzmocnić efekt terapeutyczny!