555 Shares 6142 views

Autor kursy i szkolenia Igor Merlin: opinie, biografia, harmonogram i funkcje programów

Jak przyciągnąć pieniądze? Pytania te dotyczą wielu dziś. Jednym z tych, którzy znają odpowiedź na nich, Igor Merlin. Opinie o jego pracy są sprzeczne. Jednak wiele osób uważa, że jego metody naprawdę działają.

Kto jest Igor Merlin?

Popularne Dzisiaj ezoteryczny i parapsycholog Igor Merlin, którego opinie o pracach wymienionych w niniejszym artykule, główne obietnice. Coś, co wielu szuka w życiu. Financial samopoczucie.

Jakiś dowód, że jego metoda naprawdę działa, jest fakt, że Merlin jest uważany za odnoszący sukcesy biznesmen, zamożny człowiek, który nic nie zaprzecza. W pewnym momencie widział cały świat. Active Travel i trwa do dziś. Będąc w różnych częściach świata, odkrył swoje zdolności psychiczne. Według niego, że odziedziczył go od babci.

Badanie ich niesamowite zjawisko Igor nadal poświęca wiele czasu. W dzisiejszych czasach, jest on aktywnie pomagać ludziom. Rozwiązuje swoje problemy w życiu, pomaga znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Oba stosunki monetarne i pokrewnych.

Igor Merlin – trener, który każdego roku spędza tysiące konsultacji. W ostatnich latach aktywnie działa w Internecie. Zwolennicy jego seminaria wzrosła znacząco.

zdolność Merlin

Opinie o kursach i szkoleniach autor Merlin Igor dość sprzeczne.

Jego zwolennicy twierdzą, że był on w stanie rozwijać zdolność niespotykanej codziennie ich stosowania w praktyce. Tylko na Skype do jego rad i szkolenia internetowe dziesiątki tysięcy ludzi są rejestrowane. Wiele wtedy przyznać, że robią znaleźć rozwiązanie swoich problemów.

Według samego Merlina, robi rzeczy, które współczesna nauka nie potrafi wyjaśnić. To jednocześnie wysyła tysiące ludzi myśli, zapachy. Wielu nawet poczuć jego dotyk.

eksperymenty Merlin

Merlin jest znany nie tylko jako trener biznesu, ale również jako organizator eksperymentów, podczas których zarządza on ludzi na dystans, zmuszając ich do robienia pewnych rzeczy, dzięki mocy swoich myśli. Niektóre z tych eksperymentów nawet stać się skandaliczny.

Na przykład, Merlin mógłby sprawić, że ludzie, z którymi komunikować się w Internecie, staje się stałą lub czasu do stracenia moc mowy. Uważa on wszystkie te umiejętności drugorzędnych. Główny talent, że ma, jak sam przyznaje, jest zdolność do skutecznego i w możliwie najkrótszym czasie, aby pomóc ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Aby rozwiązać problemy finansowe i problemy osobiste.

Merlin często idzie w długą podróż, ale zawsze, kiedy wraca, wznawia treningi i seminaria, które są prowadzone osobiście, a nie przez internet. Więc jej wielu fanów mają okazję zobaczyć go bezpośrednio, a nawet z nim rozmawiać.

Biografia Merlin

Igor Merlin, których opinie w tym artykule, urodził się w małym miasteczku w regionie Buturlinovka Woroneżu.

Po siódmej klasie, przeniósł się wraz z rodziną w Borisoglebsk, gdzie rozpoczął naukę w College Road, którą ukończył z wyróżnieniem. Po służbie w wojsku, wrócił do swoich rodziców. I po półtora miesiąca w lewo, aby wprowadzić Power Engineering Institute w Moskwie na Wydziale Inżynierii Radiowej. To było w 1984 roku.

Jednak nie był w stanie dokończyć. Przeniósł się do Moskiewskiego Instytutu Technologii. Po ukończeniu studiów, zaczął rozwijać swoją działalność. Zbieranie komputerów sprzedawanych luzem, był dyrektorem supermarketu, wlano olej słonecznikowy w produkcji, kupna i sprzedaży waluty.

W tym przypadku, Merlin postanowił kontynuować naukę. Otrzymał dyplom moskiewskiej Szkole Biznesu przy Akademii Plechanow. Po wstąpił do Moskiewskiego Instytutu telewizyjny i radiowy „Ostankino” na stacji operatorskiej. Jakiś czas pracował w telewizji.

Przez cały ten czas, studiował psychologię, duchowości, joga i prowadzonych szkoleń. W 2012 roku, w końcu zdecydował się opuścić Moskwę – podróżować po świecie i zdobyć mądrość.

Obecnie rozwija Infobusiness, który pozwala mu robić, co chcesz.

Programy i harmonogram szkolenia

Teraz Merlin jest wiele kursów i programów dla każdego.

Planować swoje działania często różni się ponadto, można zapisać się na indywidualne konsultacje. Na przykład, istnieje specjalny pakiet dla klientów VIP. konsultacja czas w każdej sprawie będzie kosztować 20 tysięcy rubli na godzinę.

W tym czasie, klient może rozmawiać jak zorganizować dalszego procesu edukacyjnego, aby wyartykułować swoje potrzeby i dowiedzieć się o możliwościach, które mogą zaoferować. Sesja przechodzą wsparcia energii. Merlin obiecuje doprowadzić do zatrudnienia rozwiąże nie tylko skomplikowane sytuacje finansowe i życiowe, ale zdolność do wpływania na ludzi na odległość, którą przekazuje swoim studentom.

Istnieje również program „Magia relacji.” Polega ona na znalezieniu odpowiedniego partnera, tworzenie scenariuszy rzeczywistych, eliminacja rodowych przekleństw, usunięcie korony celibatu. „Przedsiębiorstwo” oznacza obsługę dużych transakcji, usunąć złe oko i przekleństwa w biznesie, budowanie zbiorowej i indywidualnej ochrony zasilania, w celu uzyskania wiarygodnych informacji o partnerach biznesowych, niezawodnego zawarcia dużych i lukratywnych ofert.

Merlin praktykowane także wróżby i jasnowidzenie. Twierdzi, że korzysta wyłącznie białą magią. Można powiedzieć fortuny przez Tarota, aby przekazać pozytywną energię, poprawy stanu zdrowia, rozwijać indywidualne rytuały w każdej sprawie.

Filary koło fortuny pieniędzy

Wiele opinii Igora Merlin związane z jego praktyk finansowych, przez który pomógł wielu ludziom pozbyć się brakiem pieniędzy, aby przyciągnąć sukces finansowy w biznesie.

Praktyka Merlina opiera się na pięciu filarach. Ten preparat z prawdziwych pragnień i właściwych celów. Najbardziej długotrwałe i skomplikowane – pierwszy filar. Drugi filar – osobista energia, a trzeci – pieniądze Karma.

Po czwarte – zgodność z przepisami finansowymi. W sumie 17. Jeśli ich szanować, będą ewoluować do osobistego programu pieniężnej – obiecuje guru. Piąty filar – ścisłe przestrzeganie jego misji.

Zasada „27 dni”

Jednocześnie kluczowym jest zwykle „27 dni”. Merlin ostrzega, że jak większość swojej praktyce jest bardzo silny, nie jest konieczne, aby podejmować żadnych ważnych decyzji w życiu przez 27 dni po ich zakończeniu.

Jest to nie tylko energii, ale także aspekty finansowe. Nie jest konieczne, aby rzucić wszystko na raz, jeśli masz jakiś stały, choć niewielki, źródło dochodu. Wśród nowych wyzwań w życiu powinno się stopniowo, wtedy efekt będzie odczuwalny, a wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

opinie

O Igor Merlin prawdziwe opinie w dużych ilościach znajduje się tuż na jego stronie internetowej. Wychodzą pewne osoby, które zostały poddane pewne praktyki.

Na przykład, niektórzy twierdzą, że tylko podczas szkolenia wypełniony budżet dla tysięcy euro, są przeszkoleni „Koła Fortuny pieniędzy”, która trwała przez okres jednego miesiąca. Jej organizator Igor Merlin. Przegląd stwierdza, że pieniądze po prostu stał klasy przyciąga wielu, którzy uczestniczyli szkolenia Merlin. To było jak cud.

Jednakże, istnieje około Igor Merlin negatywnych opinii. Wielu użytkowników twierdzi, że jest on zwykłym szarlatanem, którzy czerpią zyski od ludzi, którzy i tak problemy z pieniędzmi. Mimo wszystko, większość jego szkolenie opłacone.