608 Shares 5848 views

Silniki przyczepne domowej roboty. Jak zrobić silnik zaburtowy łodzi rękoma

W celu samoorganizację zewnętrznego silnika, to jest konieczne, aby zrozumieć jego strukturę. Ponadto, należy zauważyć, że model zarządzania wymagane dyszel. W tym przypadku jest to bardziej wskazane, aby wykorzystać dane ze starego zaburtowym silnikiem. Palety dla silnika wybrany oddzielnie. Należy również zwrócić szczególną uwagę na układzie paliwowym. Niektórzy specjaliści są w stanie ustanowić silnik zaburtowy piły łańcuchowej lub trymerem.


proste urządzenie silnikowe

Na szczycie każdej silnik zaburtowy znajduje się bezpośrednio. Po pompy paliwowej łączy się z systemem tłokowym. Ponadto, należy zauważyć, że silniki przyczepne ma szczególne rocker. Jest to konieczne, aby zapewnić funkcjonowanie zaworów. W tym przypadku wiele zależy od pojemności silnika. Na palecie w silników przyczepnych znajdujących zacisk. Z jego pomocą możliwe jest ustalenie modelu na pokładzie.

Klamry na palecie nie zawsze są stosowane. W niektórych przypadkach, również ustawić skrzynię biegów. Deadwood dziś są zróżnicowane. Poniżej znajduje się bezpośrednio z wałem korbowym, który jest połączony z centralnym prętem. Zatem moment obrotowy jest przekazywany na niższy bieg. Poprzez specjalną głowicą odbywa się poprzez obrót śruby.

Model pilarek

silnik zaburtowy z piłą można zrobić, ale niezbędne informacje o przestarzałym modelu. Pierwsza jednostka silnika ekstrakcji. Jest on zainstalowany bezpośrednio na palecie. W tym przypadku, układ paliwowy może odebrać najbardziej typowe dla niego. W tym przypadku, ustawienie częstotliwość graniczna nie przekracza 1300 obr./min. wahacz o silników przyczepnych (domowej roboty) pasuje z trzech zaworów. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj konwektora.

Przy pomocy tej części może być sterowany dyszel. Po przymocowaniu górną płytę mieć możliwość wyjazdu do Deadwood. Wał korbowy w tym przypadku lepiej wybrać trwałe. W tym przypadku, centralny wał jest konieczne do pożyczania od starego zaburtowym silnikiem. Na końcu pracy musi tylko ustawić niższy bieg za pomocą śrub. Do pompowania wody będzie wymagało dodatkowej pompy.

Silnik z trymerem

Self-made zaburtowe silniki z trymerem będzie dość proste. Przede wszystkim, eksperci radzą, aby usunąć uchwyt. Jest to konieczne do wymiany trzpienia. Następnie, ważne jest, aby podajnik dla silnika. W tym przypadku, może być stosowany nawet płyta żelaza. Silnik musi być ustalona na nim bardzo ostrożnie. Można użyć pompę paliwową do systemu konwencjonalnego. Jednak rozrządu lepiej wybrać silny, w przeciwnym wypadku ciężkich ładunków on nie przeżyje. Dolna jednostka w tym przypadku jest ustalona tylko po zamontowaniu górny bieg.

W razie potrzeby, silniki zaburtowe (domowej roboty) można ustawić termostat. Klamra zamontowana po zamocowaniu Deadwood. Do skrzyni biegów silnik nie jest zawieszony, wielu ekspertów doradza użyć specjalnego gumową uszczelkę. Śruby w modelu musi być przymocowana do pionowego szybu.

Model z silnikiem kultywatora

Zbierz domowe silniki przyczepne z kultywatora silnika jest trudne, ale możliwe. Jeśli weźmiemy pod uwagę zmianę elektrycznego, pierwszą rzeczą, na zewnątrz urządzenia jest usuwany rozrusznik. Dodatkowo, należy odłączyć silnik. Jeśli używasz czteroletnią modyfikację, układ paliwowy jest najczęstszym podejściem. pompa wody w tym przypadku ważne jest, aby wybrać jakość. Z kolei mniejsza jednostka może być przyjmowany z przestarzałym silnikiem zaburtowym. Aby zabezpieczyć pompę paliwową przy użyciu wielu różnych zamków. Najprostszym sposobem jest uważany za ustawienie go gaźnika. W tym przypadku z jarzma, nie powinien on być w kontakcie.

Wał korbowy do silników przyczepnych (domowej roboty) do zamocowania na najwyższym biegu. Na tym etapie konieczne jest, aby sprawdzić siłę zacisku. Paleta z kolei nie powinny przesłonić go. pompa wody w tym przypadku jest ustawiony w Deadwood. Aby nie zakłócać dolnej trzonu wiele eksperci radzą, aby używać specjalnych sprężyn. Po ich konsolidacji będzie naprawić tylko śrubę i dyszel.

Urządzenie z dwóch koło zamachowe

Zrób dwukierunkową koło zamachowe silnika własnymi rękami – nie jest łatwym zadaniem. Silnik w tym przypadku wskazane jest, aby wybrać typ dwusuwów. W tym przypadku wahacz pod nim musi być obliczona na trzech zaworów. Ponadto, przed instalacją należy sprawdzić siłę popychaczy. Ekstremalne ciśnienie, muszą wytrzymać nie mniej niż 3 bar. W tym przypadku będzie to możliwe, aby mieć nadzieję na stabilną pracę silnika. Taca w tym przypadku musi być zamontowany do zacisku. Dla wygody, może być mocowana za pomocą śrub, a następnie użyć uszczelniacza. Po przymocowaniu Rumpel połączony martwego drewna. ochrona śmigło silnik jest ustawiony do końca.

Modele z silników dwusuwowych

Zrób dwusuwowy silnik zaburtowy z rąk, można używać tylko wtedy, gdy wał korbowy o średnicy co najmniej 60 mm. W przeciwnym razie, nie wytrzyma obciążenia. Koło zamachowe w tym przypadku możliwe jest, aby wybrać normalny. W tym przypadku wymagana pompa paliwowa ostateczny nacisk na utrzymanie nie mniej niż 3 bary. Rocker, eksperci radzą, aby zainstalować tylko trzy zawory. Termostat jest zamontowany na silniki przyczepne (domowy), jeśli to pożądane.

Zawory wydechowe są już zainstalowane najczęściej aluminium. Chłodnice są różne od dzisiaj. Najprostszym rozwiązaniem jest uważany za modyfikacją wodzie. W tym celu, paleta należy przewidywać wloty. Popychacze na silniku musi być zainstalowany jako ostatni. Balast na popychaczu przeciwsobnym z odpowiednimi modyfikacjami do 120 mm.

Urządzenia z silników czterosuwowych

Silnik zaburtowy zbierać domowej roboty z silnikiem czterosuwowym jest możliwe, jednak trzeba użyć części z innych modeli. W szczególności powinna być wybrana niezależnie z urządzenia zaciskowego. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że wiązka jest wymagany w tym przypadku, czterema zaworami. W tym przypadku, gdy zbiornik jest zainstalowany w układzie paliwowym koło palety.

Deadwood silnik wybrany z reguły do dwóch prętów. W tym przypadku, wał korbowy musi być wybrana osobno. Złącza są ustawione w takich urządzeniach dość często. Rumpel musi być przymocowany bezpośrednio do koła zamachowego. Zbrojarzy do tego najlepiej jest używać stali. Bez spawania w tym przypadku jest to dość trudne do opanowania.

Modyfikacje na rozrusznik odrzutu

Domowe silniki łodzi (buggy bagienne) z ręcznym przystawek są dość powszechne. Komponenty te są instalowane w pobliżu wałka rozrządu. Aby je rozwiązać, należy użyć gumową uszczelkę. W tym przypadku, śruby powinny być co najmniej cztery. Jeśli weźmiemy pod uwagę silniki czterosuwowe, nie początek, zwykle instalowane typu elektronicznego. Jednak ręczne urządzenia idealnie nadają się do modyfikacji dwusuwowych.

bieg modela chroniony

Zaburtowe silniki z przekładnią chronione są dziś bardzo popularne. Aby zebrać je samemu, trzeba wybrać z silnikiem o mocy nie mniejszej niż 3 kW. Rozrusznik w tym przypadku odpowiedniego rodzaju ręcznie. Pierwsze cięcie zacisk dla silnika. Dopiero potem można przystąpić do instalacji systemu paliwowego. Jeśli to pożądane, to termostat jest zamontowany na wahaczu.

Następnym krokiem jest zamontowany przekładnię. Na wahaczu nie drgnie podczas pracy pod możliwe jest załączenie uszczelkę. Popychacze ustawić na tacy, a to wymagać będzie używać spawacza. Górny pręt w tym przypadku ważne jest, aby zamontować zacisk. Aby ciśnienie zdeformowane paletę wiele eksperci radzą, aby zainstalować dodatkowe wsparcie.

za pomocą urządzenia płytowego Antykawitacja

Silniki zaburtowe wykorzystujące płytkę Antykawitacja udało całkiem wygodnie. W tym przypadku, aby rozpocząć pracę na urządzeniu zbiórki musi naprawić silnik. Tylko wtedy przyspawana karty. Aby naprawić pompę paliwa, można użyć śruby. W tym przypadku należy zainstalować uszczelka nie jest wymagane. Szczególną uwagę należy zwrócić na układzie paliwowym. To musi być dołączone obok tłoka wody. Płyta kawitacji umieszczonej w pobliżu złącza. Jednak w kontakcie z palety nie powinno. W rezultacie, nie zostaną ustawione tylko Deadwood.

Silnik z przekładnią

Zaburtowe silniki z przekładniami raczej trudnych do gromadzenia. W tym przypadku, złącze jest konieczne, aby wybrać jakość. Z kolei silnik można stosować cztery. Popychacze do zestawu dość szeroki. Przydzielony skrzynia biegów musi być w górnej części kołnierza. W celu uniknięcia zwarcia, wszystkie przewody muszą być starannie ukryte. Ponadto należy zachować ostrożność dobrą pompę wodną. Do przykrycia górnej wał z gaźnika można użyć uszczelniacza.

Model z odwrotnej blokującego

Aby zamontować silnik z odwróconą blokady biegów, trzeba najpierw ustalić standardowy silnik. Następnie płyta jest połączona w sterze. Układ paliwowy może być zainstalowany tylko po wahaczu. Aby nie zacisnąć gaźnik, wiele z nich zaleca się stosowanie podkładek.

Załączone cofania zatrzasku należy zamocować bezpośrednio poniżej. W tym celu należy użyć zgrzewarkę. Po tym będzie naprawić tylko Deadwood. Jeśli silnik zaburtowy jest instalowany ze skrzynią biegów, blokada może być umieszczony bezpośrednio w nim. Jednak jest to dość trudne do wykonania ze względu na fakt, że konieczne jest, aby ten lokal mieszkalny.